Zielony to kolor, który jest pozytywny. Gdy wnętrza domu lub biura są ozdobione zielonymi dekoracjami, wnoszą płodność, pozytywną energię i źródło utrzymania do otaczającego środowiska lub powiedzmy w domu. Wśród innych dodatków i ozdób, ostatnio modne stają się zielone firany.

Najnowsze i piękne zielone zasłony do domu:

Oto niektóre z najlepszych projektów zasłon w zielonych odcieniach, które przyciągną twoje serce na pierwszy rzut oka,

1. Haftowane zasłony Tahiti:

Zasłony Tahini są bardzo popularne ze względu na projekty, które noszą. Zasłony w kolorze limonki mają motywy kwiatowe w haftach z limonkowej nitki na białej powierzchni. Zasłony wykonane są z bawełnianego jedwabiu.

2. Zasłony z nadrukiem liści:

Zielone i białe zasłony w nadruki liści są często używanymi zasłonami do okien, które dają scenariusz ogrodowy. Zasłony z białym odcieniem mają nadruki liści, a zielona zasłona jest gładka, aby uzyskać kontrastowy wygląd. Zasłona jest inspirowana naturą, a także trzymana obok doniczek dla lepszych dekoracji.

3. Dwuwarstwowe zasłony kuchenne:

Zasłony kuchenne w dwóch warstwach nadają oknom elegancki wygląd. Zasłony w kolorze miętowej zieleni wykonane są z materiału szyfonowego, który umożliwia przepływ gorącego powietrza przez okna. Obie zasłony mają kilka wad z uszczypniętymi pracami. Zasłony mają również szczelinę w środkowej części.

4. Zasłoń zasłony:

Zasłony drapowane są najczęściej używane do celów dekoracyjnych podczas specjalnych okazji. Zasłony z zielonego aksamitu są połączone ze srebrnymi, błyszczącymi zasłonami, które służą do celów projektowych. Zasłony mają podwójne krzywe i są połączone w środku. Zasłony wykorzystywane są również do dekoracji ścian lub werandy altanki podczas przyjęć.

5. Beżowo-zielone zasłony:

Szałwiowo-zielone zasłony są używane do beżowych zasłon projektowych. Zasłony są wykonane z jedwabnego materiału i mają połączenie kremowych zasłon z tym samym materiałem. Zasłony mają na górze wzory krzywych U, co nadaje im atrakcyjny wygląd.

6. Firanki z przędzy:

Firanki nadają magiczny wygląd oknom lub gankiem. Jasnozielone zasłony z przezroczystego materiału nadają przezroczysty wygląd z kwiatowymi wzorami i mają wytłoczone nadruki gałązek liści na górnej stronie zasłony.

7. Vintage zielona kurtyna:

Zasłony w stylu vintage nadają oknom wygląd retro. Ciemnozielone zasłony mają wewnątrz firanki z wytłoczonymi dekoracyjnymi wzorami. Ciemna zasłona ma zakrzywiony wzór ze złotymi obramowaniami z wiszącymi koralikami.

8. Szykowna przezroczysta zielona kurtyna:

Chcesz trochę wytłoczonego efektu wody na zasłonach okiennych? Oto zestaw szmaragdowozielonych zasłon, które mają nadruki z falami wodnymi o wytłoczonym wyglądzie. Wzór wystarczy, aby dać widzom efekt 3D, zwłaszcza w świetle słonecznym.

9. Zasłony łazienkowe:

Oliwkowo-zielone zasłony zastosowane w oknach łazienkowych i przegrodach łazienkowych nadają wnętrzom modny wygląd. Zasłona jest wykonana z koronki z kilkoma fałdami, co sprawia, że ​​zasłona jest futrzana. Dostaje również podobne zaprojektowane paski do wiązania.

Poza tym zielone zasłony mają różne odcienie, takie jak patio, klasyczne, koralowe, oczko, paski, shabby i wiele innych do wyboru. Zasłony są zwykle używane do dekoracji wnętrz tylko tak, jakby użyte do ogrodów dawały niezwykły kontrast. Zasłony w nadruki, odcienie i korale są obecnie często używane, ponieważ są lekkie i przezroczyste, aby nadać pomieszczeniu wymaganą jasność.