Zasłona górna to ta, która ma wzór zakładki na zasłonie. Zakładka zasłony przechodzi przez drążek i zapinana na guzik z przodu. Jest to czasochłonne. Aby prawidłowo zawiesić zasłonę, należy zapiąć wszystkie zakładki. Przeważnie duże guziki są przymocowane do górnej zasłony, aby ją podświetlić. Ten styl na zakładkę jest delikatny i bardzo skuteczny.

Oszałamiający & Stylowe zasłony Tab Top do dekoracji wnętrz:

Udekoruj swoje okna tymi pięknymi projektami zasłon Tab Top. Tutaj dostajesz top 9 zasłon z zakładkami.

1. Kreatywna zasłona zakładkowa:

Ta górna zasłona okienna ma kreatywny projekt zakładki. Zakładka jest wiązana tą samą tkaniną. Cała zasłona jest pozbawiona ozdób i prosty, ale ładny wzór zakładki. Pręt przechodzi przez otwór w górnej zasłonie zakładki i wygląda niesamowicie.

2. Zadrukowana górna zasłona:

Jest to biała zasłona na zakładkę z pięknymi nadrukami. Wygląda na to, że kurtyna ma nadruk przypominający żółwia. Karnisz jest również bardzo gruby i mocny. Nawet ściana obok zasłony ma niesamowitą szarą i białą farbę w paski.

3. Kolorowe zasłony z zakładkami z guzikami:

Ta rzadko spotykana zasłona ma górny panel zasłonowy. Zakładka zasłony zapinana jest na duży guzik. Ta zasłona ma różne wzory w różnych kolorach. Ta kolorowa zasłona przykuwa uwagę wszystkich i jest rewelacyjna.

4. Wielokolorowa zasłona na zakładkę:

Jest to zwykła zasłona z zakładkami w różnych kolorach. Dostępna jest przezroczysta kurtyna niebieska, pomarańczowa, czerwona, biała, zielona i żółta. Cała ta wielokolorowa górna zasłona z zakładkami jest zawieszona razem, aby uzyskać jasny kolor, a wszystko to wygląda genialnie.

5. Górny otwór na zasłonę zakładki:

Jest to tylna zasłona w kolorze białym. Tutaj pokazano górny obszar zasłony, który ma szeroko otwarty otwór. Drewniany pręt przechodzi przez ten biały otwór na zakładkę. Tkanina zasłonowa jest lekka i cienka bez nadruków.

6. Zakręcona górna zasłona:

Ta szara zasłona z zakładkami jest ozdobiona kokardą na górze. Kokarda wykonana z szarej koronki jest przymocowana na górze zakładki. Zasłona jest w ciemno-jasnoszarym kolorze co robi wrażenie. Na górze zasłony znajduje się szeroka ciemnoszara linia.

7. Górna zasłona z juty:

Ta biała zasłona na zakładkę jest tak ładna i urocza. Ta biała zasłona z tkaniny zawiera kwiatowy nadruk w jaśniejszym odcieniu. Jeden ładny ptak leci na zasłonie. Kwiatowy i liściowy nadruk na białej zasłonie dodaje zapachu i wygląda cudownie.

8. Zasłona górna dla dzieci:

Ta kremowa zasłona na zakładkę jest najlepsza do pokoju dziecięcego. Zakładka tej gładkiej kremowej zasłony jest wielokolorowa i ma różne nadruki. Zasłona ma obramowanie w kształcie półksiężyca i jest zbyt wielokolorowe. To niesamowite stworzenie zasłony!.

9. Unikalna niebieska górna zasłona:

Jest to unikalna zasłona zaciemniająca z nadrukiem w kolorze niebieskim. Zakładka jest w różową kratkę, a na zasłonie znajdują się nadruki pojazdów. Kurtyna jest jasna i świetlista. Ten żywy pomysł na zasłonę wygląda bogato i malowniczo.

Ta górna zasłona z zakładkami jest lekka i wymaga dużej uwagi. Zasłony z zakładkami są elastyczne i cudowne. Nawet tkanina użyta do wykonania zasłony na zakładkę jest głównie cienka. Góra zakładki ma szeroki otwór, więc nie musisz się martwić o grubość karnisza. Każdy rodzaj karnisza będzie używany z górną zasłoną na zakładkę.