Zasłony plisowane mają podwójne i potrójne plisy. Te plisy wyglądają oszałamiająco i urzekająco na szczycie pręta. Niektóre zasłony są ozdobione kreatywnymi plisami, które wyglądają niezrównanie. Widząc zachwycające plisy, nigdy nie wybierzesz prostych zasłon. Możesz nawet ozdobić plisowane zasłony koronką i lamówką. Czy to małe, czy duże okno, plisowane zasłony je rozjaśnią.

Najnowsze i piękne wzory plisowanych zasłon do domu:

Zdobądź 9 najlepszych plisowanych zasłon, które z pewnością polubisz w swoim domu,

1. Zasłona z podszewką:

Jest to ołówkowa plisowana zasłona o lekkich wzorach. Górna falbana posiada naszyte falbanki z ciemnego materiału. Kolor zasłony dobrze komponuje się z kolorem ściany. Jedna część zasłony jest zawiązana szerokim pasem i pasuje nawet poszewka na poduszkę. Ta zasłona może nadać Twojemu domowi bogaty wygląd, zdobądź tę zasłonę, która jest również w Twoim budżecie.

2. Zasłona ze szklistej zakładki:

Ta zasłona plisowana jest z białego przezroczystego materiału. Szczypta na firance jest bardzo ładna. Czysta biała zasłona na białym oknie wygląda tak cudownie. Ta zasłona z tkaniny lnianej wymaga dużej staranności i uwagi w jej utrzymaniu. Wypróbuj ten wzór, aby dobrze wyglądać w swoim domu.

3. Prosta plisowana zasłona:

Ta szara ołówkowa plisowana zasłona jest w pełni gładka i prosta. Jego pozbawiony ozdób wygląd odróżnia go od pozostałych. Górna część zasłony ma bardzo drobne fałdy bez przerw. Na tej zasłonie pojawiają się cztery rury przypominające wzór. To wygląda na proste, ale na pewno może przyciągnąć uwagę.

4. Hipnotyzująca plisowana zasłona:

Jest to potrójna zasłona plisowana o hipnotyzującym charakterze. Projekt zasłony przyciąga wzrok. Biała zasłona ma zielone pionowe podszewki średniej wielkości. Kiedy ktoś to zobaczy, pozostanie roztargniony. Nazywana jest również biało-zielonymi zasłonami w paski.

5. Elegancka plisowana zasłona:

Jest to plisowana firanka o eleganckim wyglądzie. Ta biała, przejrzysta zasłona zawiera biało-różowe hafty, które są po prostu niesamowite. Plisowana część zasłony ma przymocowaną białą koronkową tkaninę, która jest ponownie zawieszona na haczyku.

6. Zasłona plisowana z liści paproci:

Jest to biała ołówkowa plisowana zasłona z artystycznym nadrukiem. Ta gruba zasłona ma nadruk liści paproci. Na wierzchu drobny, jasny nadruk liścia, który stopniowo się powiększa. Od środka zasłony robi się duży i ciemniejszy.

7. Zasłona z zakładką:

Nakładem jest firana plisowana. Wewnątrz znajduje się gładka biała zasłona. Nad którym w dwóch częściach znajduje się jedwabna zasłona w kolorze brązowym. Obie te części są spięte gumą. Na wierzchu przymocowana dodatkowa tkanina z koronkową obwódką.

8. Zasłona z kreskówki chmurki:

Jest to urocza zasłona z podwójnej zakładki z tkaniny poliestrowej. Kurtyna ma białą chmurkę przedstawiającą zwiewny wygląd. Za tą poliestrową zasłoną znajduje się przezroczysta zasłona w tym samym kolorze i nadruku. Nadaje uroczy wygląd.

9. Zasłona z zakładki:

Jest to zasłona z podwójną plisą, która wygląda tak atrakcyjnie. Na środku biała koronkowa zasłona z kwiatowym nadrukiem. Na nakładce znajduje się ciemna zasłona, która jest gładka. Połączenie białej i ciemnej zasłony z plisami wygląda rewelacyjnie.

Zasłony plisowane wyglądają bardzo efektownie i wydajnie. W firanach plisowanych jest tak wiele wariantów kolorystycznych, z których warto wybierać. Możesz wybierać spośród tych zasłon w zależności od dopasowania do ściany i mebli.