Kurtyny falbany to rodzaj lambrekinu, który zakrywa tylko górną część okna. Nie obejmuje całej zasłony. Falbanę można powiesić razem z zasłoną. Chociaż czasami niewiele osób wisiało samotnie falbaną. Stanowi to część dekoracji. Pozwala ozdobić okno i jest jak dodatkowa ozdoba. Ta dodana falbana będzie wyglądać bardzo oszałamiająco.

Nowoczesny & Dobrze wyglądające zasłony falbany do domu:

Przedstawiamy 9 najlepszych firan, które mogą przykuć uwagę widzów.

1. Eleganckie zasłony falbany do salonu:

Jest to elegancka falbana do salonu z zawiniętym stylem. Na obu końcach drążka wisi jedna zasłona. A na karniszu ta zasłona jest pięknie udrapowana. Drapowana zasłona jest ozdobiona falbanką, która jest główną atrakcją tej zasłony. Wypróbuj tę zasłonę zgodnie ze swoim wnętrzem salonu lub sypialni.

2. Kwiatowa kurtyna falbany:

Jest to urocza falbana kuchenna z jedwabnej tkaniny. Czysta biała zasłona składa się z kwiatowym nadrukiem. Wewnętrzna tkanina ma jednolity czerwony kolor, który zapewnia wsparcie zewnętrznej zasłonie. Zasłona ładnie układa się na karniszu. Wypróbuj ten w pobliżu okna z widokiem na ogród z salonu.

3. Tradycyjna kurtyna falbany:

Jest to szara falbana z twardą falbaną w kolorze szarym. Każde okno składa się z dwóch prostych szarych zasłon wiszących po obu stronach. Nawet ściana ma takie same szare tekstury. Oba okna mają wahliwe szare kurtyny świetlne. Zdobądź tę zasłonę, aby uzyskać profesjonalny wygląd swojego domu lub biura.

4. Sprawdza zasłonę falbany:

To zasłony do sypialni z falbaną z różową prostą falbaną z żółtym wzorem. Zasłona wewnętrzna w kratkę z przejrzystego materiału. Falbana jest bardzo ładnie ozdobiona. Dopełnieniem zasłony jest duży motyl zamocowany na drążku. Sypialnia dziecięca rozbłyśnie takimi zasłonami.

5. Dekoracyjne zasłony okienne:

Ta falbana okienna jest uatrakcyjniona dzięki kreatywnemu wzorowi w pudełku. Jest to bardzo efektowna kurtyna. Zasłona posiada ścieg kompresyjny na drążku. Zasłona trzyma się w wahadłowym ramieniu i opadnie, gdy będziemy chcieli zasłonić okno.

6. Luksusowe długie zasłony falbany:

Ta długa falbana jest tak luksusowa i ma przytulną biało-czerwoną kombinację kolorów. Biała zasłona jest nadal zawieszona, a czerwona zasłona jest owinięta, tworząc wzór warstwy. Na czerwono również znowu biała zasłona z panelami w dół.

7. Koronkowa zasłona falbany:

Jest to biała firanka z przymocowaną koronkową tkaniną. Ta czysta biała zasłona świeci jasno. Koniec zasłony zdobi koronkowy wzór o kwiatowym wzorze. Ta kwiecista koronka na białej zasłonie wydaje się być przyjemna.

8. Jasna kurtyna Valance:

Jest to firanka z falbaną na dwóch rodzajach tkanin. Sama zasłona jest wewnątrz przezroczysta biała. Zewnętrzna zasłona zawiera niesamowity duży nadruk. Falbana ma wycięcie z tyłu w kształcie półksiężyca, a także ma duży nadruk.

9. Współczesna kurtyna falbany:

Ten fason z falbaną jest niesamowity. Niebieska kurtyna falbany ma biały krzyżowy wzór. Okno ma tylko zasłonę falbaną, która zakryje tylko górną część okna. Ta półotwarta zasłona pozwoli ci patrzeć przez okno.

Jak widzieliśmy, niektóre zasłony falbany są gładkie, a niektóre mają nadruki. Na falbanie może być wiele różnych nadruków. Ta dodatkowa zasłona, znana jako falbana, może być również używana do ukrycia górnej części głównej zasłony. To podkreśli twoją główną zasłonę.