Czarny to kolor wiecznie zielony. To nigdy nie staje się staromodne. Z czarnych zasłon można tworzyć wieczne wzory i wzory. W czasie łączenia będzie mieszać się z każdym innym kolorem. Kolor ścian jest generalnie biały w domu i miejscu pracy. Tak więc posiadanie czarnej zasłony na białej ścianie olśniewa wygląd. Ponieważ czerń jest ciemna, zaciemni twój pokój. Cała atmosfera pomieszczenia będzie zaciemniona czarną zasłoną. Ani jedna warstwa światła słonecznego nie będzie mogła wejść.

Nowoczesny & Wspaniałe czarne zasłony do dekoracji domu:

Oto nasze 9 najlepszych czarnych zasłon poniżej i wybierz ukochaną osobę, aby Twój pokój wyglądał pięknie.

1. Magiczna czarna kurtyna:

Widząc tę ​​czarno-białą zasłonę, poczujesz się jak wiszą plastikowe prześcieradła. Zasłona ma wzór szachownicy, który wygląda magicznie i hipnotyzująco. Ta czarno-biała zasłona jest nakładem białej lnianej zasłony w środku.

2. Kurtyna z czarnym paskiem:

Jest to zasłona w czarno-białe pasy z poziomymi pasami. Czarno-białe paski ułożone są jeden po drugim. Jest to bardzo miękka zasłona dająca wspaniały efekt. Mały ma długą zasłonę w paski w rogu pokoju.

3. Czarna kurtyna warstwowa:

Ta czarno-srebrna zasłona ma srebrną podstawę i jest ozdobiona warstwowymi paskami w kolorze czarnym. Ta czarna zasłona okienna ma grubą tkaninę. Przerwa między dwoma warstwowymi paskami tworzy kształt koła.

4. Czarna zgnieciona kurtyna:

Jest to zasłona z czarnego aksamitu w gniecionym fasonie. Jest w pełni gładki, ma fałdy pudełkowe na górze zasłony. Czarna zasłona Plain służy do zwieńczenia jaśniejszej strony pomieszczenia. Ta aksamitna zasłona ma grubą tkaninę, która jest bezpieczna i ochronna dla domu.

5. Złote czarne zasłony projektowe:

Jest to czarno-złota zasłona prysznicowa, która służy do ukrycia strefy wanny. Prosta czarna zasłona składa się z ładnego złotego nadruku. Złoty wzór na czarnej zasłonie zwraca szczególną uwagę i oddaje klasyczny design.

6. Czarna koronkowa zasłona:

Ta czarna przezroczysta zasłona wykonana jest z czarnej koronki. Koronkowy materiał ma charakter transparentny. Czarna koronkowa zasłona ma artystyczny nadruk, który wygląda niesamowicie. Ponieważ jest sama, można też spojrzeć za okno.

7. Czarna kwiecista kurtyna:

Ta czarno-kremowa zasłona wygląda fantastycznie z kremowym kolorem jako podstawą zasłony. Ta zasłona ma duży czarny wzór kwiatowy z szarymi liśćmi. Ta pachnąca zasłona rozniesie zapach kwiatów po całym pomieszczeniu.

8. Czarna kurtyna zwijana:

Jest zawinięty na czerwono-czarną zasłonę przedstawiającą łup. Na środku znajdują się dwie czarne zasłony, a po obu stronach jedna czerwona. Na głównej zasłonie nawinięty jest panel czerwono-czarnej zasłony w kształcie trójkąta i wygląda po prostu fantastycznie?.

9. Czarna kurtyna w kratkę:

Ta czarna zasłona okienna jest wyjątkowa. Ma czarno-biały wzór w kratkę. Na środku kotara zawieszona nieco wyżej i zawiązana kokardą. Nad główną zasłoną kolejna mała falbana stworzona z doczepionej na końcu białej koronki. Zasłony tego typu przykuwają uwagę Twojego gościa, nadają klasyczny wygląd Twojemu salonowi.

Czarne panele zasłonowe tworzą magię, gdy powiesisz je w domu. Jak widać powyżej, możesz również tworzyć różnorodne projekty za pomocą czarnej zasłony. Rozświetli Twoją domową atmosferę. Jako kolor pospolity znajdziesz wzór partii w czarnej zasłonie. Może nawet pomylić Cię, który projekt zasłony wybrać.