Turczynki są jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Są gorące, dowcipne i mają oczy, za które można umrzeć. To prawda, że ​​mają to wszystko genetycznie, a ich sekrety piękna są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Przyjrzyjmy się kilku prostym sekretom urody, które się pojawią, abyśmy nawet my mogli je wypróbować i wyglądać wspaniale.

Oto najlepsze tureckie porady i sekrety urody.

Woda różana:

Porady i sekrety tureckiej urody Woda różana

Turczynki regularnie używają wody różanej w celu zmniejszenia wyprysków i tonizowania skóry, która również utrzymuje ją świeżą. Najlepiej zrobić to w naturalny sposób, a do tego należy zagotować płatki róży, a następnie poczekać, aż woda ostygnie na tyle, aby można było nałożyć ją na twarz. Możesz też kupić czystą wodę różaną w sprayu, która byłaby mniej czasochłonna i nakładana tuż po kąpieli.

Czerwona Henna:

Porady i sekrety tureckiej urody Czerwona Henna

Czerwona henna jest tradycyjna dla tureckich kobiet i jest uważana za świętą ozdobę na ciele. Malują swoje dłonie i stopy wzorami i są nieodzownym elementem ich ślubów. Hennę neutralną nakłada się na skórę głowy na około godzinę przed kąpielą w szamponie. Odżywia to włosy i sprawia, że ​​są zdrowe i mocne.

Jogurt:

Tureckie porady i sekrety dotyczące urody Jogurt

Jogurt jest przysmakiem dla Turków i jest podawany z prawie każdym artykułem spożywczym. Mają ją nie tylko ze względu na smak, ale także na zdrowe trawienie, a nawet są stosowane zewnętrznie. Stosowanie jogurtu bezpośrednio na skórze lub mieszanie go z sokiem z cytryny to powszechna metoda wygładzania skóry.

Czarne mydła:

Tureckie porady i sekrety urody Czarne mydła

Turczynki chodzą do Hammamów, czyli słynnych łaźni tureckich, które wywodzą się z łaźni rzymskiej i były tam od wieków. Nie tylko sprawiają, że ich skóra staje się miękka i jedwabista, ale także otwierają pory w spoconą pogodę. Używają dostępnego na całym świecie specjalnego czarnego mydła, które głęboko oczyszcza ciało i działa jak doskonały peeling. Zobaczylibyście, jak zmywa się martwa skóra, a nowa skóra daje wam młodszego. Po peelingu najlepiej nałożyć glinkę rhassoul z Maroka.

Wosk cukrowy:

Tureckie porady i sekrety cukrowy wosk cukrowy

Wosk cukrowy to łatwy sposób na pozbycie się niechcianych włosów z ciała. Nie tylko oczyszcza skórę, ale także złuszcza martwy naskórek. Weź dwie szklanki cukru i wymieszaj je z 1/4 szklanki soku z cytryny i 1/4 szklanki wody, a następnie zagotuj. Schłodź do momentu nałożenia na skórę, a następnie rozprowadź na obszarach, aż warstwa będzie cienka. Oderwij paski w kierunku przeciwnym do miejsca, w którym wyrosły włosy.

Proszek antymonowy:

Tureckie porady i sekrety dotyczące urody Kohl

Kohl to bardzo stara tajemnica piękna, przekazana przez Egipcjan. Kohl jest używany razem z czarnym proszkiem i teraz jest łatwo dostępny w różnych markach na rynku. Możesz po prostu złapać, aby przyjść dobry kohl kajal, który sprawi, że twoje oczy będą jasne i wyraziste.

Maska miodowa:

Maseczki miodowe są wspaniałe dla twarzy, ponieważ zawierają sole mineralne, witaminy i aminokwasy. Koncepcja została odziedziczona przez Egipcjan i była bardzo znaną receptą na piękno. Nawilżający składnik w miodzie pozostawia skórę kobiet miękką i gładką. Odrobina soku z cytryny dałaby lepsze efekty dla maseczki na twarz.

Obrazy olejne:

Tureckie porady i sekrety dotyczące urody

Olejek z opuncji figowej jest używany przez Turczynki ze względu na jego właściwości przeciwstarzeniowe. To może być naprawdę skuteczne, aby odwrócić czas i nie pozwolić mu odbijać się na naszej skórze. Olejek arganowy słynie z zawartości witaminy E i kwasów tłuszczowych. Utrzymuje nawilżenie skóry i zmiękcza ją.