Brązowe zasłony są rzadkością. Ponieważ jest ciemno, niewiele osób używa pełnej brązowej zasłony. Ale kiedy zostanie zmieszany z jakimkolwiek jasnym kolorem, całkowicie zmienia się w charyzmatyczny. Zasłona z brązowym wzorem wygląda bardzo etnicznie. Brązowa zasłona podkreśli ścianę, ponieważ będzie jasna. W przypadku brązowej zasłony mogą występować różne opcje kolorystyczne i wzornicze. Połączenie brązowej zasłony z dowolnym kolorem światła nada przyjemnej funkcji.

Umysłowe projekty brązowych zasłon:

Tutaj odkryjemy kilka wzorów i wzorów w brązowych zasłonach, które z pewnością przyciągną uwagę wszystkich.

1. 3-częściowa zasłona z oczkami:

Ta brązowo-kremowa zasłona składa się z trzech części, gdzie po obu stronach znajdują się brązowe zasłony, a pomiędzy nimi kremowa zasłona. Wszystkie trzy zasłony są proste i proste, bez żadnego nadruku. Choć jest prosty, zapewnia trzeźwy wygląd.

2. Kurtyna z brązowym paskiem:

Ta czekoladowo-brązowa zasłona składa się z pionowych szerokich pasków. Do stworzenia tych pasków użyto trzech różnych odcieni brązu. Długa zasłona na okno przerysowuje całą przestrzeń pokoju i wygląda pięknie.

3. Trójkątna brązowa kurtyna:

Ta ciemnobrązowa zasłona ma na wierzchu trójkątny wzór. Całość ozdobiona jest brązową tkaniną zasłonową o trójkątnym kroju. Ta trójkątna zasłona wisi nad długą brązową zasłoną, która pasuje do całego ciemnego pokoju. Dzięki tym zasłonom poczujesz luksusy w swoim salonie.

4. Vintage brązowa kurtyna:

Jest to przejrzysta jasnobrązowa zasłona z kwiatowym nadrukiem w ciemnym odcieniu. Każdy może z łatwością przejrzeć tę zasłonę i nie może również chronić przed światłem słonecznym. Ten jasnobrązowy odcień jest w stylu vintage i jest wiązany białym sznurkiem od środka.

5. Kurtyna z brązowego liścia botanicznego:

Jest to zielono-brązowa zasłona do wanny, gdzie kolor bazowy to zielony. Zasłona ma nadruk liści w kolorze biało-brązowym. Większa część kurtyny pokryta jest wzorem liścia, a mniejsza górna część pozostaje pusta.

6. Brązowa kurtyna z okrągłym wzorem:

Ta brązowa, wzorzysta zasłona składa się z okrągłego nadruku. Wzór w postaci pustego i pełnego koła w kolorze brązowym, czerwonym i niebieskim. Zasłonę zawiesza się na haczyku, który ponownie zawiesza się na drążku. Ta zasłona służy do ukrycia strefy wanny w łazience.

7. Dwukierunkowa brązowa kurtyna:

Jest to połączenie brązowej i złotej zasłony. Wewnątrz znajduje się jednokolorowa zasłona w pełnym złotym kolorze, a na zewnątrz zwykła zasłona w dwóch kolorach. Zewnętrzna kurtyna ma środkową przezroczystą część złota, a na górnym i dolnym wypełnieniu brązową tkaniną.

8. Nałożenie brązowej kurtyny:

Ta brązowo-biała zasłona ma imponujący design. Jest to cała biała zasłona, która wygląda jak plastikowa zasłona. Na białej zasłonie znajduje się prostokątny nadruk w ciemnym i jasnobrązowym kolorze. Ta zasłona jest trochę przezroczysta i nadaje się do łazienki?.

9. Brązowa zasłona z kieszenią na pręt:

Ta brązowo-beżowa zasłona wygląda klasycznie. Kieszonkowy kształt tworzony jest na firance, która jest utrzymana w brązowym kolorze. A cała reszta zasłony jest w kolorze beżowym. Jest to prosta i miękka zasłona, ale wydaje się cudowna.

Brązowa zasłona tworzy ciemny odcień w Twoim salonie. Lepiej więc zmieszać go z innym kolorem. Będzie prezentować utalentowany i pożądliwy wygląd. Gruba brązowa zasłona zapewni najwyższą ochronę przed zewnętrznym ciepłem i światłem ze względu na swój ciemny charakter. Dostępne są również jasnobrązowe zasłony, które będą wyglądać wytwornie.