Nie jesteś zadowolony ze swojego obecnego wzrostu? Zwiększenie wzrostu po okresie dojrzewania jest trudne, ale nie niemożliwe. Więc nie martw się, oto odpowiedź na twoje trudności. Istnieje kilka ćwiczeń rozciągających, które pomogą zwiększyć wysokość kilku centymetrów do górnej części ciała. Te ćwiczenia na wzrost będą działały na kręgosłup, wzmacniając i rozwijając mięśnie, które wspierają kręgosłup. W rzeczywistości powoduje wzrost wysokości górnej części ciała.

9 wskazówek, jak zwiększyć wysokość górnej części ciała

Wzrost wysokości górnej części ciała poprawia Twoją osobowość i wygląd, czyniąc Cię wyższym. Istnieje kilka wskazówek, jak naturalnie zwiększyć wysokość górnej części ciała.

Najlepsze wskazówki, jak naturalnie zwiększyć wysokość górnej części ciała za pomocą obrazów:

1. Rozciąganie górnej części ciała:

Wskazówki, jak zwiększyć wysokość górnej części ciała 1

Rozciąganie górnej części ciała to najlepszy sposób na zwiększenie kilku centymetrów na wysokość. Ten rodzaj rozciągania wpływa na kręgosłup i zwiększa długość górnej części ciała. W rezultacie będziesz wyglądać na wyższego. Rozciąganie ciała, takie jak jednoczesne rozciąganie nóg i ramion, pomoże w zwiększeniu wysokości tułowia i górnej części ciała.

2. Treningi dolnej części ciała:

Wskazówki, jak zwiększyć wysokość górnej części ciała — trening niskiego ciała 2

Przed rozpoczęciem jakichkolwiek rutynowych ćwiczeń mających na celu zwiększenie wysokości górnej części ciała, zawsze upewnij się, że musisz ćwiczyć również na dolnych częściach ciała. Twój plan treningowy powinien być zrównoważony dla tych dwóch osób. Nawet jeśli ćwiczenia na górnej części ciała są bardziej potrzebne, ale nie rezygnuj całkowicie z ćwiczeń na dolne partie ciała.

3. Ćwiczenia skręcające w celu zwiększenia wysokości górnej części ciała:

Wskazówki, jak zwiększyć wysokość górnej części ciała – skręcanie 3

Skręcanie to również sposób na zwiększenie wysokości górnej części ciała. Elastyczność dodaje kręgosłupowi za pomocą ćwiczeń skrętnych. Wraz z wiekiem kręgosłup staje się nieelastyczny. Tak więc te treningi są bardzo ważne i pomocne w zwiększaniu wysokości górnej części ciała.

4. Ćwiczenia wiszące dla zwiększenia wysokości górnej części ciała:

Wskazówki, jak zwiększyć wysokość górnej części ciała - w rękach 4

Wiszące to kolejny sposób, który rozciąga kręgosłup i zwiększa wysokość górnej części ciała. Podczas zwisania upewnij się, że ramiona i ramiona są w pełni rozluźnione, a zwisanie powinno być kontynuowane przez co najmniej 20 sekund. To ćwiczenie rozciąga kręgosłup, a tym samym wydłuża górną część ciała.

5. Ćwiczenia odwracania ciała:

Wskazówki, jak zwiększyć wysokość górnej części ciała - odwrócenie ciała 5

Innym ćwiczeniem jest odwrócenie ciała, które pomaga ci stać się wyższy. Ćwiczenie to wykorzystuje siłę grawitacji do rozciągania chrząstki znajdującej się w kolanach i kręgosłupie. Inwersję ciała należy wykonywać codziennie przez co najmniej pięć minut rano i wieczorem. Możesz również użyć butów do odwracania, aby zwiększyć siłę tego ćwiczenia, dzięki czemu twoja górna część ciała będzie wyższa.

6. Zdrowa dieta dla wzrostu wysokości górnej części ciała:

Wskazówki, jak zwiększyć wysokość górnej części ciała zdrowa dieta 6

Pożywna i zdrowa dieta również odgrywa bardzo ważną rolę w urastaniu. Poprawia również poziom energii. Zwiększ spożycie dodatkowego wapnia i witaminy D w swojej diecie, aby zachować zdrowie kości. Unikaj słodkich i tłustych pokarmów, ponieważ stanowią one barierę w uwalnianiu hormonów wzrostu w twoim ciele.

Zobacz więcej: Czy jazda na rowerze może zwiększyć wysokość?

7. Asany jogi dla wysokości górnej części ciała:

Wskazówki, jak zwiększyć wysokość górnej części ciała – joga 7Joga jest również ważnym sposobem na dodanie kilku centymetrów do górnej części ciała. Za pomocą jogi poprawia się elastyczność i postawa ciała. To z kolei powoduje wzrost wysokości górnej części ciała. Joga wzmacnia i wydłuża górną część ciała, dzięki czemu Twój wygląd jest wyższy. Ale joga powinna być wykonywana rutynowo, aby uzyskać dobre wyniki.

8. Alternatywna praktyka:

Pomiń kilka dni podczas wykonywania ćwiczeń rozciągających lub jogi, aby uniknąć kontuzji spowodowanych przeciążeniem. Zasadą kciuka jest praktykowanie jogi trzy razy w tygodniu przez co najmniej pół godziny i wykonywanie ćwiczeń rozciągających cztery do pięciu razy w tygodniu.

9. Osiem godzin snu:

Wskazówki, jak zwiększyć wysokość górnej części ciała – sen

Ostatnią i najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest odpoczynek. Wymagany jest dobry sen przez osiem godzin dziennie. Zapewni to mnóstwo czasu na regenerację i doładowanie organizmu na kolejny dzień treningu.

Joga lub rozciąganie ciała wykonane raz lub dwa razy ci nie pomogą. Zwiększanie wysokości górnej części ciała ma tylko jeden klucz, a mianowicie spójność. Bardzo ważne jest, aby bardzo szczerze postępować zgodnie z uformowaną rutyną. Więc bądź zdrowy i zwiększ wysokość górnej części ciała.