Wisząca zasłona to za mało. Potrzebujesz też tylu innych rzeczy. Z zasłoną będzie pręt, drążek, pierścionek i wiele innych rzeczy. Musisz wybrać tak wiele rzeczy za pomocą jednej zasłony. Ale po zamontowaniu i zawieszeniu będzie wyglądać fantastycznie. Możesz również dopasować do niego każdą rzecz. Cała ta dekoracja rozświetli Twój pokój i nada mu nowy wygląd. Możesz mieć przy sobie kilka zasłon, aby się zmieniać, ale te akcesoria będą takie same ze wszystkimi zasłonami.

Najlepsze akcesoria do zasłon:

Oto 9 najlepszych akcesoriów do zasłon ze zdjęciami.

1. Cienki karnisz:

Jest to akcesorium do karniszy w wielu odmianach. Są one zakładane na okno, a następnie zawieszane są zasłony. W tym stalowym karniszu jest wiele wzorów. Niektórzy mają zaokrąglony koniec, podczas gdy jeden jest ostry. Wypróbuj ten, aby uzyskać chwytliwy wygląd.

2. Plastikowy pierścień kurtyny:

Te plastikowe pierścienie są zawieszone na akcesorium do karniszy. Jest okrągły ze strzałką z półksiężycem. Na tym haczyku ma być oślepiona zasłona. Ponieważ jest z natury plastikowy, Twoja zasłona musi być nawet lekka.

3. Akcesoria do drewnianych karniszy:

To akcesorium do zasłon okiennych jest wykonane z drewna w kolorze białym. Drewniany słup ma nieco rdzawy wzór. Nawet pierścienie przymocowane do tego pręta są z drewna. Ten drewniany słup jest wystarczająco mocny, aby unieść ciężar zasłony.

4. Akcesoria do torów kurtynowych:

To akcesorium do zasłon jest odpowiednie do okna o okrągłym kształcie. Plastikowe gąsienice są połączone szeregowo z tą wędką. Jest przyzwoity. Ten karnisz wygląda niesamowicie i wspaniale. Jest to łatwo przesuwalny materiał.

5. Zakrzywione akcesoria do karniszy:

Jest to zakrzywione akcesorium do karniszy ze stali nierdzewnej. Na tym drążku są zamocowane haki i na tym haczyku ma być zawieszona zasłona. Ten rodzaj zakrzywionego pręta jest najczęściej używany w łazience do pokrycia obszaru prysznica. To nieistotne.

6. Kurtyny wiszące koraliki:

Jest to akcesorium do zawieszania zasłon w koralikach. Ten zroszony sznurek służy do wiązania zasłony. Składa się z pracy nici. Ta mala z koralików jest przymocowana plastikową nasadką, która jest dobrze przyozdobiona. Falbanki nici są udrapowane na tej plastikowej czapce.

7. Skręć i dopasuj pręt:

To akcesorium do mocowania zasłon jest przeznaczone do montażu na drzwiach lub oknie. Ma skręcający się wzór, który przechodzi w pręt z drewna okiennego. Musi być mocno dopasowany, aby zapewnić mocne podparcie. Jest składany i można go otworzyć jak rolkę.

8. Krawat do zasłon:

To akcesorium do zawieszania zasłon ma piękną pracę nici. Do wiązania dołączona jest huśtawka wirowa. Następnie schodzi z dwoma kryształowymi guzikami z otworem pomiędzy nimi. Pióra z nitki zwisają z tego zawirowanego sznurka.

9. Kurtyna na serwetki:

Jest to artystyczna kreacja akcesoriów okiennych. Ten srebrny złoty pierścionek służy do zakrycia środkowej części zasłony. Ma na sobie białe grube linie ze złotym wzorem róży. Ten pierścionek wygląda bajecznie na tej zasłonie.

Posiadanie mocnych akcesoriów wzmocni zasłonę. Delikatny dodatek z ciężką zasłoną może czasami spowodować upadek. Może być dostępny plastikowy, drewniany i metalowy materiał z zasłoną, aby podkreślić piękno ogólnej zasłony. Otrzymasz więcej opcji, szukając dobrego rodzaju akcesoriów do zasłon; wypróbuj niedrogie lub wysokobudżetowe akcesorium według własnego wyboru.