Zasłony woalowe to wyjątkowo miękkie i przezroczyste zasłony z tkaniny. Tworzone są z bawełnianego materiału, który można łatwo mieszać. Zasłony z woalu są lekkie i mają miękkie umeblowanie. Został zaprojektowany w taki sposób, aby nadać jedwabisty dotyk. Może być zwykły i zadrukowany. Jest dostępny jako gotowy i można go również dostosować. Jeśli są dopasowane, możesz dodać do tego swój gust, a firanki z woalu są bardzo poszukiwane.

Najnowszy & Piękne wzory zasłon woalowych dla domu:

Oto 9 naszych najlepszych zasłon z woalu w różnych wzorach. Wybierz ukochaną osobę z listy.

1. Zasłona z woalu płatków:

Ta podszyta zasłona z woalu ma wzór podszewki z płatków kwiatów. Zasłona jest miękka w białym kolorze z kolorowymi wzorami płatków. Istnieją pionowe linie płatków, które wyglądają niesamowicie. Zasłona dodaje piękna do pokoju. Jeśli zależy Ci na długich zasłonach, to woal będzie dobrym uzupełnieniem wnętrza Twojego pokoju.

2. W pełni lotosowa kurtyna woalowa:

Jest to biała zasłona z woalu z nadrukiem kwiatu lotosu. Na białej zasłonie znajduje się czarny cieniowany wzór lotosu, który pięknie wygląda. Ta długa zasłona drzwiowa jest ładnie zaprojektowana, a ponadto dobrze komponuje się z podłogą i aranżacją miejsc siedzących. Ten jest również najlepszy dla twoich drzwi.

3. Marszczona zasłona z woalu:

Ta szara zasłona z woalu wyróżnia się kruszonym wzorem. Na karniszu wisi długi szary sznurek, a tkanina zasłonowa jest ściśnięta. Nie musisz prasować tej zasłony. Ta kurtyna pozostanie ciaśniejsza tylko w ten sposób.

4. Kurtyna sznurkowa z woalu:

To rewelacyjna firanka woalowa w biało-fioletowym kolorze. Pręt jest ozdobiony fioletową falbanką. Biała zasłona wykonana jest z przezroczystej tkaniny siateczkowej, a jej jeden koniec jest wiązany do góry. Fioletowa zasłona jest ze sznurków przewiązanych pośrodku złotą sprzączką.

5. Haftowana zasłona z woalu:

Ta przezroczysta zasłona z woalu jest w trzech różnych kolorach i ozdobiona haftem. Różowa, biało-niebieska zasłona składa się ze złotego haftu kwiatowego, który wydaje się być zachwycający i wystarczająco ładny. Mieszanie kolorów w zasłonach jest teraz preferowane przez narody.

6. Zasłona z woalu na górze zakładki:

To wielokolorowe tanie zasłony z woalu z zakładkami na górze, a wszystkie zasłony są gładkie. Tkanina zasłonowa jest przejrzysta i prosta. Kolorystyka tych zasłon z woalu jest znakomicie dobrana i razem pięknie wyglądają.

7. Panele kurtynowe z woalu:

Jest to gotowa zasłona woalowa na okno. Ta wodno-zielona kurtyna wydaje się być wspaniała dzięki dużemu wzorowi liści i kwiatów. Ta krystalicznie czysta zasłona wygląda tak wspaniale i elegancko. Ma przyciągającą wzrok jakość. Jeśli masz w domu pokój gościnny, ten rodzaj zasłony może przyciągnąć uwagę znajomych lub krewnych.

8. Zasłona z woalu w paski:

Ta zasłona z woalu oczkowego ma niebieskie, białe i srebrne paski. Te błyszczące zasłony są trochę cienkie z tkaniny. Ta zasłona w paski jest wystarczająco trwała i nawet karnisz olśniewa tą zasłoną. Wygląda po prostu bogato.

9. Nowoczesne zasłony z woalu:

Jest to bawełniana woalowa zasłona w różnych kolorach. Bawełniane zasłony też są gładkie i niechlujne. Te zasłony są łatwe do formowania i nie są trudne w dotyku. Ta zasłona nadaje kolorowy wygląd Twojemu pokojowi dzięki swojej przyjemnej jakości.

Zasłona woalowa nie wymaga dużego wysiłku, aby nadać jej nowy kształt. Ze względu na jego elastyczny charakter możesz go rzucać tak, jak lubisz. Te luksusowe zasłony z woalu dodadzą uroku Twojemu domowi. Jego walory zadowolą każdego zmysły.