Tak! Twoje dziecko ma w końcu 1 rok, a to oczywiście wymaga świętowania urodzin. Dziecko do tego czasu będzie się śmiać, raczkować i trochę mówić. Jest kilka niesamowitych zabawek, które możesz podarować swojemu rocznemu chłopcu lub dziewczynce. Najskuteczniejsze byłyby zabawki, które pomogą im w przyszłych latach i uczynią ich lepszymi osobami pod względem wiedzy, wyglądu itp. W tym artykule otrzymasz 9 najlepszych zabawek, które możesz zapewnić 1 roczniak z.

Zabawki dla rocznego dziecka:

1. Sortownik kształtów:

Ten sorter kształtów pomoże Twojemu dziecku odkrywać różne kształty i rozmiary. Uczy koordynacji wzrokowo-ruchowej podczas eksperymentowania z różnymi przedmiotami.

2. Zabawka do pchania:

Twoje dziecko właśnie zaczęło chodzić i teraz uwielbia trzymać to małe pchnięcie, gdziekolwiek idzie. Ta zabawka do popychania zapewnia dziecku wsparcie i zapewnia bezpieczeństwo. 

3. Kaczki do kąpieli:

Spraw, aby każda kąpiel była zabawą z tymi uroczymi piszczącymi kaczuszkami. Te pływające gumowe kaczki są najlepszymi kumplami do kąpieli. Występują w różnych kształtach, takich jak ryby, statki i inne zabawne zwierzęta.

4. Zabawka Sharp Shooter:

Zabawki dla 1-letniego dziecka — zabawka ostrego strzelca

To niesamowita strzelanka, która będzie najbardziej odpowiednia dla 1-letniego chłopca. Jest również oceniana jako jedna z najbardziej znanych zabawek dla 1-letniego dziecka. Ta zabawka pozwala dziecku rozpoznać różne kształty, takie jak kwadraty, koła itp. Jest to jedna z najskuteczniejszych rzeczy, jakie możesz zapewnić dziecku. Jest odpowiedni dla prawie każdego dziecka, które pasuje do podanej granicy wieku.

5. AND-Generic 27 sztuk ABC/123 Drewniane klocki Litery i pudełko z numeracją z pudełkiem do przechowywania – klasyczny zestaw do nauki:

Zabawki dla 1-letniego dziecka — klasyczny zestaw edukacyjny

Oto niesamowita zabawka, która pomoże w rozwoju dziecka. Ta zabawka jest naprawdę niesamowita zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Będzie to wymagało połączonego wysiłku bodźców emocjonalnych i umysłu.

6. Giggles Stack A Ring:

Zabawki dla 1-letniego dziecka - Giggles Stack A Ring

Ta wielokolorowa zabawka to coś nowego na stole. Ta zabawka ma piękną fakturę i design oraz niesamowite i atrakcyjne kolory. Jest bardzo cenna dla dzieci i można powiedzieć, że jest niesamowitą zabawką dla małych rocznych mistrzów.

7. Wykop psa z Funskool:

Zabawki dla 1-letniego dziecka - Digger The Dog z Funskool

Czas przedstawić dziecko najlepszemu przyjacielowi mężczyzny. Ten zabawkowy piesek jest tak cenny, że każdy chciałby go kupić. Ma piękny design i można powiedzieć, że jest jedną z najsłynniejszych zabawek w historii. Pies również wygląda bardzo atrakcyjnie. Jest to jedna z najlepszych zabawek dla dzieci w wieku 1 roku.

8. Ogniwa łańcucha Funskool:

Ogniwa łańcucha to kolejna piękna zabawka firmy Funskool, która jest znanym producentem zabawek. Ta zabawka ma piękny wygląd i można ją uznać za jedną z najlepiej sprzedających się zabawek dla 1-latka.

9. Muzyczna siłownia Fisher Price Rain Forest:

Zabawki dla 1-letniego dziecka - Fisher Price Musical Gym Rain Forest

Ta konkretna zabawka słynie z piękna i tak dużej przestrzeni do aktywności, że maluch może się swobodnie poruszać. Dlatego ta zabawka nazywa się Siłownia Rain Forest. Mata jest wykonana z dobrego materiału, który w ogóle nie jest szkodliwy dla dziecka i ma motyw lasu deszczowego.

10. Zabawka Sunshine Airbus:

Zabawki dla 1-letniego dziecka — zabawka Sunshine Airbus

Ta zabawka muzyczna ma atrakcyjne oświetlenie, a także zmienia się kolor. To jedna z najlepszych zabawek, jakie możesz zapewnić dziecku. Nadaje się dla dzieci, które lubią samoloty, a także jest jedną z najlepszych zabawek dla dzieci w wieku 1 roku.

11. Podstawy Chatter Telefon:

Zabawki dla 1-letniego dziecka - Podstawy Gadający telefon

Telefon Chatter od Fisher Price to także jedna z najlepszych zabawek dla dzieci w wieku 1 roku. Można powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych zabawek, jakie możesz dać dziecku na jego pierwsze urodziny. Jeśli szukasz zabawek dla rocznego chłopca, ta może być idealna dla Ciebie.

12. Zabawka dla niemowląt Szafirowa chmura deszczowa:

Zabawki dla 1-letniego dziecka - The Saffire Rain Cloud Baby Toy

Ostatnia na liście to zabawka dla dzieci w chmurze deszczowej, która będzie jedną z najlepszych zabawek dla 1-letniej dziewczynki.

Powyżej znalazły się jedne z najlepszych zabawek dla 1-letniego dziecka. Zabawki te są oparte na ocenie wydajności rodziców i pozytywnych opiniach kupujących. To jedne z najlepszych zabawek dla dzieci w wieku 1 roku, a powyższa lista, miejmy nadzieję, pomoże Ci wybrać odpowiednią zabawkę dla Twojego dziecka.