Zasłony nie tylko dodają urody Twoim pomieszczeniom, ale także zapewniają prywatność. Jeśli masz szczęście mieć otwartą przestrzeń, taką jak patio, podwórko, weranda, balkon lub taras, zasłony zewnętrzne odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu prywatności podczas imprezowania z przyjaciółmi lub po prostu relaksu z rodziną.

Najnowsze i ochronne projekty kurtyn zewnętrznych dla Twojego domu:

Różnorodność 9 najlepszych zasłon zewnętrznych daje Ci szansę wybrania tych, które odpowiadają Twoim potrzebom i budżetowi,

1. Składane zasłony bambusowe:

Ten łatwy do przesuwania panel kurtyny wewnątrz / na zewnątrz składa się ze wszystkich naturalnych arkuszy bambusa obszytych 1-calową obramowaniem z polipropylenu. Każdy panel ma szerokość 40 cali i wisi na 6 pierścieniach ze stali nierdzewnej odpornej na rdzę. Te wspaniałe zasłony na werandę nie tylko chronią Cię przed jasnym światłem słonecznym, ale także zapewniają prywatność.

2. Zacieniony kąt bez ciemności:

6 stóp bezprzewodowy roleta zewnętrzna wykonana jest z dzianiny, oddychającej tkaniny polietylenowej, która blokuje 90% promieni UV bez zaciemniania obszaru. Pozwalają na ucieczkę ciepła i wilgoci oraz pomagają oszczędzać energię, zmniejszając koszty chłodzenia pomieszczenia. Te zewnętrzne zasłony tarasowe mają bezpieczny dla dzieci mechanizm rolek sprzęgła i są odporne na pleśń, grzyby i pleśń.

3. Zasłony z płótna zewnętrznego:

Te atrakcyjne zasłony z płótna są wykonane z mieszanki akrylowej, wytrzymałe, ale lekkie, mają grubość 0,25”. Wykonane z trwałego koloru ma miękkość tkaniny bawełnianej. Zasłony zewnętrzne są odporne na plamy, pleśń, gnicie i pleśń. Odporne na warunki atmosferyczne niklowane przelotki przesuwają się bez wysiłku, ułatwiając manewrowanie.

4. Klosz słoneczny dla miłośników przyrody:

Ciesz się spokojnymi chwilami w słoneczne dni, prześwitujące słoneczne odcienie z włókna syntetycznego. Znacznie ogranicza gromadzenie się ciepła i blaknięcie mebli, blokując promienie UV o 85%. Te zasłony balkonowe na zewnątrz można zamontować na metalowej ramie, a pierścienie kotwiące na dole zapewniają stabilność. Aby wyczyścić, spłucz go wodą i pozostaw do wyschnięcia na powietrzu.

5. Czyste zasłony na patio:

Idealnym wyborem, aby cieszyć się widokiem i prywatnością, są te miękkie, lekkie zasłony z przezroczystego woalu, wykonane w 100% z miękkiego poliestru. Są odporne na światło, warunki atmosferyczne i pleśń. Uniwersalne pętle na zakładki z łatwością pasują do każdego karnisza. Te białe zasłony zewnętrzne są idealne, aby nadać bajkowy wygląd Twojemu ogrodowi, podwórkowi, patio lub werandzie.

6. Magiczna magnetyczna kurtyna mocująca:

Te magnetyczne firanki bez użycia rąk pozwalają przejść przez nie Tobie lub Twoim zwierzętom, ale nie owadom. Ciesz się chłodną bryzą i zapomnij o irytujących robakach. Silne magnesy pomagają zamknąć za Tobą siatkę drzwi. Te zewnętrzne zasłony tarasowe są wyposażone w magnetyczne pinezki pośrodku dla szybkiego automatycznego zamykania, a boki są przymocowane do ramy drzwi za pomocą taśmy klejącej.

7. Wodoodporne zasłony tarasowe:

Wodoodporne zasłony, idealny wybór na werandy, tarasy, balkony, aby zapewnić trochę prywatności. Wodoodporne zasłony zewnętrzne wykonane są z tkaniny poliestrowej powlekanej PU. Atrakcyjną cechą jest elastyczny system blokujący, zapobiegający przewiewaniu w wietrznych sytuacjach. Na pętelkach naszyte są ozdobne drewniane guziki.

8. Wysokiej klasy ogrodzenie prywatności:

Przekształć swój taras lub ogród w pomieszczenie na zewnątrz dzięki wytrzymałej, wodoodpornej, przezroczystej tkaninie poliestrowej o gramaturze 300gsm, która zapewni Ci cień i intymną przestrzeń życiową na zewnątrz. Są odporne na światło, pleśń i wilgoć. Zasłony tarasowe na zewnątrz są dostarczane z pasującymi wiązaniami i nierdzewnymi oczkami z brązu.

9. Zasłony drzwiowe z taśmy PCV:

Kurtyny paskowe PCV to najlepszy wybór dla szkół i przedszkoli. Te kurtyny zewnętrzne są prefabrykowane z właściwościami izolacyjnymi, które pomagają utrzymać temperaturę wewnątrz, zapobiegając przedostawaniu się zimnego powietrza z zewnątrz. Redukują poziom hałasu, utrzymując w ten sposób ciszę i spokój.

Zasłony zewnętrzne dają nam elastyczność przekształcania otwartej przestrzeni na każde wydarzenie, zachowując ją osobistą i prywatną, czy to imprezę, cichy kącik do relaksu, czy po prostu leniuchowanie z członkami rodziny. Top 9 zasłon zewnętrznych otwiera zupełnie nowe okno z różnymi zasłonami, które pomogą Ci stworzyć dla Ciebie specjalną niszę.