Teraz, gdy Twoje dziecko ma 4 miesiące, będziesz musiała kupić kilka niesamowitych zabawek, aby zająć jego umysł. W tym wieku jego zabawki będą nieco inne niż te, których potrzebował 1 lub 2 miesiące temu. Teraz zabawki będą trochę bardziej edukacyjne i nieco złożone. Ale takie zabawki pozwolą dziecku na korzystanie z mózgu i dodatkowo zwiększą aktywność mózgu i pomogą w ogólnym rozwoju.

1. Bananowa szczoteczka do zębów:

Zabawki dla 4-miesięcznego dziecka - Bananowa szczoteczka do zębów

To jest coś, co naprawdę się przyda. Firma produkująca zabawki wprowadziła tę niesamowitą zabawkę, którą można wykorzystać do mycia małych zębów 4-miesięcznego dziecka, jeśli takie ma. To bardziej zabawka, którą dziecko może obrać i wiedzieć o owocu, bananie. To jedna z najlepszych zabawek w wieku 4 miesięcy.

2. Wypchana zabawka żyrafa:

Zabawki dla 4-miesięcznego dziecka - wypchana zabawka żyrafa

Rodzaj pluszowych zabawek również zmienia się wraz z wiekiem. Pluszowa zabawka Żyrafa jest jedną z najczęściej kupowanych zabawek pluszowych przez rodziców w imieniu ich 4-miesięcznego dziecka. Ta konkretna zabawka jest jednocześnie niezwykle urocza i atrakcyjna. Uszyty jest z dobrej jakości materiału, który nie zaszkodzi dziecku. Dziecko może z nim spać i jest wodoodporne, dzięki czemu może służyć również jako zabawka do kąpieli. Jest to jedna z najlepszych zabawek dla dzieci w wieku 4 miesięcy.

3. Grzechotka Winkle:

Zabawki dla 4-miesięcznego dziecka - Grzechotka Winkle

Jest to rozwinięta forma tradycyjnej grzechotki. Czteromiesięczne dziecko będzie się bawić tym konkretnym przedmiotem. Jest wyposażony w mylące pierścienie wokół kwadratowego pudełka pośrodku. Zabawka jest naprawdę piękna i z łatwością przykuje uwagę każdego dziecka. Jeśli szukasz zabawek dla 4 miesięcznych dzieci, to może być dla Ciebie.

4. Wypchana zabawka z lwem:

Zabawki dla 4-miesięcznego dziecka — wypchana zabawka z lwem

Jest kilku, którzy widzą lwa w telewizji lub myślą o nim i budują własny wizerunek króla dżungli. Dzieci są czasami naprawdę zafascynowane tym konkretnym zwierzęciem. Ta konkretna wypchana zabawka z lwem działa jako przyjaciel 4-miesięcznego dziecka, a także odgrywa rolę jednej z najlepszych zabawek dla 4-miesięcznego dziecka.

5. Pianino muzyczne:

Zabawki dla 4-miesięcznego dziecka - pianino muzyczne

Muzyczne pianino to jeden z najlepszych rodzajów zabawek, jakie możesz zaoferować swojemu 4-miesięcznemu dziecku. Ta konkretna zabawka ma piękne kolory i piękny design. Działa jak normalne pianino. Jedyną różnicą w tym pianinie jest to, że jest dla dzieci i ma ograniczoną liczbę dźwięków.

6. Urocza małpka zabawka:

Zabawki dla 4-miesięcznego dziecka — urocza małpka zabawka

To niesamowita zabawka dla 4-miesięcznego dziecka. Jeśli potrzebujesz zabawek dla dzieci w wieku 4 miesięcy, może to być odpowiednia rzecz dla Ciebie. Jest to urocza pluszowa zabawka z małpką, którą dziecko chętnie zabiera do snu i trzyma ją obok siebie prawie przez cały dzień.

7. Zagraj w Skool Play Favorites Lullaby Glowworm Toy:

Zabawki dla 4-miesięcznego dziecka - Play Skool Play Favorites Lullaby Glowworm Toy

Oto kolejna niesamowita pluszowa zabawka dla 4 miesięcy. Ta zabawka ma piękną teksturę, a projekt będzie również przyjazny dla 4-miesięcznego dziecka. Ta zabawka jest komfortową zabawką przed snem dla 4-miesięcznego dziecka. Ta zabawka ma 3 tryby zabawy – krótki, długie kołysanki i po prostu świecą i ma 6 kołysanek.

8. Pluszowa zabawka z zajączkiem wielkanocnym:

Zabawki dla 4-miesięcznego dziecka - pluszowa zabawka z zajączkiem wielkanocnym

Pluszowa zabawka z zajączkiem wielkanocnym to kolejna niesamowita pluszowa zabawka odpowiednia dla dzieci w wieku 4 miesięcy. Oddaje autentyczności festiwalu, a także nauczy Twoje dziecko o zwierzęciu Króliku, gdy będzie o nim myśleć. To jedna z najlepszych zabawek dla 4-miesięcznego dziecka.

9. Mata do samolotu:

Zabawki dla 4-miesięcznego dziecka - mata do samolotu

Ostatnia na naszej liście to niezwykle piękna mata do samolotu, na której dziecko może samodzielnie latać samolotem. Dzieci uwielbiają latać. Jest to jedna z najlepszych 4-miesięcznych zabawek dla niemowląt, ponieważ utrzymuje dzieci na brzuszkach. Obraca się w oparciu o ruch dziecka. Kolorowa mata rozprasza uwagę dziecka, wydłużając czas na brzuszku.

10. Sowa Zabawka GUHEE Niemowlę Noworodek Zabawki Grzechotka Fotelik Samochodowy Wózek Zabawki Zabawki Edukacyjne Roly-Poly:

Ta grzechotka ma 7 kolorów i pomaga ćwiczyć jego zdolności poznawcze. Jest trwały i nietoksyczny, dzięki czemu jest bezpieczny nawet wtedy, gdy dziecko próbuje włożyć go do buzi. Zabawka ma unikalny kształt, który sprawia, że ​​chybocze się i sprawia, że ​​porusza się tam i z powrotem. Ta sowa pomaga również w lepszej koordynacji ręka-oko, a dzieci zaczynają ćwiczyć palce.

11. Grzechotka atomowa Manhattan &Zabawka dla dziecka z gryzakiem:

Ta grzechotka jest wielozmysłowa i pomaga Twojemu 4-miesięcznemu dziecku sięgnąć po tę zabawkę. Rozmiar tej grzechotki jest idealny dla małych dzieci, a pierścienie przesuwają się w przód iw tył. Zastosowane jasne kolory stymulują lepszy rozwój wzroku Twojego dziecka.

12. Skip Hop Eksploruj & Więcej Roll-Around, Jeż:

Ta łatwa do uchwycenia grzechotka sprawia, że ​​dzieci otwierają swoje małe rączki, aby się nią bawić. Ich łatwa do chwytania konstrukcja zachęca do toczenia, potrząsania i podrzucania grzechotki. Niemowlęta uwielbiają znajome twarze, a jeż pomaga w zabawie rozwojowej, a elastyczne ciało buduje zręczność. Ma również gryzaki i koraliki, których dzieci mogą dotykać i odkrywać.

Zabawki te są wykonane z przyjaznych dla środowiska, nietoksycznych materiałów, dzięki czemu są całkiem bezpieczne dla 4-miesięcznego dziecka.

Oprócz zabawek, oto kilka zajęć, na które możesz pozwolić sobie ze swoim małym 4-miesięcznym dzieckiem.

1. Lustro, lustro na ścianie:

Zabierz swoje dziecko do lustra i pokaż odbicie dziecka w lustrze. Zadawaj pytania typu „Kto to?” lub „Gdzie jest dziecko?”. Możesz również dodać więcej wartości, pokazując swoje odbicie i identyfikując się. Spróbuj tego z rodzeństwem lub zabawkami dziecka.

2. Śpiewaj i krzycz:

Niemowlęta uwielbiają animowane głosy. Śpiewaj i rozmawiaj z dzieckiem, zmieniając swój głos i ton, i obserwuj, jak dziecko reaguje. To świetna aktywność, aby rozwinąć umiejętności językowe Twojego dziecka.

Twoje dziecko zaczyna szybko badać swoje otoczenie. Spróbuj dać mu materiały o różnych powierzchniach do zbadania i potrząśnij, aby potrząsnąć, gdy będzie uwielbiał odkrywać, jak brzmią i brzmią pytania. Twoje dziecko jest również bardziej podatne na zajmowanie się tym, co dzieje się wokół niego, więc zachęcanie może stać się nieco trudniejsze.

W miarę rozwoju wzroku Twoje dziecko może rozpoznać odcienie o podobnym odcieniu, na przykład czerwony i pomarańczowy. Doceni teraz rzucenie okiem na wspaniale zabarwione telefony komórkowe i zabawę w centrach ćwiczeń.

Twoje dziecko jest obecnie bardziej dziarskie, więc zachęcaj go do zbadania i zabawy z różnymi przedmiotami i rozrywkami. Podstawowy muślin opęta Twoje dziecko na kilka minut. Zobacz, jak go ssie, trzymaj i zobacz, co się stanie, gdy go zmiażdży. Lekko go potrząsaj i patrz, jak świetnie się bawi, gdy nim potrząsa.

Twoje dziecko również będzie zachwycone znajdowaniem zabytków i wskazówek dotyczących skupienia się na akcji lub zabawy w centrum rekreacyjnym. Zabawa jego zabawkami jest teraz mniej wymagająca dla Twojego dziecka, ponieważ może łączyć i chwytać rzeczy obiema rękami. Może jednak przegapić swoją skazę przy pierwszej próbie. Kiedy mu się uda, może spróbować włożyć go sobie do ust, więc pozostań w pobliżu.

Pierwszy rok dziecka jest wypełniony nauką i zabawą, przez większość czasu jest to jedno i drugie – uczy się przez zabawę. Czas na brzuszku jest ważny na tym etapie, aby rozwinąć silne mięśnie. Wybieraj zabawki, które zachęcają maluszka do dłuższego pozostawania na brzuszku. Niemowlęta spędzają dużo czasu samotnie i doskonalą swoje umiejętności zabawy i trzymania zabawek. Niemowlęta lubią 4-miesięczne zabawki, ponieważ stymulują ich wzrok i słuch. Wybieraj różne bezpieczne zabawki o różnych kształtach, rozmiarach i fakturach.

W sklepie dostępnych jest wiele zabawek dla 4 miesięcznego dziecka. Są to jednak jedne z najlepszych, które zostały starannie wybrane przez rodziców, aby pasowały do ​​ich 4-miesięcznego dziecka. Te zabawki są niezwykle piękne i każda ma swoją cechę i powód do zakupu.