Wzrost wzrostu jest jednym z głównych problemów społecznych, z jakimi boryka się obecnie wiele osób. Stojąc wśród grupy przyjaciół, niewielki wzrost wśród twoich długonogich dziewczyn stawia cię w kompromitującej sytuacji. Ten sam afekt odczuwają też chłopcy. W rzeczywistości chłopcy mają większy problem z problemami ze wzrostem niż dziewczynki. Wygląd fizyczny zawsze intrygował i wpływał na ludzi, czy to dziewczynę, czy chłopca, a w świecie ostrej rywalizacji to tylko kolejna przeszkoda, którą chcą pokonać.

Jak zwiększyć wzrost w 2 tygodnie?

Cel:

Jak zwiększyć wzrost w 2 tygodnie?

Celem jest uzyskanie wzrostu w ciągu dwóch tygodni. Obecne pokolenie wierzy w natychmiastowe rezultaty. Owoc na czekanie musi być natychmiast skosztowany i dlatego ta chwila chęci osiągnięcia czegoś w jak najkrótszym czasie skłoniła ich do ułożenia ciała w taki sposób, aby można było ponieść surowe konsekwencje. Zwykle przy krótkiej przerwie czasowej i wielu osiągnięciach do ukończenia, intensywność wzrasta wraz z natychmiastowymi wyznaczonymi celami.

Skonsultuj się wcześniej:

Skonsultuj się wcześniej

Przed rozpoczęciem tego dwutygodniowego rytuału upewnij się, że odbyłeś zajęcia z konsultantem z trenerem siłowni i dietetykiem. Przez kilka następnych dni, aż do zakończenia dwóch tygodni, musisz dać z siebie wszystko i ciężko pracować jak najlepiej.

Jedz dobrze:

Jedz dobrze

Niektóre pokarmy przepisane przez dietetyka powinny być jedynymi posiłkami dla Ciebie. W tym czasie przejdź na ścisłą dietę i włączaj do swojego organizmu tylko niezbędne zdrowe. Niezdrowe jedzenie w tym czasie może zahamować rozwój organizmu, a tym samym wzrost.

Rozpocznij poranki od koktajlu proteinowego przed treningiem. Powinny one składać się z dwóch surowych jajek, szklanki mleka sojowego i zmieszanych razem bananów. Po treningu zjedz śniadanie składające się z chleba i dwóch jajek na twardo, popijając szklanką mleka, a następnie sokiem pomarańczowym lub z limonki. W południe i na obiady jedz dużo kurczaka lub wołowiny, ponieważ te dwa są wzbogacone w składniki odżywcze i pomogą Ci w szybkim wzroście. Możesz nawet dorzucić ryby do oferty. Na brunche lub wieczorne przekąski przygotuj sobie sałatkę z jogurtu i zielonych liści np. szpinaku i fasoli oraz sałat.

Prawidłowa praca:

Jeśli pracujesz dobrze od pierwszego dnia pod koniec tygodnia, na pewno poczujesz w sobie zmianę.

Pływanie:

Pływanie

Przede wszystkim musisz zapisać się do pływania i ćwiczyć przez co najmniej 25 minut każdego dnia bezbłędnie. Pływanie to świetna metoda na rozciąganie ciała i budowanie mięśni, dzięki czemu możesz rozwijać się w szybszym tempie.

Wiszące:

Wiszące to sprawdzona metoda rozciągania ciała. Do tego potrzebny jest odpowiedni drążek do zawieszania, który utrzyma całą wagę. Użyj rąk, aby teraz zawisnąć na drążku i zachować odległość dwóch stóp od ziemi. Teraz rozciągnij palce i spróbuj dotknąć ziemi.

Kolarstwo:

Jazda na rowerze

Jazda na rowerze to kolejne ważne ćwiczenie, które pomoże ci dobrze wykorzystać dolne partie ciała. Elastyczne mięśnie pomogą Ci rosnąć szybciej i bez przeszkód. Każdego wieczoru wybierz się na przejażdżkę rowerową po mieście?.

Rozciągnij to:

Rozciągnij to

Wykonuj wystarczająco łatwe ćwiczenia w domu, takie jak ścięgna podkolanowe lub joga, które są sprawdzonym sposobem na szybkie zwiększenie wzrostu bez żadnych poważnych skutków ubocznych. Zawsze możesz przełączać się między nimi lub przeznaczyć inny czas na różne ćwiczenia.

Bądź wolny od stresu:

Bądź wolny od stresu

Stres jest jedną z głównych przyczyn zahamowania wzrostu, więc upewnij się, że pozbywasz się stresu, decydując się na dobry sen w nocy.