Wcześniej w oknach stosowano wzory zasłon, ale teraz rozwinęły się one także w różnego rodzaju inne części wnętrza. Projekty zasłon stały się dziś istotną częścią wystroju wnętrz. Należy dobrać odpowiedni rodzaj zasłony i drążka, aby wytrzymać jego ciężar. Mając ciężką zasłonę na delikatnym pręcie może spaść. Dlatego konieczne jest posiadanie mocnego pręta lub drążka, aby mieć ciężkie zasłony. Znajdziesz różnorodne nadruki na tkaninach zasłonowych. Może być gotowy lub też w materiale. Wybierając materiał zasłony, możesz go zszyć zgodnie z wymaganiami dotyczącymi rozmiaru. Możesz nawet dodać jakiś pomysł na dekorację do projektów zasłon, aby nadać mu nową formę.

Najnowsze projekty zasłon do domu

Różne rodzaje zasłon mogą nadać piękny wygląd Twoim drzwiom, oknom w kuchni, sypialni, balkonie i podwórku. Przyciągające wzrok różne projekty zasłon będą się uzupełniać i będą mogły uzyskać wiele prawdopodobieństwa. Wybór odpowiedniego materiału i wzoru zasłony wymaga gruntownej znajomości wnętrz.

W dzisiejszej trudnej konkurencji wzory zasłon można również uzyskać w Internecie. Wiele informacji z Internetu znajdziesz tylko w domu. Nie musisz biegać tu i tam, szukając różnych rodzajów zasłon. Można tam nawet zamówić. Można nawet połączyć kilka firanek, aby uzyskać świeżą zasłonę. Takie połączenie tkaniny zasłonowej stworzy najnowszy kawałek zasłony, który nie będzie dostępny nigdzie indziej. Nazywa się to własną kreatywnością.

W dzisiejszych czasach liczba kreatywności odbywa się w tkaninie zasłonowej. Dzięki temu twoja zasłona będzie wyglądać wyraźnie. Możesz również zaprojektować zasłonę dla siebie. Style zasłon można wyszywać z resztek tkanin o różnych wzorach. Te niedopasowane wzory w zasłonie nadadzą zupełnie nowy wygląd.

Różne rodzaje wzorów zasłon w Indiach:

Każdy ma swój wybór, wybierając różne wzory zasłon. Dzieci lubią inne projekty, a starsi lubią coś innego. Każdy wybór zostanie spełniony na rynku. Tutaj zgłębimy naszą wiedzę na temat kilku najnowszych projektów zasłon na rynku.

1. Projekt zasłony ołówkowej do salonu:

najnowsze projekty zasłon

Jest to najnowszy projekt zasłony ołówkowej do salonu. U góry kreatywne plisy znajdują się na tkaninie firanowej. Na zasłonie, która gdzieniegdzie jest szeroka, a gdzie indziej się zamyka, są wyrzeźbione czarne warstwy koloru. Warstwy na zwykłym materiale wyglądają niezwykle oszałamiająco.

CZYTAJ WIĘCEJ: Najnowsze pomysły na zasłony do salonu

2. Kieszeń na drążek w stylu kurtyny:

zasłony dekoracyjne

Kieszeń przypominająca ściśnięte szwy wykonuje się u góry zasłony. Dostępna jest szeroka pionowa kurtyna w dwóch kolorach. Kwiatowy nadruk sznurka znajduje się na tej jasnej zasłonie. Zasłona jest długa w porównaniu do okna, a jej gruba tkanina chroni przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

3. Projekt kurtyny oczkowej:

pomysły na zasłony

Ta piękna zasłona wydaje się być elegancka i wyrafinowana. Na górze zasłony znajduje się kolorowa podszewka, a reszta jest czysto biała. Poduszka trzymana na krześle jest również dopasowana do projektu zasłony. Połowa zasłony jest przewiązana szerokim białym pasem.

CZYTAJ WIĘCEJ: Proste pomysły na projektowanie zasłon z oczkami

4. Style zasłon górnych zakładek:

nowoczesne zasłony

Ten styl zasłony nazywa się tab top, ponieważ jego górna część jest zwinięta i jest zakładką z przyciskiem z przodu. Cała zasłona jest gładka i pokryta ciemną obwódką. Zasłona ma prosty wygląd, ale zapewnia trzeźwy wygląd. Nadaje modny wygląd Twojemu wnętrzu.

5. Wzór zasłony szczypania:

style kurtyny

Ta prosta konstrukcja zasłony ma plisę, w której trzy fałdy są połączone ze sobą, aby uzyskać ściągnięty kształt. Cała zasłona jest cieniowana w jasnym i ciemnym kolorze. Plisy zawieszone są na okrągłym klipsie, który nawija się na drążek. Ten wzór jest widoczny w większości domów.

6. Projekt kurtyny czara:

wzory zasłon

Jest to pomysł na zasłonę kielichową, w której górne zakładki wyglądają jak prostokątne pudełko. Z tymi pudełkami na kielichy wiszą złote kule połączone złotymi sznurkami. Jest to charakterystyczna koncepcja w projektowaniu zasłon. Kielich jest wyszyty twardym materiałem wewnątrz, który pozostanie taki, jak jest.

7. Style zasłon w pudełku:

piękne zasłony

Ten projekt tkaniny zasłonowej ma wystarczająco szerokie plisy. Gładka różowa zasłona jest pokryta tym plisowanym materiałem, który jest niewielki i zakrywa jedyny wierzch zasłony. Ta gładka różowa tkanina błyszczy i wygląda jak czysty jedwab. Dodaje wdzięku do pokoju.

8. Projekt czystej kurtyny:

pomysły na projekt kurtyny

To jest szaro-biały nowoczesny projekt zasłony, który jest lekki w tkaninie. Na drążku utrzymywane są dwie dodatkowe zasłony, za pomocą których na okno nakładana jest warstwa opadowa. Pomiędzy nimi znajduje się zwykła biała zasłona, której po obu stronach towarzyszy zwykła szara zasłona.

CZYTAJ WIĘCEJ: Najlepsze wzory czystej zasłony

9. Wzór kurtyny pelmetowej:

projekt kurtyny 2019

Ta kurtyna wnętrz ma lambrekiny na oknach nad zasłonami. Nad oknem powstaje mocny, przypominający pudełko lambrekin. Zasłona posiada gruby nadruk w tym samym kolorze, wiązany z obu stron tym samym pasem firanowym. Pelmety przypominają tradycyjny wzór.

10. Projekt kurtyny falbany:

nowoczesne wzory zasłon

Ta domowa zasłona dodaje wdzięku wnętrzu pokoju. Biała krótka zasłona ma żółte słonecznikowe nadruki w kratkę na dole. Pasek służący do wiązania zasłony posiada również nadruk w kratkę. Górna część zasłony ma falbankę w słonecznikowy nadruk, który wygląda niesamowicie.

CZYTAJ WIĘCEJ: Pomysły na piękne zasłony Valance

11. Wiszące style zasłon:

najlepsze zasłony

To najlepsza zasłona, którą właśnie wiesza się na drążku. Ubrania w trzech kolorach zawieszone są w kolorze niebieskim, białym i zielonym. Ta wisząca tkanina posłuży do zakrycia środkowej części białej, gładkiej zasłony. Jasne kolory po obu stronach białej kurtyny są atrakcyjne.

12. Projekt kurtyny koronkowej:

wzory projektowe kurtyn

Ten pomysł na projekt kurtyny jest przyjemny. Wewnątrz i na zewnątrz jest gładka, naszyta jest biała koronkowa tkanina. Na tej koronce od góry znajduje się kwiatowy wzór. Ten wzór zasłony przedstawia wiedzę o modzie i oświeca tych, którzy ją oglądają.

CZYTAJ WIĘCEJ: Proste wzory zasłon koronkowych

13. Niestandardowy wzór kurtyny:

prosta konstrukcja kurtyny

Ten pomysł na dekorację zasłon jest rewolucyjny w branży modowej. Cała zasłona ma ściągnięty wzór. Jest do połowy otwarty i związany od środka, co wygląda jak wisząca Jhula. Za nim biała przezroczysta zasłona z nadrukiem zakrywająca całe okno.

14. Projekt kurtyny w paski:

zasłony do wystroju wnętrz

Jest to krystalicznie czysta kolorowa kurtyna 2020 zawierająca wzór w paski. Paski w różnych pięciu kolorach wiszą jako zasłony i przepuszczają światło przez pomieszczenie. Te kolorowe paski jako zasłony będą bardzo poszukiwane w najbliższej przyszłości.

CZYTAJ WIĘCEJ: Nowoczesne wzory zasłon w paski

15. Przezroczyste style zasłon:

pomysły na dekoracje kurtynowe

Jest to przejrzysty wzór zasłony o przezroczystej naturze. Tkanina zasłonowa ma niebieski kolor róży pomiędzy. Górna i dolna część firanki zawiera drobny wzór liści w kolorze niebieskim. Ta ogólna kurtyna zapewnia potężny i imponujący efekt.

16. Projekt metalicznej kurtyny:

najnowsze style zasłon

Ta zasłona do dekoracji wnętrz składa się z metalicznej folii w kolorze srebrnym i złotym. Ten rodzaj zasłon jest szczególnie używany na imprezie, aby przyciągnąć uwagę. Świeci tak ładnie i nadaje nowe życie całemu pomieszczeniu. Znowu ma linię żarówek nad zasłoną, która dodaje mu blasku.

17. Vintage wzór kurtyny:

wzory tkanin zasłonowych

Jest to tradycyjny pomysł na zasłonę stworzoną z resztek materiału. Tkanina w trzech różnych wzorach jest zszywana jedna na drugiej, tworząc całą zasłonę. Na środku zasłony trzymany jest drucik z wełnianych kulek, co powoduje wielkie zaskoczenie. Ta wełniana kula dodaje chwały.

18. Szydełkowany projekt kurtyny kwiatowej:

domowe zasłony

Ten pomysł na dekorację kurtyny to wyjątkowa koncepcja. Zasłona składa się z szydełków z motywem kwiatowym. Jest kolorowy kwiat z wełny, które są połączone i zawieszone na białym pręcie. To zaskakujący wzór zasłony, który jest bardzo rzadki.

19. Wielokolorowy styl kurtyny:

projekty zasłon do domu

To taki pełen wdzięku wzór zasłony z wielokolorowej tkaniny. Każda zasłona jest gładka, ale oszałamiająca. To urozmaici Twój balkon. Te zdumiewające pomysły na zasłony przyciągają wzrok i porwą Twoje serce. Po prostu to pokochasz. Jest to ciemna i jasna kombinacja.

20. Wzór zasłony prysznicowej:

domowe zasłony okienne

Ten inny projekt zasłony do domu służy do łazienki. Tę zasłonę należy powiesić idąc pod prysznic. Obejmuje obszar prysznica. Zasłona ma piękny graficzny nadruk damy stworzony za pomocą motyli i żyrandola obok niej.

CZYTAJ WIĘCEJ: Najlepsze style zasłony prysznicowej

21. Klasyczny projekt kurtyny pawia:

zasłony do wystroju domu

Ten nowy projekt zasłony posiada dwa nadruki w pawie. Jeden jest duży, a drugi mały. Na środku firanki nadruk vintage przypominający napis, a po drugiej stronie ptasie gniazdo. Po obu stronach kurtyny jest szeroka granica.

22. Krajobraz kurtyny w stylu:

Krajobraz w stylu zasłony

Ten projekt tkaniny zasłonowej składa się z pięknego nadruku krajobrazu. Są duże drzewa, wodospad, latające ptaki i rzeka. Niewiele osób na łodzi cieszy się przyrodą. Te wzory zasłony dodają życia i świeżości domownikom. To po prostu zapierające dech w piersiach doświadczenie.

23. Projekt miękkiej zasłony okiennej do domu:

Projekt miękkiej zasłony okiennej do domu

Ta zasłona do domu jest tak miękka w tkaninie i wygląda na wystawną. Ta prosta różowa zasłona ma falbanki na schodach. Ta sięgająca podłogi zasłona wygląda wspaniale i bogato. Nie będzie można patrzeć na nic innego niż na tę zasłonę. Ta wspaniała zasłona wygląda po prostu luksusowo.

CZYTAJ WIĘCEJ: Najnowsze wzory zasłon okiennych

24. Styl kurtyny z przodu:

Styl przedniej kurtyny podwórzowej

Ta prosta konstrukcja kurtyny jest używana na podwórku dużych domów. Ludzie piją poranne śniadanie lub wieczorną herbatę na podwórku pod gołym niebem. Takie zasłony służą do dekoracji tego podwórka, a w razie potrzeby mogą również chronić przed promieniami słonecznymi. To oświeci twój dzień.

25. Wzór zasłony Hello Kitty:

Hello Kitty wzór kurtyny

Ten wzór zasłony ma nadruk twarzy Hello Kitty w dolnej części. Część w kolorze białym jest gładka, a na części różowej znajdują się okrągłe białe kropki. U góry jasnoróżowy odcień z nałożonymi dwiema warstwami falban i białym wzorem w kropki.

26. Nowoczesny projekt kurtyny 3D:

Druk 3D Nowoczesny projekt kurtyny

Jest to nowoczesny projekt kurtyny 3D. Cała zasłona w dwóch odcieniach żółtego koloru. Na górze z boku znajduje się jedna duża żółta róża i kilka innych małych róż. Pomiędzy nimi jest odcisk płatków. Widz poczuje się, jakby widział prawdziwe kwiaty.

27. Nakładający się styl kurtyny:

Nakładający się styl kurtyny

Ta kurtyna do aranżacji wnętrz została stworzona zgodnie z koncepcją nakładania się. Jest jedna przezroczysta zadrukowana zasłona, a pozostałe dwie są gładkie. Przezroczysta zasłona ma węzeł na dole, a szara zwykła zasłona przechodzi między zadrukowaną. Daje mu ładny design.

28. Projekt kurtyny w pokoju malucha:

Projekt kurtyny w pokoju malucha

Dzieci uwielbiają takie domowe zasłony w różowym kolorze. Z tyłu kołysze się gruba tkaninowa zasłona, a nad nią prosta zielona i drukowana cienka zasłona w kolorze różowym. Zasłona z nadrukiem w kolorze różowym ma wzór małej dziewczynki. Małe dzieci uwielbiają dekorować swój pokój takimi zasłonami.

29. Wzór kurtyny z nadrukiem cyfrowym:

Wzór kurtyny z nadrukiem cyfrowym

Ten pomysł na dekorację kurtyny jest po prostu oszałamiający. Zasłona ma cyfrowy nadruk nieba. Są gwiazdy, półksiężyc i małe drzewka. Druk cyfrowy sprawia, że ​​czujesz się tak, jakbyś sam go widział. Ten nadruk urozmaici cały Twój pokój. Jest jedna mała drabina, która sięga na księżyc.

30. Projekt kurtyny lądowej Disneya:

Projekt kurtyny Disney Land

Ten najnowszy styl zasłon oparty jest na motywie Disneyland. Po obu stronach pomarańczowa zasłona, nad którą jest duża kokardka wykonana z białego materiału. Na środku białej zasłony znajdują się Myszka Miki i Minnie, która sama w sobie wygląda zabawnie.

31. Wzór zasłony Barbie Girl:

Wzór zasłony Barbie Girl

Pomysł na zasłonę do pokoju dziecięcego składa się głównie z projektu dziewczyny Barbie. Są cztery duże zdjęcia Barbie przedstawiające malowniczą pozę. Na górze nadruk buta, a na dole napisana dużymi literami Barbie. Nadruk na zasłonie pasuje do poszewki na poduszkę i koca.

32. Projekt kurtyny balonowej:

Projekt kurtyny balonowej

To przepiękna zasłona w niebieskim kolorze. Na gładkiej zasłonie znajduje się koronkowy materiał. Ta koronkowa zasłona ma nadruk balonowy w małych i dużych rozmiarach. Ta jasna i ciemnoniebieska zacieniowana kurtyna prezentuje się znakomicie i imponująco. Przedstawia twój wysoki standard wyboru.

33. Kreatywny projekt kurtyny:

Kreatywny projekt kurtyny

To po prostu niesamowity pomysł na zasłonę stworzony z falbanami z tkaniny. Całość ozdobiona jest falbanką, a kokardka z obu stron wiązana jest z koronki. Tkanina zasłonowa jest cienka i gładka. Na ścianie wiszą również duże i małe różowe kule. To tylko wyjątkowa koncepcja.

34. Projekt kurtyny zewnętrznej:

Projekt kurtyny zewnętrznej

Jest to najnowszy projekt kurtyny do miejsc na świeżym powietrzu. Wygląda na to, że niektóre kawałki materiału są ze sobą powiązane i tworzą sznurek do zasłon. Różnorodność kolorów i nadruków łączy się ze sobą, tworząc nową formę zasłony. Ten wzór bezpośrednio oddziałuje na zmysły.

CZYTAJ WIĘCEJ: Różne style zasłon zewnętrznych

35. Projekty zasłon guzikowych:

Projekty zasłon guzikowych

Jest to jeden z izolowanych wzorów kurtynowych składających się z guzików. Sznurki różnych guzików są dziane w nitkę. Zasłony z różnych sznurków guzików wyglądają jasno w pokoju. Jest jedyny w swoim rodzaju i pozostawia niezapomniane wrażenie w umyśle.

36. Projekt kurtyny w kwiatowy wzór:

Kwiatowy wzór kurtyny

Ten projekt zasłony do domu jest w kolorze pomarańczowym i ma obramowanie z kwiatowym nadrukiem. Istnieją trzy kwiatowe obramowania, a pomiędzy nimi tkanina jest przezroczysta. Ta zasłona jest połączona cienkim prętem, który służy do poruszania zasłoną w górę i w dół.

CZYTAJ WIĘCEJ: Proste wzory zasłon w kwiaty

37. Dekoracyjny projekt kurtyny:

Dekoracyjny projekt kurtyny

Te zasłony do wystroju domu o kreatywnym wzorze. Po obu stronach okna wisi gruba biała tkanina z nadrukiem fioletowych kwiatów. Wewnątrz znajdują się dwie biało-fioletowe zasłony powieszone z kreatywnością. Są ze sobą pomieszane w zauważalny sposób.

38. Wzór kurtyny przedszkola:

Wzór zasłony przedszkola

Ta zasłona do dekoracji wnętrz jest szczególnie używana w pokoju dzieci w wieku przedszkolnym. Wykonany jest wielokolorowy lambrekin z tkaniny, na którym napisane są trzy alfabety. Następnie wewnątrz lambrekinu wiszą różnokolorowe, gładkie zasłony. Ta zasłona jest ozdobiona w wyuczony sposób dla dzieci.

39. Najnowszy projekt kurtyny:

Najnowsze projekty zasłon

Ten pomysł na projekt kurtyny 2020 jest ekscentryczny. Dostępna jest zasłona cieniowana w kolorze białym, niebieskim i żółtym. Na wierzchu znajdują się różne nadruki na tkaninie. Zasłona jest zawiązana po obu stronach, a kilka obszarów materiału pozostaje otwartych, aby uzyskać wzór. W sumie wygląda to bardzo słodko.

40. Oszałamiająca konstrukcja kurtyny:

Oszałamiająca konstrukcja kurtyny

Ten projekt tkaniny zasłonowej jest po prostu niesamowity. Tkanina zasłonowa ma wzór koronki w kolorze białym i niebieskim. Biała zasłona ma dwustopniowe warstwy, na których umieszczony jest duży niebieski wzór kwiatowy. Ta podświetlająca zasłona zapewnia fenomenalny wygląd.

41. Projekt kurtyny kuchennej:

Projekt kurtyny kuchennej

Ten projekt zasłony ma niebieskie nadruki w kratkę na wierzchu i biały gładki materiał na puchu. Oba mają półokrągły nadruk z obramowaniem z drugiej tkaniny. Górna tkanina zasłonowa jest wiązana koronką z motywem kwiatowym. Te dwie przegrody zasłon przesadzają w kuchni.

CZYTAJ WIĘCEJ: Nowoczesne projekty zasłon kuchennych

42. Projekt kurtyny z okrągłym nadrukiem:

Okrągły projekt kurtyny

Ta różowa poliestrowa nowoczesna zasłona ma białe okrągłe nadruki. U góry trzy warstwy różowo-białej falbanki. Za różową zasłoną wisi biała zasłona z nadrukiem w różową kulkę. Ten dwukierunkowy wzór kurtyny wygląda cudownie.

43. Fantazyjne pomysły na projekt kurtyny:

Ten pomysł na projekt kurtyny jest fantazyjny. Wewnątrz znajduje się krystalicznie czysta biała tkanina. Nad nim z jednej strony zwisa skośnie żółto-biała tkanina firanowa. Z drugiej strony prosta żółta zasłona ozdobiona żółtym wzorem sztucznego słonecznika.

44. Konstrukcja kurtyny wahadłowej:

Konstrukcja kurtyny wahadłowej

To kołyszące się zasłony do wnętrz. Tkanina zasłonowa posiada pionową podszewkę w kolorze czarno-białym. Ta tkanina jest przymocowana za pomocą wahadłowego pręta. Posiada drążek połączony z zasłoną, która po pociągnięciu może przesuwać zasłonę w górę iw dół.

45. Nowoczesny projekt kurtyny:

Ta nowoczesna zasłona ma czerwoną grubą obwódkę na górze zasłony. Na białej części zasłony znajdują się linie w kolorze czerwonego różu. Na liniach kwiatowych jest kilka liści i róży. Ten kwiatowy nadruk doda zapachu do Twojego pokoju i wprowadzi Twój przygnębiony nastrój.

46. ​​Projekt kurtyny falowej:

To jest prosta konstrukcja kurtyny Wave. Cała czarna zasłona ma białe nadruki jak fale rzeki. Na wierzchu znajduje się szeroka biała tkanina w zygzakowaty kształt. Falowe odciski zasłony mają zdolność hipnotyzowania i niełatwo oderwać od nich wzrok.

47. Projekt kurtyny ślubnej:

Na weselu najczęściej stosuje się ten rodzaj nowoczesnego wzoru zasłony w tle. Są głównie w jasnym kolorze i utrzymane w designerskim wzorze. Zasłony w kształcie serca ze sztucznych kwiatów są przymocowane. Kwiaty i dekoracje kurtynowe oświetlają scenę małżeństwa.

48. Haftowane style zasłon:

Ta zasłona w nowym stylu ma oszałamiające prace haftu. Cała biała zasłona zawiera kwiatowy nadruk w tym samym kolorze. Ta długa, trzeźwa zasłona ma zaskakujący wygląd. Jest czysto zachwycający, mając wysublimowaną jakość i piękny wygląd.

CZYTAJ WIĘCEJ: Najlepsze wzory zasłon do haftowania

49. Projekt kurtyny przeciwdeszczowej:

To jest metaliczny wzór zasłony i wygląda na to, że pada deszcz. Te białe metalowe zasłony są przezroczyste i stanowią przegrodę w pokoju. Ta metaliczna zasłona wyznaczy nowy trend i różni się od pozostałych. Siedząc w swoim pokoju poczujesz się jak pada deszcz.

50. Wzór kurtyny sercowej:

Ten pomysł na dekorację kurtyny jest romantyczny i interesujący. Zasłona ma wzór czerwonych sznurków z małym wzorem w kształcie serca. Ten projekt zasłony może być stosowany w sypialni i pobudzi Twój temperament, aby spędzić czas z partnerem życiowym.

Odwiedzając rynek, zobaczysz jeszcze bardziej nowoczesne i inne pomysły na zasłony. Musisz być przygotowany na wymiary okien lub drzwi, aby mieć gotowe zasłony. Kupując na zasłonę, nawet sklepikarz i krawiec może również poprowadzić Cię do określonych wzorów. Możesz wyszukiwać nowe projekty nadchodzące w zasłonach przed ich sfinalizowaniem. Niektóre panie przechowują w domu zapas najlepszych zasłon, ponieważ zmiana zasłon po kilku miesiącach może sprawić, że poczujesz się jak nowy w domu.

Daj nam znać, jeśli nadal masz jakiekolwiek wątpliwości lub obawy dotyczące tych najnowszych projektów zasłon do domów w 2020 roku. Chętnie pomożemy Ci z najlepszymi rozwiązaniami i odpowiedziami.