Chcesz osiągnąć piękno bez wysiłku? Zapytaj Francuzów, jak to robią. Od lat Francuzki są znane ze swojego szykownego wyglądu i eleganckiego wyczucia stylu. Podczas gdy inne kultury dbają o doskonały wygląd, Francuzki bardziej dbają o naturalny wygląd. Dzięki idealnie rozczochranym włosom i minimalistycznemu makijażowi Francuzki opanowały sztukę perfekcyjnego urzeczywistniania naturalnego wyglądu. Nie jest to jednak tak łatwe, jak się wydaje, ponieważ francuskie piękno ma swój udział w tajemnicach. Dziś odkrywamy dla Was niektóre z odwiecznych rytuałów pielęgnacyjnych, które sprawiły, że Francuzki wydają się tak nieodparte.

Sekrety urody i porady dla francuskich kobiet:

sekrety urody francuskich kobiet

Schemat pielęgnacji skóry pokonuje makijaż:

Francuzki lubią prostotę. Nigdy nie znajdziesz ich oblepionych makijażem. Trzymają się jak najdalej od podkładu i podkładu, trzymając się tylko podstaw – szminki, tuszu do rzęs i różu. Preferują naturalnie świecącą skórę i dlatego kładą większy nacisk na pielęgnację skóry. Koncentrują się bardziej na produktach do pielęgnacji skóry niż na kosmetykach. Oczyszczanie, tonizowanie i nawilżanie to codzienne rytuały i chętnie powtarzałyby je tyle razy, gdyby musiały utrzymywać nawilżenie skóry i zapobiegać starzeniu się skóry.

Maseczki i masaże:

Francuzki znane są z tego, że od najmłodszych lat używają masek do pielęgnacji skóry i włosów. Wolą regenerować, łagodzić i odmładzać skórę niż odtwarzać warstwy nowej skóry poprzez nadmierne złuszczanie. Domowe maseczki do twarzy wykonane z naturalnych składników to klucz, ponieważ Francuzi uwielbiają naturalne podejście do piękna.

Masaże twarzy to kolejna obsesja na punkcie Francuzek, mająca na celu złagodzenie stresu i uzyskanie zdrowej, promiennej skóry. Jeśli zrobisz sobie maseczkę we Francji, możesz być pewien, że otrzymasz również naprawdę dobry masaż twarzy. Francuzki codziennie robią sobie delikatny masaż twarzy podczas stosowania kremu nawilżającego.

Tonujące wody:

Jeśli chodzi o tonowanie, kobiety z Francji wybierają wodę z bławatka i wody różanej. Ponadto, wody termalne, które są łagodne dla skóry, są niezwykle popularnymi środkami do płukania stosowanymi po oczyszczeniu w celu zastąpienia twardej wody we Francji..

Słyszeliśmy to z winorośli:

Czerwone wino, jak większość z nas wie, jest naładowane przeciwutleniaczami, które mają zwiększone korzyści zdrowotne dla organizmu i działają przeciwstarzeniowo na skórę. Ważna część francuskiej kultury, wino jest dla Francuzów tym, czym dla nas jest woda.

Sekret francuskich fryzur damskich:

Sekret francuskich fryzur dla kobiet

Naturalistyczne podejście Francuzki do piękna rozciąga się również na jej włosy. Nie robią zbyt wiele z włosami w zakresie produktów do stylizacji i stylizacji, ale zamiast tego wybierają produkty pielęgnacyjne. Dla nich lepiej zapobiegać niż leczyć. Nie myją włosów codziennie, ale co drugi dzień i rezygnują z suszarki, co pozwala im naturalnie wysychać. Przede wszystkim, jeśli ktokolwiek może wyglądać na potargane w smukły sposób, to jest to Francuzka.

Fitness i dieta francuskich kobiet:

Drobne sylwetki Francuzek wzbudzają zazdrość i pożądanie wielu na całym świecie. Jak wszystko inne, wybierają naturalny sposób na utrzymanie formy poprzez codzienne ćwiczenia fizyczne, które obejmują parkowanie kilka przecznic od wejścia do pracy lub wysiadanie z pociągu kilka przystanków przed miejscem docelowym, aby chodzić i zamiast tego korzystać ze schodów windy, aby ich serca tykały.

Fitness i dieta francuskich kobiet:

Jeśli chodzi o dietę, Francuzki nie wierzą w dietę. Wyjadają swoje serca, ale nie przytyją. Ich sekret polega na tym, aby jeść mniej tego, co najlepsze w czasie posiłków, a podjadać niewielkie ilości zdrowej żywności w regularnych odstępach czasu przez cały dzień. Wiedzą, co jest dla nich dobre, decydują się na świeże produkty, a nie na przetworzoną i pakowaną żywność. Zwykle jedzą więcej ryb niż warzyw, więcej warzyw niż owoców, a jogurt dwa razy dziennie.

Jeśli jest coś, czego można się nauczyć z sekretów urody i życia Francuzek, to być rozsądnym i obejmować swoje naturalne piękno.