Velvet to bardzo gruba i zapewniająca wygodę tkanina. Tak więc, gdy zasłony są wykonane z aksamitnego materiału, zasłona wydaje się wyjątkowo miękka i gładka. Aksamitna zasłona łatwo się formuje i nadaje dowolny kształt. Aksamitna zasłona nie zawiera zbyt wiele pracy i nadruku. Są bardzo proste i eleganckie. Został zaprojektowany tak, aby był wyrafinowany w tkaninie.

Najlepsze aksamitne zasłony w różnych stylach:

Jeśli aksamit jest Twoim ulubionym kolorem, zdobądź 9 najlepszych aksamitnych zasłon, aby Twój dom był stylowy i wspaniały.

1. Aksamitna zasłona z ołówkiem:

Jest to kruszona aksamitna zasłona w kolorze kości słoniowej z wyblakłym nadrukiem. Został zaprojektowany jako matowy i ma zacieniony wzór w kolorze szarym. Ta rzucająca się w oczy zasłona jest aksamitna tkanina, która będzie bardzo gruba. Kurtyna zawieszona jest na złotym stalowym pręcie i pierścieniu.

2. Zasłona Allure Velvet:

Ta szara aksamitna zasłona jest tak ponętna. Poczujesz ciepło dotykające jego grubości. Jest zawieszony nad oknem, aby zapewnić ochronę przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Cała kurtyna jest bez ozdób, a nawet pręt jest prosty ze stali. Zasłona ma przyjemną jakość.

3. Aksamitna zasłona z koralików:

Ta zasłona z czerwonego aksamitu jest ozdobiona warstwą koralików. Do wewnętrznego końca zasłony przymocowane są koraliki, a zasłona jest wiązana od środka. Wygląda na to, że zasłona ma jasnoczerwone paski w odcieniu.

4. Ciężka gruba aksamitna zasłona:

Jest to zasłona z czarnego aksamitu z powiększającym się wzorem. Czarna zasłona ma czarny kwiatowy wzór, który wygląda po prostu niesamowicie. Poduszka ma również taki sam pokrowiec z tkaniny. Karnisz w kontrastowym kolorze złotym. Jeśli Twój wybór to ciemny kolor, to jest to najlepszy wybór zawsze w aksamitnych wzorach kolorystycznych.

5. Zasłona aksamitna termiczna:

Ta prosta welurowa zasłona jest rewelacyjna w pomarańczowym kolorze. Falbana zasłony jest plisowana ołówkiem i posiada przewiewny ścieg skrzynkowy. Ta gruba pomarańczowa zasłona wygląda bogato. Jego aksamitny materiał termiczny zamieni chłodną atmosferę w łagodną.

6. Lśniąca aksamitna zasłona:

Ta niebieska aksamitna zasłona promienieje jak jedwabna zasłona. Zasłona ma wzór zakładki. Jest ozdobiony srebrną obwódką na górze zasłony. Ta lśniąca zasłona rzuci światło na tych, którzy ją zobaczą i wygląda atrakcyjnie.

7. Podwójna aksamitna zasłona:

Jest to zasłona z białego aksamitu z podwójną plisą. Ta aksamitna zasłona jest również olśniewająca i wygląda na to, że zasłona jest wykonana ze srebrnej tkaniny foliowej. Nawet w całym pomieszczeniu znajdują się przedmioty w kolorze białym, tworzące lekką atmosferę.

8. Pleciona aksamitna zasłona:

Ta złota aksamitna zasłona ma wysublimowaną jakość przyciągania serc. W górnej części firany znajduje się śliczna złota praca plecionki. Praca jest wyjątkowa. Cała reszta zasłony jest gładka. Ta standardowa zasłona wygląda wspaniale.

9. Stylowa aksamitna zasłona:

Jest to stylowa fioletowa aksamitna zasłona. Zewnętrzna zasłona wykonana jest z fioletowej tkaniny aksamitnej z lamówką z różnokolorowej falbanki z nici. Wewnętrzna kurtyna boczna jest zadrukowana, co również wygląda znakomicie. Jest to pierwszorzędna konstrukcja kurtyny. Wygląda na ciężki rodzaj zasłony, ale zyskasz codziennie chwytliwy wygląd swoich okien.

Aksamitne zasłony nie poddają się łatwo. Mają długą żywotność i są wolne od kurzu. Będziesz się nudzić widząc tę ​​samą zasłonę przez długi czas. Zasłony Velvet są grube w tkaninie, co ponownie jest zaletą z punktu widzenia bezpieczeństwa. Regularnie uzyskasz świeży wygląd swoich zasłon, ponieważ aksamitny kolor jest symbolem gładkości, więc wypróbuj te kolorowe zasłony, aby Twój dom był stylowy.