Pierścionki zaręczynowe muszą być wyjątkowe i być gwiazdą wieczoru. Pierścionek jest symbolem zaangażowania między dwojgiem ludzi, więc cóż może być bardziej olśniewającego swoim uderzającym pięknem niż pierścionek w pasjansa. Solitaire jest zdefiniowany jako jednoczęściowy, pojedynczy, skwierczący diament. Pierścionki zaręczynowe w pasjansie wyglądają spektakularnie, a nawet wyglądają królewsko i elegancko. Nadal pierścionki pasjansowe są najpopularniejszym pierścionkiem zaręczynowym na całym świecie, a szczególnie dla tych, którzy rozumieją styl, ale nadal chcą odważnie wypowiedzieć się.

Pierścionki zaręczynowe z pasjansem:

Rzućmy okiem na 9 najlepszych pierścionków zaręczynowych w pasjansie w platynie i złocie:

1. Pierścionek zaręczynowy z platynową poduszką w pasjansie:

pierścionki zaręczynowe pasjans

Istnieją pewne nacięcia w pierścionku pasjansa z tego cięcia na poduszkę, które są bardzo popularne. Diament wysadzany na tym pierścionku ma kolor H1, co oznacza, że ​​jest prawie mniej koloru, ale ma w sobie odcień żółtego i przezroczysty jednoczęściowy diament. Na pierścieniu pasjans jest wysadzany pośrodku, a kolejne cztery brylanty o szlifie poduszkowym są umieszczone w uderzający sposób. Cały pierścionek jest wykonany z platyny, dzięki czemu jest niesamowitym pierścionkiem zaręczynowym.

2. Klasyczny pierścionek zaręczynowy Solitaire w kształcie kopuły:

klasyczny kształt kopuły pierścionka zaręczynowego z pasjansa

Jeśli pierścionek zaręczynowy to pierścionki pasjansowe, to zapiera dech w piersiach, a także emanuje klasą. Ten pierścionek jest klasycznym elementem, na którym wygrawerowany jest pasjans, a na rogach ma kształt kopuły, dzięki czemu wygląda bardziej spektakularnie niż wcześniej.

3. Pierścionki zaręczynowe w kształcie pasjansa:

Pierścionki zaręczynowe w kształcie pasjansa

Kwiaty i kobiety są ze sobą ściśle powiązane, więc wiele młodych dziewcząt woli mieć swoje pierścionki zaręczynowe również w kształcie kwiatów. Pierścionek wygląda oszałamiająco, a pasjans jest wysadzany ćwiekami na środku pierścionka, gdzie zaprojektowane są małe płatki, co daje genialny wygląd i czyni go idealnym pierścionkiem zaręczynowym.

4. Okrągły pierścionek zaręczynowy z 14-karatowego różowego złota:

Okrągły pierścionek zaręczynowy z 14K różowego złota

Ten pierścionek zaręczynowy wykonany jest z 14-karatowego różowego złota z okrągłym pasjansem osadzonym w środku. Po bokach posiada symbol nieskończoności, co czyni ten pierścionek idealnym pierścionkiem do tego celu. Ponieważ nieskończoność symbolizuje, że bez względu na to, co się pojawi, miłość i uczucie nigdy się nie złamią, właśnie to oznacza zaręczyny.

5. Pierścionek zaręczynowy z czystego złota:

Pierścionek zaręczynowy z czystego złota

Jest to wspaniały złoty pierścionek zaręczynowy w pasjansie. Z zapierającym dech w piersiach i przyciągającym wzrok skwierczącym jednoczęściowym pasjansem wysadzanym w środku pierścionka, a po bokach piękne artystyczne liście są zaprojektowane, dzięki czemu wygląda na niezapomniany pierścionek zaręczynowy.

6. Pierścionki zaręczynowe z liściem klonu:

Pierścionki zaręczynowe z liściem klonu

Liść klonu uważany jest za symbol miłości, dlatego wiele obrączek zaręczynowych lub ślubnych projektuje się wyglądem przypominającym liść klonu. Pierścionek ma niesamowity pasjans wysadzany jak korona, a po bokach małe diamenty są wytłoczone w kształcie liścia, dzięki czemu jest wspaniałym i niesamowitym pierścionkiem zaręczynowym.

7. Pierścionek zaręczynowy z białego złota Princess Cut Solitaire:

Pierścionek zaręczynowy z pasjansem z białego złota w kształcie księżniczki

Hipnotyzujące to idealne i właściwe słowo dla tego pierścionka zaręczynowego z białego złota. W centrum pierścionka znajduje się duży pasjans, który jest wysadzany kolcami, a tego typu pierścionki nazywane są szlifem księżniczki. Natomiast po bokach ma błyszczące linie z koralików, dzięki czemu daje genialny wygląd i idealny pierścionek zaręczynowy w pasjansie.

8. Designerski pierścionek zaręczynowy Solitaire:

Designerski pierścionek zaręczynowy Solitaire

Pierścionek zaręczynowy z pasjansem wygląda niezwykle pięknie i niebiańsko, a dodając do tego, jeśli ma designerskie akcenty, ludzie zaniemówią. Ten pierścionek ma wygrawerowany duży prostokąt w kształcie pasjansa, a po bokach osadzone są małe błyszczące diamenty, które nadają mu kwiatowy wygląd. Błyszczący połysk na pierścionku w innym kolorze daje niesamowity wygląd.

9. Pierścionek zaręczynowy Solitaire w kształcie korony królewskiej:

Pierścionek zaręczynowy w kształcie królewskiej korony

Zaręczyny to okazja, kiedy wszystkie oczy skierowane są na mężczyznę i kobietę. W tym momencie ten rodzaj pierścionka zaręczynowego w kształcie korony jest wyjątkowy. Jeden wielki pasjans może wyglądać ponad wszystkie inne pierścionki i wygląda elegancko, wspaniale i pięknie w tym konkretnym dniu.

Pierścionki Solitaire wyglądają niesamowicie i mogą sprawić, że ludzie zaniemówią i zaklęcia będą związane tylko przez spojrzenie. Te pierścionki mogą być zaprojektowane z szerokiej gamy i różnych rodzajów metali, takich jak złoto, platyna i mają różne cięcia, takie jak poduszka i szlif księżniczki. Więc n wybierz pierścionek zgodnie ze swoim stylem i potrzebami i łatwo uzyskaj ten niesamowity wygląd