Zegary dzwonkowe to wściekłość z przeszłości. Wyglądają w stylu vintage i nadal są bardzo poszukiwane. Zegary mogą być wysokie i eleganckie lub mogą być również krótkie. Główną ideą zegara brzęczącego jest dźwięk bijący, który wydaje przy uderzeniu co godzinę. To przypomina ludziom, jaki jest czas. Zegary brzęczące to piękne arcydzieło, które przetrwało próbę czasu.

Prosty & Nowoczesne wzory dzwonków:

Tutaj wymieniliśmy 15 najnowszych i najlepszych wzorów zegarów dzwonków ze zdjęciami. Zajrzyjmy do nich.

1. Zegar ścienny:

Zegar ścienny

Oto klasyczny zegar ścienny z dzwonkiem, który możesz powiesić na ścianie. Wspaniale wyglądający drewniany zegar dzwonkowy bulova ma zegar analogowy i stalowe dzwonki na dole. Bogato zdobiony zegar ścienny jest idealny do dużych domów i stylów vintage.

2. Zegar dzwonka w szkolnym domu:

Zegar brzęczący w szkolnym domu

Zegar szkolny to nowoczesny zegar dzwonkowy, który wygląda dość elegancko. Górna połowa zegara w kształcie ośmiokąta wykonana jest z drewnianej ramy. Na dole posiada mosiężną płytkę gongu. Zegar analogowy zapewnia idealną godzinę, a zegar bije o każdej godzinie.

3. Kluczowy zegar dzwonka wiatrowego:

Kluczowy zegar dzwonka wietrznego

Jednym z najlepszych zegarów ściennych z dzwonkiem jest kluczowy typ wiatru. Tutaj możesz użyć klucza, aby nakręcić zegar na właściwą minutę. Daje to dokładny czas, którego wszyscy potrzebujemy. Ten designerski zegar ma oszałamiający kunszt na górze. Zegar jest również świetną wizytówką.

4. Zegar gongu Howarda Millera Mantela:

Zegar z dzwonkiem Howarda Millera Mantela

Oprócz zegarów ściennych świetnym pomysłem są również zegary brzęczące, które można trzymać na stole lub płaszczu. Te urocze zegary kominkowe z dzwonkiem są bardzo popularne i przetrwają całe pokolenie. Zegary kominkowe można umieścić w dowolnym miejscu i mają zakrzywiony kształt. Drewniana rama tych zegarów nadaje im styl vintage.

5. Musical Quarter Chime Clock:

Musical Quarter Chime Zegar

Najwspanialszą rzeczą w starych zegarach jest fantazyjny element. Te muzyczne zegary z dzwonkiem są w sam raz do posiadania w Twoim domu. Są fantazyjne i wyglądają elegancko. Muzyka bije o tej godzinie i to też można nakręcić. Ma ozdobne ozdoby po bokach zegara.

6. Łukowy zegar projektowy:

Łukowy zegar projektowy

Wypróbuj ten uroczy drewniany zegar dzwonkowy, który wygląda spektakularnie. Łukowata konstrukcja tego zegara jest naprawdę ładna. Zegar posiada przeszkloną obudowę, wewnątrz której umieszczony jest zegar. Wygląda bardzo dobrze na blacie stołu jako bijący zegar stołowy. Rytmiczny ruch zegara jest bardzo cenny.

7. Zegar dzwonka dziadka:

Zegar dzwonka dziadka

Jednym z dużych zegarów brzęczących jest zegar brzęczący dziadka. Ten wysoki i elegancki zegar wykonany jest z drewna. Wnętrze zegara jest wydrążone i mieści w sobie dzwonki. Wydają wspaniały dźwięk o tej godzinie. To jeden z najsłynniejszych zegarów z dawnych czasów.

8. Zegar dzwonka Seiko:

Seiko Dzwonek

Seiko to jedna z najlepszych firm produkujących zegary. Duży zegar ścienny z dzwonkiem Seiko jest najbardziej poszukiwanym zegarem, jaki znajdziesz. Zegary wiszące na ścianie są legendarne. Są stylowe i bardzo dokładne. Możesz powiesić je w przedpokoju lub gabinecie dla Twojej wygody.

9. Zakrzywiony zegar dzwonka:

Zakrzywiony zegar dzwonkowy

Kolejną znaną firmą produkującą zegary brzęczące jest Howard Miller. Te zegary dźwiękowe Howarda Millera są bardzo ładne. Kunszt wykonania każdego z zegarów jest spektakularny. Szczegóły tego kawałka są wykwintne. Ten konkretny zegar ma kształt klepsydry.

10. Zegar rocznicowy:

Zegar rocznicowy

Jednym z najlepszych prezentów, jakie można dać komuś na rocznicę, jest bijący zegar rocznicowy. Ten oszałamiający kawałek znajduje się w szklanej komorze. Zegar ma pod sobą kuranty, które obracają się i wyglądają bardzo elegancko. Najlepiej dać to parze w najważniejszym dniu ich życia.

11. Zegar z kukułką:

Zegar z kukułką

Jednym z najlepszych zegarów vintage jest zegar z kukułką. Ten zegar ma wyglądać jak ptasie gniazdo. Są zwierzęta i drzewa wyrzeźbione z drewna. Dzwonki u podstawy to także drewniane dzwonki. Mały ptak z kukułką w środku wychodzi co godzinę i wydaje wspaniały dźwięk kukułki.

12. Zegar dzwonka szkolnego:

Szkolny zegar dzwonkowy

Oto świetnie wyglądający zegar dzwonkowy Linden, który jest umieszczony na ścianie szkoły. Ten prosty, ale dokładny zegar jest idealny do biura. Daje to najlepszy czas i jest również łatwe do odczytania. Dzwonki na zegarze nie są zbyt głośne, aby przeszkadzać.

13. Świąteczne zegary dzwonków:

Świąteczne zegary dzwonków

Spraw, aby Twój świąteczny sezon był jeszcze bardziej jasny i kolorowy dzięki temu świątecznemu zegarowi. Ten zegar ma obraz Bożego Narodzenia na wewnętrznej stronie zegara. O tej godzinie wybrzmiewa cudowne kolędy. To naprawdę rozweseli każdą osobę, a zwłaszcza będzie świetne dla dzieci. Ten zegar będzie świetnie wyglądał jako brzęczący zegar biurkowy.

14. Inkrustowany zegar dzwonka:

Inkrustowany zegar dzwonkowy

Wysoki zegar brzęczący to widok do zobaczenia. Ten wspaniały, inkrustowany zegar z drewna mahoniowego jest bardzo misterny w szczegółach. Jest bardziej z epoki edwardiańskiej i wygląda spektakularnie i wspaniale. Jest to najlepsze rozwiązanie do dużego pokoju, w którym można skupić się na tym wysokim i eleganckim elemencie.

15. Zegar dzwonka karetki:

Zegar brzęczący karetki

Postaraj się zdobyć jeden z najpiękniejszych zegarów dzwonkowych w stylu vintage. Są to zegary brzęczące powozów, które były noszone podczas podróży. Zegary wskazywałyby podróżnym godzinę. Są one dostarczane w szklanej komorze i metalowych okuciach. Są bardzo eleganckie i proste w stylu.

Zegary dzwonkowe są w różnych stylach. Mogą to być duże zegary dziadkowe, zegary kominkowe, zegary z kukułką, a nawet zegary muzyczne. Są one w większości wykonane z drewnianej ramy i posiadają przeszkloną komorę. Te zegary można obracać, aby uzyskać odpowiedni czas.