Witamy w latach 30-tych! Jesteś teraz oficjalnie osobą dorosłą, obciążoną głównymi obowiązkami w swoim życiu. Ale co z tymi kilkoma centymetrami wzrostu, które zawsze chciałeś urosnąć? Cóż, powszechnie uważa się, że po okresie dojrzewania nie można urosnąć. Ale eksperci są zdania, że ​​nie ma określonej grupy wiekowej, w której można by się rozwijać, a Twoje szanse na zwiększenie wzrostu po 30 roku życia są możliwe. W tym artykule dowiemy się, jak zwiększyć wzrost po 30, używając bezpiecznych, całkowicie naturalnych metod. Z pewnością wpłyną one na Twoje życie, niezależnie od tego, czy są duże czy małe!

Najlepsze sposoby na zwiększenie wysokości po 30:

Jest wielu ludzi, którzy chcą mieć lepszy wzrost. Jest dość oczywiste, że istnieją z złudzeniem, że nie można zwiększyć wzrostu po pierwszym okresie dojrzewania. Ale co zaskakujące, istnieje wiele badań, które sugerują, że zwiększenie wzrostu po 30. roku życia jest naprawdę prawdopodobne. W tym artykule przyjrzymy się, jak można zwiększyć wzrost po 30. roku życia, korzystając z niektórych ćwiczeń. Te wskazówki okazały się skuteczne w podnoszeniu wysokości, pod warunkiem, że towarzyszy im prawidłowe odżywianie.

1. Prawidłowe odżywianie:

Jeśli nie masz pewności, jak zwiększyć wzrost pomimo swojego wieku, a wtedy potrzebujesz zacząć jeść. W każdym rodzaju kursu, który chcesz, aby twoje ciało logicznie przechodziło, na przykład budując mięśnie, w przeciwnym razie trenujesz, aby być mądrym, aby coś dostać, musisz jeść. Weź dietę bogatą w białko, witaminę D i wapń. Dieta bogata w białko rozwija mięśnie, wapń i witamina D są lepsze dla kości. Poprawiają kości, które z kolei rosną.

Jednym z powodów, dla których konsumpcja ma duże znaczenie dla wzrostu wzrostu, jest fakt, że żywność pomaga w wytwarzaniu ludzkich hormonów wzrostu. Produkcja tych hormonów nadal ma miejsce nawet po ukończeniu 30 roku życia, a ponadto możesz wytworzyć ich dużo; potrzebujesz prostej ilości jedzenia.

2. Dodatek: Zwiększenie wysokości:

Istnieje kilka suplementów na wzrost po 30 roku życia, które są dostępne na rynku i stymulują ludzkie hormony wzrostu do zwiększania wzrostu. Ten lek wspomaga gruczoły podwzgórza w zwiększeniu produkcji ludzkiego hormonu wzrostu, który jest również odpowiedzialny za wzrost organizmu. Ma to również wpływ na zwiększenie elastyczności, gęstości i grubości kręgosłupa wymaganej do zwiększenia wysokości.

Proszek Step up należy spożywać w szklance butelki lub mleka rano i wieczorem. Jedna łyżeczka do herbaty jest opcjonalna dla dorosłych, każda rano i wieczorem.

3. Ekspozycja na światło słoneczne:

Jak możemy naturalnie zwiększyć wzrost po 30-tce? Przyjmując dużo witaminy D! Światło słoneczne jest największym źródłem witaminy D pozbawionego wapnia, którego nie można wchłonąć. Białko to jest zależne od witaminy D ze względu na swoje działanie Ekspozycja na światło słoneczne przekształca 7 de hydrocholesterol w kręgosłupie w witaminę D.

4. Chirurgia:

Osoba może również podjąć próbę wydłużenia kończyny. Podczas tej operacji w celu zwiększenia wzrostu po 30 latach, kości w podudziach są zerwane i oddzielone, dzięki czemu tkanki zaczynają rosnąć po ponownym połączeniu. Ta operacja jest skuteczna w zwiększaniu długości nóg, ale także zwiększa ogólną wysokość. Jest to jednak bardzo niebezpieczne i nie jest zalecane we wszystkich przypadkach.

5. Ćwiczenia:

  • Stretching pragnie wykonywać zaraz po kąpieli. Ponieważ w tym czasie mięśnie ciała nadal się rozgrzewają. Przejdź przez 5 minut przy głowie i ramionach. Następnie luźno kołysaj rękami i nogami, aby się zrelaksować i uwolnić od zmartwień ciała. Największe efekty można zaobserwować w warunkach, które powtarzają się 3-4 razy w tygodniu.
  • Rozciąganie kota należy wykonywać normalnie. Wdychaj krzywizny kręgosłupa do wewnątrz i wyolbrzymiaj krzywiznę pleców. Chwyć tę pozycję przez pięć sekund. Wydychaj i wdychaj plecy w górę w miarę możliwości. Chwyć ten odcinek przez 5 sekund.

6. Sen i odpoczynek:

Przy wzroście 8-10 godzin snu jest niezbędne, ponieważ zdrowy sen wytwarza hormon wzrostu, który zwiększa wzrost. Upewnij się, że Twoja postawa jest prawidłowa podczas snu, ponieważ słaba postawa może uciskać kręgosłup i sprawić, że będziesz wyglądać na krótszą niż zwykle.

Teraz, gdy nauczyłeś się tych wskazówek, jak zwiększyć wzrost po 30, dlaczego nie wdrożyć ich w swoim życiu? Wszystkie te hacki są łatwe do ćwiczenia każdego dnia. Poza zabiegami chirurgicznymi i lekami, możesz spróbować zastosować dobrą dietę, tryb snu i reżim ćwiczeń, bez konieczności konsultacji z nikim. Aby wziąć cokolwiek wewnętrznie, musisz zasięgnąć porady eksperta i w pełni zrozumieć zalety i wady. Jeśli zastosowałeś się do tych wskazówek i doświadczyłeś jakichkolwiek rezultatów, podziel się nimi z nami.

Często zadawane pytania i odpowiedzi:

1. Jaka jest najlepsza joga, aby zwiększyć wzrost po 30?

Joga to najlepszy sposób na zwiększenie wzrostu po 30. Jest wiele asan, takich jak pozycja Cobra, Trikonasana, pozycja psa i kota, pozycja drzewa, Tadasana itp., które mogą odpowiednio rozciągnąć mięśnie i aktywować hormony. Pobudzają również nerwy i poprawiają krążenie krwi w organizmie. Wraz ze wzmocnieniem kręgosłupa zauważysz również poprawę postawy, niezbędną do wzrostu wysokości.

2. Jak zwiększyć wzrost po 30 latach za pomocą leków??

Na rynku dostępnych jest wiele suplementów wzrostu, które twierdzą, że w cudowny sposób zwiększają wzrost. Wiele z tych twierdzeń to mistyfikacja, ponieważ nie ma leku, który bezpośrednio przyczynia się do wzrostu. Niektóre leki ajurwedyjskie zawierają zioła, takie jak Ashwagandha i Shilajit, które wzmacniają organizm i zapewniają niezbędną wytrzymałość do ćwiczeń i treningu.

3. Jaki jest najłatwiejszy sposób na wysoki wygląd po 30. roku życia??

Jeśli szukasz natychmiastowego rozwiązania, aby wyglądać na wyższego, najlepsze są buty podwyższające lub sandały na wysokim obcasie. Są wyposażone w podniesioną platformę, która dodaje kilka cali do twojego wzrostu. Są to również wygodne, bezpieczne i łatwe sposoby na wysoki wygląd. Możesz je nosić przez cały czas, wybierając wysokiej jakości buty z amortyzacją.