Dwumiesięczne dzieci są dość mądre i rozumieją dużo lepiej niż noworodki i dzieci w wieku 1 miesiąca. Jednym z najlepszych sposobów na wywołanie aktywności umysłowej Twojego dwumiesięcznego dziecka jest dostarczenie mu odrobiny skomplikowanych zabawek, które skłonią dziecko do korzystania z umysłu, co dodatkowo pomoże w rozwoju psychicznym.

U dwumiesięcznych niemowląt zmysły zaczynają się rozwijać, a zabawki pomagają w rozwoju sensorycznym i umiejętnościach społecznych. Miłość do kopania w ręce i nogi okazująca podekscytowanie, uśmiech i gruchanie na tym etapie. Rozumieją również, że jedno wydarzenie prowadzi do drugiego. Zaczynają też rozumieć, że mogą sprawić, że wydarzy się kilka rzeczy.

Oto lista 12 najlepszych zabawek dla dzieci w wieku dwóch miesięcy.

1. Sassy zestaw pierścieni:

ZESTAW PIERŚCIENI

To wspaniała zabawka dla dzieci. Pochodzi z pięknymi przedmiotami na pierścionku. Zabawka ma piękne kolory i prawie każde dziecko to pokocha. Czarno-biały kolor pierścionka uatrakcyjnia go. Dzieci w wieku 2 miesięcy uwielbiają to i spędzają większość dnia bawiąc się tą konkretną zabawką.

2. Zestaw edukacyjny z kreskówek:

Zabawki dla 2-miesięcznego dziecka-zestaw edukacyjny z kreskówek

To narzędzie edukacyjne dla kreskówek jest niesamowite i jest odpowiednie dla dzieci w każdym wieku. Będzie edukować dzieci i pozwoli im się dobrze bawić. To skuteczny zabójca czasu, który uwielbiają dzieci na całym świecie. Uważana za idealną zabawkę dla 2 miesięcznego maluszka. To z pewnością jedna z najlepszych zabawek rozwojowych dla 2-miesięcznych dzieci.

3. Zabawka z pawim ciężarówką:

Zabawki dla 2-miesięcznego dziecka-zabawka z ciężarówką-pawie

Są dzieciaki zafascynowane ptakami. Pawi ciężarówka to bardzo piękna zabawka, a dzieci uwielbiają piękne kolory tej zabawki sportowej. Zabawka jest wypełniona niesamowitymi wzorami, a dzieci mogą ją ciągnąć po podłodze. Jest całkowicie nieszkodliwy i wykonany z legalnego i lekkiego materiału, dzięki czemu jest odpowiedni dla dzieci do podnoszenia i przenoszenia. Drewno użyte w tej zabawce jest całkowicie autentyczne i jest całkowicie bezpieczne również dla 2-miesięcznego dziecka.

4. Krzesełko dla owadów:

Zabawki dla 2-miesięcznego krzesełka dla dziecka-bug

Krzesełko dla owadów jest jednym z najpopularniejszych wśród dzieci w tym wieku. Ta zabawka ma atrakcyjne kolory, a wzór w tej zabawce jest również niesamowity. Różne owalne przedmioty przymocowane do głowy owada (poniżej głowy) są również ucztą dla oczu. Dzieci pokochają zabawę, zwłaszcza dwumiesięczne (dla których jest to przeznaczone). Teraz wybór 2-miesięcznych zabawek dla niemowląt nie jest taki trudny.

5. Bloki do nauki:

Zabawki dla 2-miesięcznego dziecka - klocki do nauki

Gdy Twoje dziecko skończy dwa miesiące, warto zaopatrzyć się w zabawki, którymi będzie się ono interesowało, a jednocześnie dobrze się bawiło. Klocki zawierają cyferki, obrazki warzyw, samochody itp. Dzieci zainteresują się faktami edukacyjnymi i będą się nimi bawić przez jakiś czas w ciągu dnia.

6. Zabawka do łóżka ze zlewem:

Zabawki dla 2-miesięcznego dziecka-umywalka statek łóżko zabawka

To bardziej relaksująca zabawka. Jeśli dziecko nie jest świadome niebezpiecznej ryby, rekina, to będzie dla niego w porządku. Ale jeśli jakoś ta zabawka go przestraszy, to będzie to tylko złe wspomnienie dla biednego dziecka. Dlatego należy zachować odpowiednią ostrożność i pomyśleć o tym, czy będziecie z tym przedstawiać dziecko, czy nie.

7. Drewniana zabawka dla 2-miesięcznych dzieci:

Zabawki dla 2-miesięcznego dziecka-drewniana zabawka dla 2-miesięcznych dzieci

Jest to najtańsza i prawdopodobnie najmniej szkodliwa zabawka dla Twojego 2-miesięcznego dziecka. Tego rodzaju zabawki dla dzieci są produkowane w Japonii i eksportowane na cały świat. Drewniane zabawki są znane z tego, że pobudzają 5 zmysłów – dotykaj, patrz, wąchaj, smakuj i słuchaj, a dzięki temu kosmicznemu pierścieniowi wszystkie te zmysły są rozwijane. To zdecydowanie jedna z najlepszych zabawek dla 2-miesięcznych chłopców i dziewczynek.

8. Uczący się chodzik:

Zabawki dla 2-miesięcznego chodzika-uczącego się dziecka

Jest to jedna z wielu wspaniałych zabawek edukacyjnych dla dwumiesięcznych dzieci. Jeśli szukasz zabawek dla dzieci w wieku 2 miesięcy, to teraz będzie to idealne rozwiązanie. Daj dziecku przestrzeń do samodzielnego nauczenia się czegoś, zanim technologia je zrujnuje. To jedna z najlepszych zabawek ruchowych dla 2-miesięcznych dzieci.

9. Zestaw wiszący samolot z zabawkami:

Zabawki dla 2-miesięcznego dziecka-zestaw wiszący samolocik

Jeśli potrzebujesz zabawek dla dzieci w wieku 2 miesięcy, to jest to coś wyjątkowego. Jest to zestaw samolotów, które można powiesić na łóżeczku maluszka, na który może się gapić i zastanawiać się nad byciem pilotem.

10. Leżaczek Bright Starts – Toucan Tango:

Jeśli chodzi o zabawę, ten leżaczek angażuje Twoje dziecko i zapewnia komfort podczas zabawy! Twoje małe cudo zabrzęczy śmiechem, gdy zobaczy jasne kolory i posłucha kojących melodii wraz z wibracjami. Dbaj o bezpieczeństwo swoich maluchów, gdy podskakuje i bawi się zabawkami. Ten leżaczek daje dziecku dużo czasu na gadanie.

11. Smoczek uspokajający Baby Einstein Sea Dreams:

Baby Einstein koncentruje się na produktach rozwojowych i rozrywkowych dla niemowląt i małych dzieci. Mały Neptun zanurza się w oceanie, aby uczyć swoje dzieci o podwodnych stworzeniach podczas grania symfonii melodycznych. To zabawny sposób dla Twojego dziecka na odkrywanie zwierząt i rzeczy podczas słuchania klasycznych melodii.

12. Bearington Baby Lil ‘Lamby Lamb Pluszowa grzechotka pierścieniowa:

Ta mała owieczka jest tak miękka, że ​​grzechotka zapewnia komfort niemowlętom, a także służy jako zabawka do zabawy. Twoje dziecko z pewnością pokocha tę owieczkę i uczyni ją swoją ulubioną zabawką. Rozmiar jest idealny, a marka szczyci się najwyższą jakością doskonałych tkanin. To zapewnia, że ​​jest bezpieczny dla Twojego dziecka i sprawia, że ​​jest to skarb.

Oprócz zabawek ruchowych dla Twojego 2-miesięcznego dziecka, oto kilka zajęć, na które możesz oddać się swoim pociechom.

1) Gdzie to poszło??

Twoje dziecko przyzwyczaja się do nowego środowiska i możesz pomóc, ucząc rzeczy wokół niego.

  1. Zbierz wszystkie zabawki, które lubi Twoje dziecko wraz z kocem lub ręcznikiem.
  2. Połóż dziecko w wygodnej pozycji w foteliku lub łóżku.
  3. Wyciągaj zabawki jedna po drugiej i kładź je przed twarzą i udawaj, że mówisz głosem zabawki.
  4. Gdy Twoje dziecko jest zafiksowane, ukryj zabawkę kocem lub ręcznikiem i powiedz: „Gdzie to poszło?”
  5. A potem odkryj jego ulubioną zabawkę i radośnie powiedz „Oto jest”.
  6. Powtórz z innymi zabawkami.

2) Klaskaj, klaszcz, klaszcz w dłonie:

Delikatnie połóż dziecko na kocyku lub siedzisku w pozycji pionowej, aby dziecko mogło Cię widzieć. Śpiewaj piosenki lub rymowanki i baw się rączkami i palcami dziecka. Wypróbuj jeden z tych popularnych rymów:

Pat-a-cake, pat-a-cake, piekarz,

Upiecz mi ciasto tak szybko, jak potrafisz;

Poklep go i nakłuj (poklep rączki dziecka i delikatnie szturchnij)

Zaznacz to B. (narysuj B na dłoni dziecka)

Włóż to do piekarnika dla dziecka i dla mnie.

Kiedy Twoje dziecko ma 2 miesiące, jego rutyna jest już prawie ustalona i uwielbia wchodzić w interakcje. Szukają sposobów komunikowania się z Tobą i lubią dotykać, czuć i chwytać wszystko, na co mogą położyć swoje ręce. Niemowlęta mogą z Twoją pomocą chwycić zabawkę, rozpoznawać twarze i uwielbiają patrzeć, jak poruszają się ich ręce. Niemowlęta mogą teraz dotykać zabawek, ale tak naprawdę nie mogą ich chwycić. Szukaj zabawek, które pomagają w tych zmianach i szukaj zabawek, które pomagają ich umiejętnościom motorycznym i społecznym. Zawsze postępuj zgodnie z zaleceniami dotyczącymi wieku podanymi przez producentów na etykiecie. Oto 3 najlepsze najnowsze zabawki dla 2-miesięcznych dzieci:

To minuta, przez którą siedzisz mocno, odkąd spotkałeś swoje małe dziecko co tydzień wcześniej. W tej chwili powinieneś dostać swój pierwszy nieproporcjonalny uśmiech, ale raczej nieskazitelny uśmiech. Idealnie sprawi, że każdy z tych niespokojnych wieczorów będzie korzystny, a nawet znośny za nieco więcej. Być może twoje dziecko uśmiechało się w wieku półtora miesiąca, a może będziesz musiał wytrzymać jeszcze jeden miesiąc, to wcale nie jest poprawna nauka, więc nie stresuj się. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na temat ulepszeń, które możesz mieć nadzieję zobaczyć u swojego 2-miesięcznego niemowlęcia.

Rozwój Twojego niemowlęcia jest mniej gwałtowny i nieco bardziej skoordynowany. Zaczynają kochać kopanie podczas odpoczynku, który jest niezwykłym ćwiczeniem i wzmacnia nogi. Mogą również machać z energią swoimi małymi, zaciśniętymi rączkami. W każdym razie wierzymy, że to zapał.

Powyżej znalazły się jedne z najlepszych zabawek dla dzieci w wieku do 2 miesięcy. Te zabawki są całkowicie nieszkodliwe i wykonane z prawdziwego materiału. Możesz skorzystać z większości tych zabawek online, a jeśli nie są one dostępne w Twoim kraju, zawsze możesz je zaimportować.