Zawsze uważano, że zasłony upiększają pokój w domu o krok dalej. Nie tylko chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale także zapewniają prywatność. Zasłony wnoszą również pełen wdzięku wygląd do Twojego domu. Istnieją różne rodzaje zasłon – gładkie, drukowane, haftowane, z aplikacjami itp. Każda z nich ma swój własny wdzięk i elegancję.

Najnowsze haftowane zasłony w różnych wzorach:

Oto kilka próbek, które pokażą Ci różne rodzaje haftowanych zasłon.

1. Beżowa haftowana zasłona:

Jest to nowoczesna haftowana zasłona w kolorze beżowym. Posiada haftowane kolorowe firanki. Ta beżowa zasłona sprawi, że Twój pokój będzie wyglądał elegancko. Materiał na zasłony to len, który jest wysokiej jakości i jest przyjazny dla środowiska. Ta zasłona ma zdolność zaciemnienia pomieszczenia od 50% do 60%.

2. Szampańska niebieska haftowana zasłona w kwiaty:

Haftowana zasłona w kolorze szampana w kolorze niebieskim ma wdzięczny wygląd. Ma kwiatowe wzory, które są haftowane i tłoczone. Ma dwa poziomy, z których jeden to haftowana przezroczysta zasłona, która ma wspaniałe hafty. Przezroczysta tkanina zasłonowa jest miękka i gładka. Drugi poziom to poliester & bawełniany materiał, który jest przyjazny dla środowiska i skóry. Kurtyna jest dobrze izolowana i redukuje hałas.

3. Zasłona okienna z haftem różanym:

Jest to haftowana zasłona okienna w stylu wiązania. Te zasłony mają piękne i misterne kwiaty z wyhaftowanymi zielonymi liśćmi laurowymi. Są łatwe w utrzymaniu i można je prać w pralce. Falbana posiada cięcie, obszyte haftem. Wiązania są regulowane, aby kontrolować światło wpadające do pokoju.

4. Haftowane lniane zasłony:

Te płótna, które są gładkie i mają dobry splot. Tworzy bajeczne środowisko, a także filtruje szkodliwe promienie słoneczne i redukuje hałas. Te zasłony dobrze prezentują się w sypialni i salonie. Ma piękny niebieski haft na dole, który podkreśla drapowanie. Dostarczone metalowe przelotki są nierdzewne.

5. Roman haftowane zasłony okienne:

Są to haftowane białe zasłony typu rzymskiego. Bardzo dobrze uzupełniają okna płaskie. Posiada pas drabinkowy do regulacji wysokości, podobnie jak żaluzje. Wykonana jest w 100% z poliestru z pięknym kwiatowym haftem na brzegach. Ma obramowane cięcie, które tworzy efekt falbanki.

6. Białe haftowane jedwabne zasłony:

Na pewno dostaniesz tę białą haftowaną zasłonę do swojego pokoju. Są bardzo wyjątkowe i luksusowe. Ta biała, haftowana, przezroczysta zasłona ma haft z białą jedwabną nicią, która dodaje blasku. Są również dość ekonomiczne i łatwe w zarządzaniu. Przepuszczają światło, ale nadal utrzymują pomieszczenie chłodne i przyjemne.

7. Beżowe haftowane firanki:

To jedna zasłona, której nigdy nie odpuścisz. Bardzo dobrze komponuje się z pokojami, w których znajdują się drewniane meble, które są polerowanymi brązowymi lub białymi meblami. Posiada haft w kolorze własnym, który daje hipnotyzujący efekt i liftinguje pomieszczenie, nadając mu elegancki wygląd.

8. Bawełniane haftowane zasłony:

Oto wspaniała haftowana bawełniana zasłona. Są to ręcznie haftowane zasłony, w których do haftu typu crewel wykorzystuje się wełnianą nić. Tkanina zasłonowa to ciężka i gruba czysta bawełna z wyszukanymi haftami.

9. Kremowe haftowane zasłony:

To naprawdę luksusowa kremowa zasłona. Ma cudownie bogate i efektowne czerwone haftowane kwiaty. Kwiat jest uatrakcyjniony przepiękną perłą wyszytą pośrodku. Nagłówek jest plisowany. Ma również piękny czerwony i biały perłowy wiązanie, co dodaje zasłony czystego piękna.

Zasłony mają wiele zastosowań – mają tendencję do regulowania bezpośredniego światła słonecznego, które czasami może być irytujące, wzmacniają piękno domu, utrzymują chłód w pomieszczeniach, a także zapewniają prywatność domu, uniemożliwiając osobom postronnym zaglądanie do środka. Z tych wszystkich powodów powinniśmy wybrać odpowiednią zasłonę, która spełni wszystkie wymagania.