Śluby wywołują w pannie młodej wszelkiego rodzaju emocje. Są chwile, kiedy czuje absolutną błogość i podekscytowanie, a są też takie dni, kiedy doświadcza ekstremalnych poziomów stresu i niepokoju. Wiadomo, że w stresie myślisz o objadaniu się. To grzeszne jedzenie, którego pragniesz, i coś, co zaspokoi Twoje kubki smakowe.

jedzenie-dla-panny-panny-narzeczonej

Kiedy przyszła panna młoda ma ochotę na pocieszające jedzenie w takich chwilach stresu zaledwie na kilka tygodni przed ślubem, musi być sposób na ograniczenie wszystkich tych kalorii i wszystkiego, co niezdrowe, które towarzyszą tym pokarmom.

Oto dziewięć najlepszych pokarmów zapewniających komfort pannie młodej, które nie doprowadzą do wzrostu kalorii i złego zachowania skóry –

Najlepsze posiłki dla panny młodej:

1. Ciemna Czekolada:

Pociechy dla Panny Młodej 1

Czekolada jest prawdopodobnie najlepszym komfortowym jedzeniem, jakie możesz znaleźć dla kobiety. Jedz ciemną czekoladę zamiast zwykłej lub mlecznej czekolady, aby uzyskać dobre samopoczucie bez poczucia winy i kalorii. Gorzka czekolada, którą jesz, powinna być niesłodzona i zawierać 70-80% kakao.

2. Jogurt o niskiej zawartości tłuszczu:

Pociechy dla Panny Młodej 2

Złap jogurt o niskiej zawartości tłuszczu i połącz go ze swoimi ulubionymi zdrowymi owocami. To nie tylko doskonałe jedzenie zapewniające komfort, ale także dobre źródło różnych witamin i innych składników odżywczych dla Twojego organizmu.

3. Makaron w czerwonym sosie:

Pociechy dla Panny Młodej 3

Sos biały w makaronie należy zastąpić sosem czerwonym, który jest zdrowszą opcją. Czerwony sos pomidorowy w makaronie można połączyć ze zdrowymi warzywami z naturalnymi przeciwutleniaczami. Aby dodać nieco smaku, dodaj trochę startego twarogu. Aby ten makaron był jeszcze zdrowszy, użyj makaronu pełnoziarnistego i twarogu z odtłuszczonego mleka.

4. Pieczone przekąski & Orzechy:

Pociecha dla Panny Młodej 4

W stresie najlepsi z nas pragną czegoś smażonego i tłustego. Takie pokarmy mogą naprawdę mieć negatywny wpływ na twoją skórę i żołądek. Alternatywą w tym przypadku są pieczone przekąski, a nawet orzechy. Orzechy, takie jak migdały i orzechy włoskie, są bogate w zdrowe tłuszcze i są naprawdę korzystne, gdy są spożywane z umiarem. Spożywanie tych orzechów w idealnych ilościach na co dzień doda Twoim włosom i skórze zdrowego blasku.

5. Koktajle mleczne odtłuszczone:

Pociechy dla Panny Młodej 5

Gęste koktajle są pełne cukru i kalorii. Te kalorie z pewnością usuwają stres, ale mają ogromną cenę. Alternatywą w tym przypadku są twoje ulubione świeże owoce w odtłuszczonym mleku. Dodaj te owoce do schłodzonego odtłuszczonego mleka, zmiksuj je w gęsty shake, a otrzymasz ucztę dla kubków smakowych.

6. Soki owocowe:

Pociechy dla Panny Młodej 6

Soki ze świeżych owoców są jednym z najzdrowszych produktów spożywczych, które zapewniają promienną skórę i sprawne ciało. Wypij te soki owocowe bez słodzików, aby uzyskać zdrową, świeżą i bogatą w witaminy ucztę.

7. Owoce & Warzywa:

Pociechy dla Panny Młodej 7

Jedz świeże owoce i warzywa i pożegnaj się z tłustym, słonym i pikantnym jedzeniem tuż przed D-Day.

Świeże owoce i warzywa są naładowane niezbędnym błonnikiem, który sprawia, że ​​jesteś syty przez dłuższy czas. Zawierają również antyoksydanty, które odtruwają organizm.

8. Sałatki:

Pociecha dla Panny Młodej 8

Jedz sałatki z kiełkami lub sałatą, aby pozostać w najlepszej formie w dniu ślubu. Połącz zdrowe warzywa i owoce w swojej sałatce, jeśli chcesz zjeść coś pysznego, ale bogatego w składniki odżywcze.

9. Zdrowe dipy:

Pociechy dla Panny Młodej 9

Dipy z niskotłuszczowego jogurtu to naprawdę dobra opcja do pieczonych przekąsek. Inną opcją niskotłuszczową jest dip salsa.

Te dipy można stosować z pieczonymi przekąskami lub łączyć ze świeżymi warzywami przeznaczonymi do sałatek.

To absolutnie niskokaloryczne i bogate w składniki odżywcze jedzenie, bez kompromisów ze smakiem i pysznością, których pragnie panna młoda w chwilach stresu.