Jeśli chodzi o dekorowanie korytarzy i pokoi, okna i drzwi tego samego odgrywają ważną rolę w nadaniu przedpokoju najlepszego wyglądu. Z tego powodu na liście akcesoriów zasłony pełnią ważną rolę w dekoracji przedpokoju. Priory okna otrzymały proste proste zasłony. Jednak wraz ze zmianą trendu są one obecnie zastępowane przez przezroczyste zasłony, które ożywiają panoramę okien. Pochodzą z naturalnym połyskiem, który rozjaśnia wygląd okien.

Najnowszy & Wspaniałe firanki:

Oto niektóre z najlepiej wybranych wzorzystych firanek, które zmyliłyby Cię przy wyborze jednej do okna.

1. Luksusowa zasłona do haftu:

Haftowane firanki nadają oknom luksusowy wygląd. Designerski, jasny materiał żorżetowy, z którego wykonane są zasłony, otrzymał kwiatowy haft z kolorowymi nićmi. Kwiaty są wykonane w stylu Long Branch, aby były bardziej dekoracyjne.

2. Pomarańczowa zasłona koralowa:

Koralowe firanki w odcieniu pomarańczy nadają oknom cudowny wygląd. Wykonana z miękkiego i przezroczystego materiału, zasłona ma długą długość z obu stron, z ozdobną warstwą w kształcie litery U na górze.

3. Złota zasłona z siatki:

Chcesz nadać swoim oknom czarujący wygląd dzięki przezroczystym zasłonom? Złote firanki byłyby idealnym wyborem do tego samego. Pochodzą z kwiatowym wytłoczonym wzorem pośrodku, co czyni je bardziej atrakcyjnym. Takie zasłony zanoszone rano pomagają nadać pomieszczeniu złoty promień, który nadaje hipnotyzujący wygląd.

4. Klasyczna przezroczysta zasłona:

Białe firanki nadają klasyczny wygląd z półprzezroczystego materiału. Zasłony mają okrągły, zygzakowaty wygląd w fakturze akwareli. Zasłony są na całej długości aż do podłogi. Dodają trochę jasności do pokoju. Takie zasłony są również znane jako zasłony o geometrycznym kształcie.

5. Przesiewowa zasłona:

Do podzielenia pomieszczenia na dwie części najlepiej nadają się przesłony. Pochodzą z kompletnymi przezroczystymi projektami z różnymi wzorami. Zasłona ekranu wykonana jest z bardzo cienkiego materiału ozdobionego brązowymi kropkami, które wyglądają jak perły.

6. Tropikalne zasłony:

Tropikalne niebieskie firanki są bardzo dekoracyjne dla okien. Pochodzą z białymi nadrukami palmy w ciemnych i jasnych odcieniach. Dają również oknom piękny efekt podczas gorącego lata, utrzymując chłód w pokoju.

7. Zasłona okienna w kuchni:

Półprzezroczyste zasłony służą jako idealna zasłona kuchenna. Mają niewielką grubość i są dwuwarstwowe. Górna warstwa ma długi materiał zwisający z boku, a dolna wyrównany. Okna kuchenne są dostępne w zasłonach dwuczęściowych i jednoczęściowych.

8. Zasłona fal morskich:

Przezroczyste zasłony okienne zyskują nowy wygląd z zasłonami z motywem fal morskich. Zasłony mają falistą fakturę wykonaną z materiału szyfonowego, aby uzyskać doskonałe wady. Zazwyczaj są przeprowadzane w domach na plaży.

9. Firanki Ombre:

Przezroczyste zasłony Ombre są wyposażone w drewnianą zasłonę w kolorze okien. Nie ozdabiają okien od góry do dołu, ale mają również dekoracyjne dachy warstwowe. Zasłony można rozciągnąć za pomocą sznurków.

10. Firanki Boho:

Zasłony Boho są uważane za wiktoriańskie style zasłon. Dzięki podwójnym zasłonom nadaje drzwiom antyczny wygląd. Zielone firanki są tutaj wykonane z aksamitnego materiału, podczas gdy druga firanka jest również przymocowana do zielonej zasłony. Dzięki złotej pracy zielona kurtyna nadaje artystyczny wygląd.

11. Zasłona w stylu vintage:

Znana również jako zasłona w stylu vintage, ta biała przezroczysta zasłona wykonana jest z cienkiej szyfonowej zasłony. Zasłona ma fałdowy, składany projekt otwierania. Zasłona posiada zakładkę, która otwiera zasłonę pociągając za sznurki. W ten sposób może również trzymać zasłony w środku, tworząc krzywe fałdy.

12. Projekt zasłony ogrodowej:

Kiedy wnętrza mają kremowy kolor, najlepszym wyborem będą czarne firanki z motywem ogrodu. Czarne lniane zasłony mają w dolnej części białe nadruki trawy i gałęzi drzew. Rozłożone na pewno nadadzą Twojemu pomieszczeniu inny wygląd, który uatrakcyjnia się w nocy.

13. Firanki na patio:

Szukasz czegoś godnego do dekoracji swojego patio przy basenie? Oto zestaw grubych zasłon w czystej postaci, które pomogą ci. Zasłony mają niesamowitą długość i grubość, dzięki czemu nie latają podczas korzystania z basenu. Dostępne są również z cienkiego szyfonu i żorżety do dekoracji tarasu ogrodowego.

14. Wielokolorowe firanki:

Wielokolorowe zasłony nadały ozdobny wygląd domom w stylu współczesnym. Pochodzą z mieszanką różnych kolorów w jasnych i ciemnych odcieniach tworzących tęczę. Zasłony mają blokadę łańcuszkową, która nadaje zasłonom wygląd przypominający wentylator, który również zwiększa bogaty wygląd scenariusza.

15. Sama zasłona motywu plaży:

Szukasz tematycznie niebieskiej, przezroczystej zasłony, która ozdobi łazienkę swojego anioła? Zasłona ma przezroczystą fakturę, która zawiera nadruki jak zwierzęta morskie i inne myśli związane z morzem. Ciemny i jasny odcień nadaje zasłonie wygląd morza w białej łacie.

Firanki są dostępne w wielu stylach, które możesz wybrać, z których można wybrać miejsce, w którym zamierzasz je wykorzystać. Zasłony są również dostępne w różnych materiałach, aby pasowały do ​​Twoich atutów. Werandy ogrodowe, baseny, łóżka ogrodowe itp. są również stylizowane dzięki zasłonom, które w znacznym stopniu wzbogacają wygląd tego obszaru. Kurtyna jest również wybierana zgodnie z krajem, w którym mieszkasz, ponieważ wygląda również na pogodę, w której byłaby używana?.