Niemowlęta rosną mądrze i szybko dojrzewają z wiekiem. Dlatego należy zachować szczególną ostrożność, aby nie zostały narażone na wulgarne treści i zawsze pozostawać pod odpowiednim nadzorem. Twoje 1-miesięczne dziecko widzi przedmioty oddalone o około 8-10 cali i nie może rozróżniać szczegółów ani spektrum kolorów. Kiedy z nimi rozmawiasz, patrzą bardzo uważnie i obserwują. Uwielbiają być trzymane i szukają pocieszenia. Ich pięści są zwykle zaciśnięte na tym etapie, a nagłe i głośne dźwięki mogą przestraszyć dzieci. W tym artykule omówiono niesamowite zabawki dla 1-miesięcznych dzieci. Jeśli szukasz zabawek dla 1-miesięcznego chłopca lub dziewczynki, Twoje wyszukiwanie kończy się tutaj.

Oto 11 najlepszych zabawek dla miesięcznych dzieci.

1. Kick and Play Piano:

Zabawki dla 1-miesięcznego dziecka 1

To niesamowita zabawka, która wymaga sporo miejsca do ustawienia. Utrzymuje ciało dziecka w ruchu i pozwala mu również na dobrą zabawę. Pianino kick and play to niesamowita zabawka, która przez cały czas utrzymuje dziecko w radości. Sugeruje się, aby dziecko nie miało kontaktu z tą zabawką tuż po jedzeniu. Powinien trochę odpocząć, a potem się z tym bawić. Wymagana jest pomoc przełożonego lub rodziców.

2. Sala Melody:

Zabawki dla 1-miesięcznego dziecka 2

Sala z melodią dla maluchów to także kolejny niesamowity produkt. Z góry zwisają kolorowe zabawki, na które dziecko może patrzeć podczas leżenia. Całość została pięknie zaprojektowana z myślą o jednomiesięcznych maluszkach, co skutecznie podsyci ich fascynację. Gimnastyka z melodią jest dość popularna wśród dzieci i można ją uznać za jedną z najlepszych zabawek dla miesięcznych dzieci.

3. Miękka zabawka żółwia:

Zabawki dla 1-miesięcznego dziecka 3

Większość dzieci kocha słonie. Są też gatunki, które kochają żółwie. Niektóre dzieci w wieku 1 miesiąca są zafascynowane skorupą żółwia. Bardzo lubią się z tym bawić. Ten jest bardziej wyjątkowy, ponieważ wydaje słodki dźwięk, gdy go dotykasz lub wystarczająco mocno naciskasz. Z tą właśnie zabawką dzieci spędzą prawie każdą godzinę swojej świadomości. Zabawka jest tak piękna, że ​​nawet rodzice będą chcieli ją kupić swoim pociechom, nawet jeśli ich miesięczna pociecha nie będzie tego wymagać.

4. Zabawka dla zwierząt dla miesięcznych dzieci:

Zabawki dla 1-miesięcznego dziecka 4

Ta konkretna zabawka ma dom wraz z kilkoma zwierzętami wokół niego. Zabawka nosi nazwę „My Forest Friends”, która jest bardzo popularnym zestawem zabawek i jest produkowana przez jedną z najlepszych firm produkujących zabawki dla dzieci na świecie, z siedzibą w USA. Zabawka jest pełna cudów, a także zawiera małą kolorową książeczkę z kierunkiem i małymi obrazkami, które nauczą dzieci o wszystkich cechach zwierząt.

5. Lustro piękna:

Zabawki dla 1-miesięcznego dziecka 5

Czy zauważyłeś dziecko, kiedy po raz pierwszy widzi siebie w lustrze? Lusterko kosmetyczne zostało wykonane z kolorowego i atrakcyjnego tworzywa sztucznego wraz z delikatnym szklanym lusterkiem, specjalnie dla dzieci. Tego rodzaju zabawki pomogą dzieciom rozwinąć poczucie własnej wartości od najmłodszych lat. Można powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych zabawek dla 1-miesięcznych dziewczynek, a także jedna z najlepszych zabawek dla miesięcznego chłopca.

6. Samochód:

Zabawki dla 1-miesięcznego dziecka 6

Jeśli szukasz zabawek dla dziecka na 1 miesiąc, Twoje możliwości nie są ograniczone. To jest coś ciekawego i prawie każde dziecko to pokocha. Samochód może być pchany przez rodzica lub opiekuna, a dziecko może na nim siedzieć i będzie się czuło, jakby nim jeździło. Można to uznać za jedną z najlepszych zabawek dla dzieci w wieku 1 miesiąca.

7. Bramkarz Sunggauppy:

Zabawki dla 1-miesięcznego dziecka 7

Po prostu połóż na nim dziecko, a on zrobi resztę. Leżaczek z przytulanką jest wyposażony w relaksującą muzykę dla 1-miesięcznego dziecka i może sprawić, że dziecko będzie szczęśliwe w ciągu kilku sekund. Ten leżaczek jest idealny dla małych dzieci do ustawienia w pozycji pionowej i jest całkowicie bezpieczny. Niemowlęta mogą teraz widzieć swoich rodziców i wszystko wokół nich z innego punktu widzenia.

8. Tkanina oświetleniowa:

Zabawki dla 1-miesięcznego dziecka 8

Tutaj mamy kolejną piękną i niezwykle popularną zabawkę dla dzieci. Ta ściereczka świeci w nocy i jest wyposażona w piękne obrazki z kreskówek, które mogą pomóc dziecku w zdrowym śnie. Wysoki kontrast Kolory i zwierzęce wzory silnie stymulują zmysł wzroku Twojego dziecka. Niemowlęta na tym etapie widzą tylko około 8-10 cali. Te jasne światła zdecydowanie przykuwają ich uwagę.

9. Klin brzucha:

Zabawki dla 1-miesięcznego dziecka 9

Koturn na brzuszek jest niesamowitym zabójcą czasu i pokochają go 1-miesięczne dzieci. Czas na brzuszku to nie koniec przytulania, ta mata do zabawy w idealnym rozmiarze zapewnia przytulanie i zaangażowanie dziecka. Do maty przyczepione są małe zwierzątka, a dzieci uwielbiają chwytać i odkrywać te urocze małe zwierzątka. Pikowana mata zapewnia duży komfort.

10. Zabawka spiralna Infantino:

Ta zabawka aktywna jest jedną z najlepszych zabawek dla miesięcznego chłopca i dziewczynki. Utrzymują zaangażowanie dzieci dzięki żywym kolorom i interakcji sensorycznej. Można go łatwo przymocować do łóżeczka, spacerówki i fotelika samochodowego. 4 zawieszone zabawki pomagają dziecku osiągnąć kamienie milowe w rozwoju sensorycznym oraz wspomagają jego zdolności motoryczne i rozwój wzroku.

11. Centrum zabaw w samochodzie Taf Toys:

To idealny prezent dla rodziców, którzy jeżdżą z maluchami. Rodzice nie muszą się martwić o swoje dzieci, ponieważ lustro pomaga im mieć oko na ich dzieci, a zabawki sprawiają, że dziecko jest zaangażowane. Zabawki można dopasować do zasięgu dziecka, co sprawia, że ​​podróżowanie staje się przyjemnością dla maluchów.

12. Infantino Gaga Shake, Turn, Link & Zestaw do gry na ząbkach:

Ta zabawka od Infantino sprawi, że Twoje dziecko będzie gaga z 4 zabawkami sensorycznymi. Pomaga dzieciom rozwijać zdolności motoryczne. Wysokie kontrasty, tekstury i zajęcia sprawią, że maleńkie rączki będą zajęte i pozwolą dziecku odkrywać takie czynności, jak potrząsanie, wirowanie, ząbkowanie itp. Ten zestaw jest przenośny i można go przypiąć do wysokich włosów, wózków, łóżeczek i fotelika samochodowego.

Oprócz zabawek ruchowych dla Twojego 1-miesięcznego dziecka, oto kilka zajęć, na które możesz oddać się swoim pociechom.

1. Czas masażu:

Niemowlęta reagują na dotyk od urodzenia i jest to również świetny czas na związanie się z twoim małym pakietem radości. Masaże zapewniają komfort dotykowy, a dzieci cieszą się z masażu.

 • Delikatnie połóż dziecko na miękkim ręczniku lub kocyku.
 • Delikatnie zdejmuj jednorazowo ubranka dziecka.
 • Wlej kilka kropli olejku do masażu dziecka na dłoń i potrzyj dłonie, aby go ogrzać.
 • Delikatnie masuj ciało dziecka, zaczynając od palców u stóp.
 • Odwróć dziecko i postępuj zgodnie z tym samym procesem.
 • Podejmij kilka środków ostrożności, takich jak – nie wcieraj olejku w twarz, ponieważ może dostać się do oczu i sprawdź, czy Twoje dziecko nie jest uczulone na jakikolwiek olej.

2. Zabawa na brzuchu:

Zdejmij ubranka dziecka lub możesz się w to bawić po kąpieli dziecka. Porozmawiaj z dzieckiem i delikatnie pocieraj jego brzuszek. Zbliż twarz do brzuszka dziecka i mów i śpiewaj.

Upewnij się, że modulujesz swój głos od niskiego do wysokiego. Pomiędzy piosenkami upewnij się, że całujesz swoje dziecko.

Ponadto utrzymuj kontakt wzrokowy z miesięcznym dzieckiem. To świetny sposób na nawiązanie więzi z dzieckiem.

Dobra robota mamo! Twój maluch nareszcie tu jest! Połączenie i uczucie, które otrzymujesz po trzymaniu niemowlęcia, są w zasadzie niezrównane i czujesz pragnienie zapewnienia jej i wspierania jej na zawsze.

W przeciwieństwie do tego, co myślisz, twoja jednomiesięczna maleńka jest wyjątkowo drażliwa w stosunku do otaczającego ją otoczenia. Stopniowo rozwija swoje zdolności słuchania i wizję. Przed końcem miesiąca możesz odkryć, że zareaguje na wspaniałe zabawki w cieniu. Nagłe i hałaśliwe poruszenia mogą zaskoczyć również Twojego malucha.

To czas, kiedy rozwój Twojego dziecka będzie przypominał huragan. Kiedy zwlekasz z jej zbadaniem, możesz zobaczyć towarzyszące jej kształtujące odciski.

 • Przed końcem miesiąca możesz odkryć, że są cięższe i większe niż poprzednio.
 • Pomimo tego, że nie potrafią ogarnąć zabawki, będą o tym wiedzieć.
 • Mogą stopniowo zacząć dostrzegać zapach przypominający ich rodzicielską sylwetkę.
 • Pomimo tego, że ich wizja nie została do końca stworzona, widzą obiekty z bliska.
 • W podstawowych dniach będą w większości trzymać oczy zamknięte, jednak z czasem zaczną reagować na wspaniałe barwy i wyróżniające się projekty.
 • Twoje dziecko wie o Twoim głosie od czasu, gdy było w Twoim łonie. Rozmawiaj z niemowlętami. Niemowlęta cenią delikatne i łagodzące dźwięki niż te hałaśliwe.

Powyżej znalazły się jedne z najlepszych zabawek dla dzieci, które mają już 1 miesiąc. Dzieci uwielbiają kolory, słodką muzykę itp., z którymi mogą się dobrze bawić i całkowicie się z nimi utożsamiać. Każda zabawka została starannie dobrana na podstawie opinii i opinii rodziców na temat ich dzieci bawiących się tymi zabawkami.