Dzieci uczą się wielu rzeczy, gdy są małe. To najlepszy czas na zainteresowanie ich wieloma tematami. Czas to coś, czego dzieci muszą się nauczyć w młodym wieku. Zegary to przedmioty, które mówią czas. Projekty zegarów dla dzieci są kolorowe i jasne, dzięki czemu uwielbiają je oglądać. Tutaj pokazujemy wiele różnych typów zegarów dla dzieci, które są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych.

Najnowszy & Najlepsze projekty zegarów dla dzieci w Indiach:

Tutaj wymieniliśmy 15 prostych i fajnych projektów zegarów dla dzieci z obrazami. Zajrzyjmy do nich.

1. Powiedz Time Kids Clock Design:

Powiedz Time Kids Clock Design

Oto śliczny i kolorowy zegar dla dzieci, który wszystkie dzieci pokochają w swoim pokoju. Kolorowy zegar ma kolorowe cyfry godzin. Wskazówka godzinowa i minutowa są oznakowane, dzięki czemu łatwiej im się nauczyć i określić czas. Ten dziecięcy zegar ścienny to również świetny prezent.

2. Zegar dla dzieci z informacjami:

Zegar dla dzieci z informacjami

Ten kolorowy i najlepszy dziecięcy zegar to coś idealnego dla początkujących. Czas na zegarze można łatwo poznać dzięki wyświetlanym na nim informacjom. Pod liczbą 12 jest napisane słowo godzina, a pod cyfrą 6 słowo w połowie. Ułatwia to dzieciom określenie czasu.

3. Projekt zegara tęczowego dla dzieci:

Tęczowy projekt zegara dla dzieci

Jednym z uroczych zegarów dla dzieci jest ten tęczowy zegar. Może to być zegar ścienny do pokoju dziecięcego, który go rozjaśni i uczyni pokój bardziej przyjaznym. Kolory tęczy są namalowane na zegarze, a cyfry są duże w kolorze białym. Ułatwia to dzieciom odczytanie godziny.

4. Projekt zegara dla dzieci transportu:

Projekt zegara dla dzieci transportu

Podaruj dziecku ten niesamowity, duży dziecięcy zegar, który ma zdjęcia różnych pojazdów transportowych. Ten spersonalizowany dziecięcy zegar można podarować na urodziny lub inny wyjątkowy dzień. Pojazdy transportowe pokazane na zegarze to samolot, ciągnik, wóz strażacki i pociąg. Dzieci pokochają ten wspaniały zegar.

5. Projekt zegara dla dzieci z kreskówek:

Projekt zegara dla dzieci z kreskówek

Wszystkie dzieci uwielbiają bajki, a ten dziecięcy zegar z kreskówek to taka piękna rzecz. Postacie z kreskówek wydrukowane na zegarze będą zawierać wszystkie główne postacie, które są znane. Będą postacie, które lubią chłopcy i takie, które lubią dziewczyny. W ten sposób możesz podarować dziecku na podstawie jego wyboru.

6. Planety dla dzieci zegary:

Planety dla dzieci zegary

Inne fajne przedmioty, które dzieci uwielbiają, to planety i wszystkie rzeczy związane z niebem. Ten zegar z nadrukowanymi planetami to coś, co większość dzieci pokocha w swoim pokoju. Każda z planet jest pieczołowicie pomalowana w kolejności od słońca. To nauczy dzieci zarówno czasu, jak i planet.

7. Cyfrowe zegary dla dzieci:

Cyfrowe zegary dla dzieci

Dzieci, które kochają najnowsze wynalazki i gadżety, z pewnością pokochają cyfrowy zegar tego dziecka. Zegar ma duże liczby, które są wyświetlane. Zegar bezprzewodowy to także budzik dla dzieci. Zegar obudzi dziecko we właściwym czasie. Najlepszą rzeczą w tym zegarze jest druk cyfrowy, który jest znacznie łatwiejszy do odczytania.

8. Zegar dla dzieci trenera snu:

Zegar dla dzieci z trenerem snu

Jedną z dobrych rzeczy w dziecięcych zegarach jest to, że uczy je odczytywać godzinę i dobrze spać. Dziecięcy zegar nocny ma z boku fajną postać z kreskówek, jak owca. Pomaga to również uśpić dziecko. Możesz opowiedzieć swoim dzieciom nocne historie i wykorzystać zegar jako rekwizyt.

9. Drewniane zegary dla dzieci:

Drewniane zegary dla dzieci

Oto zegar do sortowania, który jest idealny dla dzieci. Drewniany zegar dla dzieci wykonany jest z klocków o różnych kształtach. Kształty pasują do otworów w zegarze. Dzieci mogą nauczyć się nie tylko odczytywać godzinę, ale także liczby, kształty i kolory. To idealny prezent dla dziecka.

10. Zegary ścienne dla dzieci:

Zegary ścienne dla dzieci

Zdobądź ten uroczy różowy zegar dla dzieci, który zmieści się na ścianie. Różowy zegar ścienny jest idealny dla małych dziewczynek, które kochają róż. Zegar z motywem babeczki jest uroczy z różowym lukrem na pasiastym wyściółce do ciasta. Numery zegara są wydrukowane pogrubioną czcionką na czarno.

11. Budzik dla dzieci:

Budzik dla dzieci

Które dziecko nie lubi budzika? Zdobądź dla nich ten uroczy dziecięcy zegar stołowy z dzwonkami alarmowymi. Urocza kokardka przymocowana do dzwonka sprawia, że ​​jest w sam raz dla małych dziewczynek. Fantazyjny zegar ma obraz nastolatki lub możesz go spersonalizować za pomocą zdjęcia dziecka. To może być następnie podarowane dziecku.

12. Zegary dla dzieci zmieniające kolor:

Zegary dla dzieci zmieniające kolor

Spraw, aby dzieci były zadowolone z tego fajnego zegara dla dzieci, który ma motyw zmieniający kolor. Kolor zmienia się jasno, a to ma również system alarmowy. Jest to przenośny zegar, który dzieci mogą nosić ze sobą wszędzie. Zegar można również podarować jako prezent na urodziny dziecka.

13. Projekt zegara dla dzieci na huśtawce:

Projekt zegara dla dzieci na huśtawce

Podobnie jak ładny zegar z kukułką, ten uroczy zegar „dzieci na huśtawce” jest również świetnym przedmiotem do dziecięcej sypialni. Zegar wybija godzinę i małe dziecko kołysze się na huśtawce. To całkiem zabawna rzecz dla dzieci. Większość dzieci pokocha ten zegar w swoim pokoju. Różne przedmioty, które są ręcznie robione na zegarze, są świetne do oglądania.

14. Projekt zegara dla dzieci sportowych:

Sportowy projekt zegara dla dzieci

Większość chłopców to entuzjaści sportu. To sprawia, że ​​ozdabiają swoje pokoje motywem sportowym. Ten zegar piłkarski to idealny przedmiot do pokoju chłopca. Okrągły zegar ma na sobie wzór piłki nożnej. Czarno-biały zegar ma czarne cyfry. Wskazówki godzinowe i minutowe zegara są właściwe, aby zobaczyć i podać godzinę.

15. Zegary dla dzieci z wahadłem:

Zegary dla dzieci z wahadłem

Większość zegarów, które dzwonią, ma również wahadło. Ten dziecięcy zegar ma motyw jachtu żaglowego w kolorze niebieskim i białym. Wahadło ma kształt dwóch chłopców marynarzy. Ten uroczy dziecięcy zegar jest idealny na dziecięcy stolik lub stojak na łóżko.

Projekty zegarów dla dzieci to świetny sposób na naukę czasu. Występują w kolorowych ramkach, tarczach itp. Możesz mieć sortowanie kształtów, postacie z kreskówek, led, drewniane itp. Każdy z różnych typów zegarów ma jasny kolor i duże liczby.