pakistańskie sekrety urody

Pakistańskie kobiety są jedną z najpiękniejszych kobiet na całym świecie. Mają ostre rysy twarzy, mlecznobiałą cerę i gęste włosy. To, czego kobiety zwykle zazdroszczą widząc Pakistańczykom, to ich oczy, które są jak czasy zielone i niebieskie oraz ich przytłaczający makijaż oczu, który sprawia, że ​​wyglądają jeszcze piękniej.

Pakistańskie porady i sekrety dotyczące urody:

Przyjrzyjmy się najlepszym pakistańskim sekretom urody.

Reżim piękna:

pakistańskie sekrety urody 1

Pakistanki mają piękną skórę, którą pielęgnują, wykonując trzyosobowe etapy oczyszczania, szorowania i maskowania. Jest tym lepiej, bo zazwyczaj podążają naturalną drogą.

  • Domowe środki czyszczące obejmują mieszankę jednego rozerwanego pomidora, 2 łyżek mleka i 1 łyżeczki soku z cytryny. Nałóż miksturę i pozostaw do wyschnięcia. Następnie w końcu zmyj go zimną wodą.
  • Drugim krokiem jest szorowanie lub złuszczanie, które najlepiej wykorzystać robiąc peeling z miodu i goździków. Zmiel kilka goździków i wymieszaj z miodem, a następnie wetrzyj w twarz. Szoruj przez kilka minut, a następnie zmyj letnią wodą.
  • Na ostatni etap maskowania zetrzyj banana i włóż do niego trzy łyżki cukru. Zrób to jak gładką pastę, a następnie nałóż na około 15 minut, a następnie zmyj.

Makijaż:

pakistańskie sekrety urody 2

O makijażu najlepiej wiedzą Pakistanki. Wiedzą, jaki makijaż zastosować przy jakiej okazji i jak je perfekcyjnie wykonać. Ich makijaż różni się w zależności od karnacji i pory wydarzenia, na które szykują się do wyjścia. Podkładów nie należy nakładać w ciągu dnia, ponieważ mogą się pocić i źle wyglądać na cały makijaż. Pudry do twarzy należy dobierać odpowiednio do odcienia skóry. Różowy lub brzoskwiniowy pasowałby do jasnych, kobiety o normalnej karnacji mogły wybrać żółte lub brązowe, a miedziane lub ceglane odcienie dla ciemnych kobiet.

Makijaż ust:

pakistańskie sekrety urody 3

Ciężki makijaż ust pasuje do Pakistańczyków, które mają bardzo jasną karnację. Zwykle wybierają głęboką czerwień, brąz, pomarańcz itp., aby pomalować usta i nadać im niezwykle zmysłowy wygląd. Używają również konturówek do ust, które mają ciemniejszy odcień, aby odróżnić oba kolory.

Stosowanie różu:

pakistańskie sekrety urody

Aby twoja twarz zarumieniła się jak pakistanki, nałóż odrobinę na policzki, a następnie rozprowadź i zrównoważ jaśniejszymi odcieniami w kierunku podbródka i skroni. Jeśli masz normalną cerę, wybieraj róże w kolorze brązowym lub miodowym, a nie różowe.

Makijaż oczu:

pakistańskie sekrety urody 4

Makijaż oczu to coś, co cenią wszystkie kobiety Pak. Używają jasnych kolorów w ciągu dnia, ale najczęściej trzymają się czarnego makijażu oczu na noc. Nakładają kontury na kontury, które wyglądają jeszcze atrakcyjniej nad dużymi oczami, które posiadają kobiety. Jeśli ktoś z nich ma małe oczy, woli trzymać się jaśniejszych konturów. Uwielbiają tuszować rzęsy, a cienie do powiek są ciemniejsze na liniach oczu i jaśniejsze na powiekach.

Bronzer do kształtowania nosa:

pakistańskie sekrety urody 5

Pakistańskie kobiety mają ostre rysy, a ich nosy są zawsze dość wyrównane. Nie mamy takiego nosa jak oni, dlatego możemy użyć bronzera, aby spełnić to życzenie. Użyj pędzla do bronzera po obu stronach nosa, tworząc proste, subtelne linie.

Dieta i fitness:

pakistańskie sekrety urody 6

Większość kobiet z Pak zachowuje swoją ładną buzię i smukłą sylwetkę dzięki regularnym ćwiczeniom, a teraz każdy stał się maniakiem fitnessu, aby żyć zdrowiej i dobrze wyglądać. Ćwiczenia, a następnie odpowiednie posiłki z białka, wapnia i witamin poprzez owoce i warzywa pomagają kobietom zachować każdą promienną, nieskazitelną skórę.