Sposobem na wymianę prawdziwej miłości i namiętności między parą podczas dnia zaręczyn jest okrągła obrączka zwana Pierścieniem. Jest to tradycyjny zwyczaj noszenia pierścionka na palcu serdecznym, który symbolizuje zaręczyny z bratnią duszą.

Tradycyjny pierścionek zaręczynowy wykonany jest z metalu szlachetnego Złota. Te złote pierścionki zaręczynowe są dostępne w różnych wzorach. Koncepcja pierścionka dla par rozwinęła się w ostatnich latach. Zamiast posiadania wysokobudżetowych pierścionków, które są wykonane z platyny, prosty i zaprojektowany złoty pierścionek lub złoty z pierścionkami z kamieniami również sprawia, że ​​pomyślna okazja będzie niezapomnianym dniem.

Wzory pierścionków zaręczynowych w złocie:

Dla pary, która szuka zaprojektowanych pierścionków, szczególnie w kolorze złotym, oto 15 najlepszych wzorów złotych pierścionków na zaręczyny.

1. Zwykły pierścionek zaręczynowy w złocie:

złote pierścionki zaręczynowe

Gładki złoty pierścionek, który nie ma żadnego wzoru na górze, można kupić zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Szerokość pierścionka dla mężczyzn jest zwykle większa niż 3 mm, a dla kobiet wynosi do 3 mm, ponieważ damskie palce mają mniejszą szerokość.

2. Proste zaprojektowane proste złote pierścionki zaręczynowe dla par:

Zaprojektowany zwykły złoty pierścionek zaręczynowy

Zamiast wybierać zwykły złoty pierścionek, para, która woli mieć jakiś wzór na pierścionku, ten pierścionek może być idealny. Pierścionek może być wykonany ręcznie z liniami na pierścieniu lub ze złotem w kształcie kuli i przymocowanym z boku. Te wzory są wykonane maszynowo.

3. Grawerowane pierścionki dla par zaręczynowych:

Grawerowany pierścień

Para, która lubi sformułowania lub wersety ze świętych ksiąg, to ten rodzaj grawerowanych pierścieni to najlepsza opcja. Sformułowania są projektowane maszynowo lub zaprojektowane laserowo. Tego typu pierścionki powinny ważyć ciężkie, aby można było wygrawerować litery na pierścionku.

4. Pierścionki zaręczynowe w kolorze złotym:

Pierścień z imieniem

Każdego dnia patrząc na jego imię na pierścionku zaręczynowym, który sprawia, że ​​czują się szczęśliwi i kochani przez swoją parę, jest to idea, a kiedy para, która jest za tą koncepcją, to jest to odpowiedni pierścionek. Nazwisko można zapisać w formie skróconej, gdy jego imię jest zbyt długie, aby zmieścić się na pierścionku.

5. Matt Finis – złote pierścionki zaręczynowe:

Matt Finis- złote pierścionki zaręczynowe

Kiedy para nie preferuje bardzo błyszczących i szorstkich pierścieni, można rozważyć pierścień z efektem matowym. Pierścionek z efektem matowym może być wybrany jako pierścionek parowy lub jako pierścionki zaprojektowane osobno. Ten rodzaj pierścionka ma lekko matowy lub błyszczący wygląd i gładkie wykończenie.

6. Ręcznie zaprojektowany pierścionek zaręczynowy w kolorze złotym:

Złoty pierścionek z ręcznie zaprojektowanym pierścionkiem zaręczynowym

Aby pokazać prawdziwe znaczenie tego, czym jest ślub, ten symbol jest najlepszym jego portretem. Ten rodzaj przedstawia parę łączącą dłonie, co jest symbolicznym sposobem na pokazanie, że oboje będą tam razem w każdej grubej i cienkiej sytuacji.

7. Złoty pleciony projekt pierścionka zaręczynowego:

Złoty pleciony pierścionek zaręczynowy

Jest to model wycinany laserowo. Maszyna laserowa, która została zainicjowana symbolem oplotu, który formuje złoto w pleciony wzór. Ten rodzaj pierścienia może być używany zarówno jako pierścionek parowy ze zmianą średnicy pierścienia,.

8. Złoty pierścionek zaręczynowy z dwoma sercami:

Złoty pierścionek zaręczynowy z dwoma sercami

Wesele łączy dwie osoby, które kochają i na których się troszczą. Pary pokazują emocje, wymieniając złoty pierścionek z symbolem dwóch serc, ten symbol projektu słuchania ogólnie pasuje do kobiet.

9. Pierścionek zaręczynowy z liściem:

Pierścionek zaręczynowy z liściem

To tradycyjna konstrukcja od wielu lat. Wzór liścia jest obecnie wykonywany przy użyciu technologii laserowych, co daje precyzyjne i schludne wykończenie. Wzór liścia może być błyszczący na środku. To typowy pierścionek zaręczynowy dla kobiet.

10. Pierścionek zaręczynowy ze złotego diamentu Infinity:

Pierścionek zaręczynowy ze złotym diamentem Infinity

Nieskończoność symbolizuje obecność miłości i uczucia wśród pary do wieczności. Symbol ten zyskał popularność w tej zmodernizowanej erze, chociaż nieskończoność jest w rzeczywistości znakiem matematycznym. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą uznać, że jest to trafna obrączka, w której znajdują się znaki i ich znaczenie.

11. Rowkowany pierścionek zaręczynowy:

Rowkowany pierścionek zaręczynowy

Jest to bardzo elegancki złoty pierścionek, który najlepiej nadaje się jako pierścionek zaręczynowy. Środek pierścionka jest ryflowany w różne wzory. Najczęściej spotykane są motywy kwiatowe, które są utrzymywane z boku przez dwa równoległe złote paski. Ten rodzaj pierścionka jest wykonany z jednego bloku złota. Zwykle ten rodzaj pierścionka powinien ważyć ciężki.

12. Pierścionek zaręczynowy z paskiem w złocie:

Pierścionek zaręczynowy z paskiem w kolorze złotym

Ten typ pierścionka to typowy męski typ pierścionka. Ze względu na prostą obrączkę ze złotego pierścionka zlutowane ze sobą, tworzące połączone ze sobą paski złotego pierścionka. Liczba złotych opasek to osobisty wybór.

13. Antyczne złoto – pierścionek zaręczynowy z brylantem:

Pierścionek zaręczynowy z antycznego złota z brylantem

Para, która lubi nosić pierścionki swoich przodków lub antyczny złoty pierścionek ze sklepu, ten rodzaj pierścionka z kamieniem szlachetnym jest idealnym wyborem. Mężczyźni zwykle zakładają to na jego lepsze pół palca, witając ją z nim na nowo dzięki jego bezwarunkowej miłości.

14. Złoty pierścionek z pierścionkiem zaręczynowym z pojedynczym diamentem:

Złoty pierścionek z pojedynczym brylantem pierścionek zaręczynowy

Ten rodzaj pierścionka jest bardzo popularny wśród par, które planują zakup pierścionka zaręczynowego. Zwykły złoty pierścionek z centrum Diamentowy kamień, który może być kamieniem pasjansowym, szmaragd wyłaniający się ze środka złotego pierścionka to wzór, którego szuka wiele kobiet.

15. Pierścionki zaręczynowe z diamentowymi złotymi rzędami:

Złoty pierścionek zaręczynowy z diamentem

Obok jednego pierścionka zaręczynowego z brylantem jest pierścionek z brylantem rzędu, które są najbardziej popularne wśród pań, gdy kupują pierścionek zaręczynowy. Dla pań ten wzór pierścionka wymieniany podczas zaręczyn jest spełnieniem marzeń. Ponieważ jest wysadzany wieloma diamentami, najlepiej obchodzić się z nim ostrożnie.

W dniu Zaręczyn para jest bardzo zdenerwowana, a uczucie motyla wokół brzucha jest naturalnym odczuciem. Ale ta chwila wymiany najlepiej dobranego złotego pierścionka sprawia, że ​​zakochują się w sobie na wieczność i cieszą się szczęśliwą chwilą. Dobór odpowiedniego wzoru na palec jest głównym wymaganiem podczas procesu doboru pierścionków, a także odpowiedniego rodzaju złota, jego stopień czystości musi zostać przetestowany.

Źródło obrazów: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.