Nasze ciało ma miliony mieszków włosowych na całym ciele, a prawie 20% z nich znajduje się na naszej skórze głowy. Są zbudowane z małych cegiełek składających się głównie z białka zwanego keratyną. Aby zachować zdrowie, potrzebuje odżywienia i pielęgnacji.

leczenie wypadania włosów dr batras

Włosy mają trzy etapy wzrostu, po których każdy włos musi opadać. Rodzimy się z ograniczoną liczbą mieszków włosowych, które są zdolne do reprodukcji włosów do 25 razy w ciągu życia człowieka. Ale czasami wypadanie włosów jest zbyt ostre i nie jest uzupełniane nowymi włosami. Poza niewłaściwą dietą może być wiele przyczyn.

włosy-czynniki-wypadania-dr-batra-leczenie

 • Genetyka odgrywa główną rolę w decydowaniu, czy ktoś ma włosy, czy łysienie.
 • Choroba lub zabieg chirurgiczny wymagający znieczulenia może spowodować ostrą utratę włosów po 2 tygodniach zabiegu.
 • Mogą istnieć pewne nawyki, takie jak trichlomania, które mogą sprawić, że będziemy łamać włosy.
 • Mogą wystąpić nagłe wahania emocjonalne i hormonalne, które mogą również prowadzić do nagłego wypadania włosów.

Kuracja do włosów Dr Batra:

Większość ludzi uświadamia sobie problemy z włosami znacznie później, a potem zaczyna panikować. Tu właśnie pojawia się Kuracja Wypadania Włosów Dr Batra, aby przywrócić porządek.

dr-batra-kuracja-włosy

Dlaczego dr Batra?

 • Wskaźnik sukcesu ponad 250 000 przypadków wypadania włosów
 • Holistyczne połączenie homeopatii, trychologii i technologii.
 • Zaawansowana technika diagnostyczna, taka jak wideomikroskopia
 • Ekspertyza naszych wyszkolonych w Londynie trychologów
 • Grzebień laserowy niskiego poziomu & Terapia światłem Pilera
 • Gwarancja bezpiecznych, skutecznych i trwałych rozwiązań.

Ich diagnoza:

Klinika dr Batra stosuje pełne podejście, aby zapewnić, że włosy nie wypadną, zostaną zregenerowane, a następnie wzmocnione, aby wytrzymać zużycie naszego codziennego stylu życia.

leczenie wypadania włosów dr batras - thruja

1. Folliscope, komputerowy mikroskop wideo, zajmuje zaledwie kilka minut, aby zmierzyć grubość i gęstość włosów. Jest to pierwszy krok do diagnozy, ponieważ identyfikuje główną strukturę włosów i skóry głowy wraz z problematycznymi obszarami do diagnozy.

2. Szczegółowa historia przypadku i dokładne badanie dostarczą istotnych wskazówek na temat stanu i jego przyczyn. Na tym etapie wykonywane są pewne testy w celu wyizolowania problemów. To są:

 • Test ciągnięcia dla stanu łysienia telogenowego
 • Biopsja w przypadku łysienia plackowatego
 • Badania krwi pod kątem anemii, problemów związanych z tarczycą i cukrzycą.

3. Homeopatia jest pierwszym filarem sukcesu leczenia. Jest bezpieczny i naturalny bez skutków ubocznych. Tak więc wyleczenie jednego problemu nie doprowadzi do wywołania kolejnego. Przez ostatnie 25 lat wykorzystywali moc Thuja do skutecznego leczenia wypadania włosów z niezwykłym sukcesem.

4. Eksperci trychologii wyszkoleni z The Trichological Society of London posiadają umiejętności i wiedzę, które zapewniają najwyższą jakość usług. Ich leczenie jest wysoce dostosowane do każdego pacjenta i pomaga przywrócić równowagę, promując trwałe rezultaty dzięki odpowiednim wskazówkom dotyczącym konserwacji.

Zaawansowana technologia to trzeci filar tego zabiegu. Najpopularniejsze to:

Terapia szwajcarskimi promieniami spolaryzowanymi (SPR):

 • w oparciu o nagrodzoną Nobla terapię Piler Light Therapy, sprawdzoną w przypadku zaburzeń włosów i skóry głowy.

Grzebień laserowy niskiego poziomu:

 • Kontroluje wypadanie włosów i poprawia krążenie krwi, co jest niezbędne do wzrostu włosów.

5. Dietetycy dokładnie ustalają limity dietetyczne dla pacjentów. Są przetestowane i sformułowane, biorąc pod uwagę ich ponad 35-letnie doświadczenie.

6. Utrzymanie jest zapewnione dzięki różnym wskazówkom samopomocy, które klinika zapewnia pacjentom. Mają też specjalnie opracowane produkty do pielęgnacji włosów, które dbają o ich zdrowie.

Werdykt:

dr-batra-włosy-jesienią-traktat

Klinika dr Batry zapewnia, że ​​nie pozostawiają żadnych kamieni odwróconych, aby pomóc nam wyzdrowieć po problemach związanych z wypadaniem włosów. Ich opinie pacjentów mówią wiele o ich skuteczności. Jednak, aby zobaczyć wyniki, musimy mieć cierpliwość. W końcu cierpliwość i dyscyplina to główne mantry każdej terapii leczniczej.