Wszyscy musimy udekorować nasz dom pięknymi rzeczami. Projekty zmieniają się z dnia na dzień. Teraz każdy lubi wracać do starych wzorów. Wśród artykułów wyposażenia wnętrz bardzo popularne są antyczne wzory. Jeśli chodzi o wiszące zegary ścienne, aktualnym trendem jest podążanie za antycznymi wzorami. Ludzie wolą wieszać duże zegary w holu, co każdy widzi. Istnieje wiele stylowych wzorów wiszącego zegara ściennego, które możesz posiadać, gdy chcesz spróbować czegoś nowego.

Najnowsze wzory wiszącego zegara ściennego w Indiach:

Tutaj wymieniliśmy 15 prostych i nowoczesnych wzorów wiszącego zegara ściennego ze zdjęciami. Przyjrzyjmy się im.

1. Okrągły dwustronny zegar wiszący:

Okrągły dwustronny zegar wiszący

Jest to dwustronny wiszący zegar ścienny z antycznym akcentem. Ma białawą twarz z cyframi rzymskimi i francuską topografią na niej. To styl, który można zaobserwować na dworcach autobusowych i kolejowych. Teraz możesz przywieźć go do swojego domu. Zawieś go przy wejściu do twoich drzwi, aby każdy mógł zobaczyć, kiedy wchodzą lub wychodzą z domu. Jest łatwy do powieszenia i wykonany z materiału żeliwnego.

2. Drewniany wiszący zegar ścienny:

Drewniany wiszący zegar ścienny

Jest to prosty drewniany mały wiszący zegar. Jest to ręcznie robiony projekt, który można powiesić w kuchni lub sypialni. Wzór jest prosty z tarczami, a do zawieszenia znajduje się skórzany pasek. Większość ludzi woli to do kuchni. Jest to lekki zegar i bardzo ładny.

3. Zegar ścienny w stylu antycznym:

Zegar ścienny w stylu antycznym

Szukasz wspaniałego wiszącego zegara ściennego? Oto idealny wybór dla Ciebie. Wybierz tę piękną antyczną ścianę wiszącą zegar i udekoruj swój hol. Zegar wygląda jak słońce i jest wykonany z metalu. Aby wskazać czas, są na nim tarcze. Będzie dobrze pasować do białej farby ściennej.

4. Wiszący zegar ścienny z porcelany:

Porcelanowy wiszący zegar ścienny

Jeśli chcesz mieć mały wiszący zegar, jest to dobry wybór. Jest to zdobiony zegar porcelanowy z małą tarczą. Jest metalowy łańcuszek, za pomocą którego można go zawiesić. Zewnętrzna porcelana jest ozdobiona czterostronnie i malowidłami kwiatowymi. Ta mała tarcza ma na sobie rzymskie cyfry. Zawieś go w dowolnym miejscu i spraw, aby Twoja ściana wyglądała pięknie.

5. Vintage drewniany wiszący zegar:

Vintage drewniany wiszący zegar

Dla tych, którzy szukają dwustronnego wiszącego zegara, zdobądź ten. Jest to drewniany, dwustronny, wiszący zegar ścienny, który pozwala przenieść się do pięknej epoki, która już minęła. Obraca się o 360 stopni na pięknie zaprojektowanym haczyku. Zegar można otwierać i zamykać za pomocą haczyka i wkładać tam baterie. Wykonany jest z wysokiej jakości maszyn i jest również trwały.

6. Dwustronny wiszący zegar ścienny Peacock:

Dwustronny wiszący zegar ścienny Paw

Wzory zegarów ściennych mają wiele odmian. Wśród nich jest dwustronny zegar ścienny z pięknym pawiem. Jest to najbardziej popularne, aby Twoja ściana była luksusowa. To jest pawi zegar i haczyk, na którym wskazuje wskazówki zegara. Obszar wokół tarczy wykonany jest z porcelany, a wszystkie cyfry są rzymskie.

7. Wiszący zegar ścienny dziadka:

Dziadek wiszący zegar ścienny

Wiszący zegar dziadka to bardzo popularny projekt. W dzisiejszych czasach można go łatwo zdobyć, ale te typy są nieco drogie. Ale projekt będzie wart swojej ceny. Każdy zauważy ten wyjątkowy zegar na Twojej ścianie. Możesz także słyszeć dzwonki co godzinę, jeśli chcesz. Wykonany jest również z dobrej jakości materiału drzewnego.

8. Ręcznie malowany zegar wahadłowy:

Ręcznie malowany zegar wahadłowy

Ręcznie malowany zegar wahadłowy to elegancki wybór, którym możesz udekorować swój dom. Ma plastikową górę i dół, ale projekt nada idealny wygląd wnętrzu Twojego domu. Ma inkrustacje z dżetów, detale dłoni i złote wskazówki. To projekt, który możesz wypróbować, jeśli nie chcesz bardzo drogiego.

9. Wiszący zegar w stylu vintage:

Wiszący zegar w stylu vintage

Jest to ręcznie robiona ściana w stylu vintage wisząca zegarek. Jest to mały, ale elegancki zegarek, który możesz powiesić w dowolnym miejscu. Najlepiej nadaje się do sypialni, jadalni itp. Pokazuje również czas na świecie. Rama zewnętrzna jest drewniana i stalowa. Tarcza ma rzymskie litery i jedną rękę pośrodku. Udekoruj swój dom najlepszym projektem.

10. Brązowy antyczny dwustronny zegar:

Brązowy antyczny dwustronny zegar

Poszukaj antycznego zegarka z brązu. Jest to wiszący zegar ścienny dwustronny z rzymskimi literami. Można go zamontować na ścianie i obracać o 360 stopni. Zamontuj go przed swoimi drzwiami, abyś mógł łatwo poznać godzinę. Zegar jest w stylu vintage i poprawia wygląd domu.

11. Wiszące zegary ścienne w stylu zodiaku:

Wiszące zegary ścienne w stylu zodiaku

Jest to zegar ścienny wiszący na linie i może ozdobić nim Twój dom. To zegar z lat 50. z nowoczesnymi maszynami. Jego okrągła tarcza osadzona jest na białym metalowym korpusie i mosiężnej obręczy. Poza tarczami ma na sobie znaki zodiaku. Ma klasyczną linę do trzymania jak projekt statku.

12. Zegar ścienny z jelenia Buckley:

Zegar ścienny z jelenia z żywicy Buckley

Wiszące zegary są różnego rodzaju. Wśród nich, jeśli chcesz mieć niepowtarzalny design, wybierz ten typ zegara. Uchwyt ścienny ma konstrukcję z rogu jelenia. Ma rustykalny wygląd, a zegar jest mały. Tarcza jest drewniana i ma na niej cyfry. Zawieś go w dowolnym miejscu i uzyskaj styl vintage.

13. Pozłacany zegar wiszący:

Pozłacany zegar wiszący

Jeśli preferujesz złoty kolor, może ci się spodobać. Jest to wiszący zegar ścienny z motywem liścia na uchwycie ściennym. Wykonany jest z brązu i pokryty złotem. Ramka tarczy jest również złota z małymi cyframi z tarczą numeryczną.

14. Antyczny dwustronny drewniany wiszący zegar:

Antyczny dwustronny drewniany wiszący zegar

Drewniane wiszące zegary są bardzo stylowe. Możesz ozdobić swój dom tym drewnianym zegarem ściennym, który możesz powiesić. Wygląda jak śrubokręt; możesz dostosować jego kierunek, regulując śrubę. Rozmiar tarczy jest niewielki, a design wygląda fantastycznie. Drewniany materiał jest wysokiej jakości.

15. Wiszący zegar ścienny rowerowy:

Rowerowy wiszący zegar ścienny

Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego, ten projekt roweru jest stylowy. Wypróbuj ten, aby udekorować swoją salę; a projekt ma prostą konstrukcję ramy i wygląda jak cykl. Zegar jest lekki i łatwy do zawieszenia w dowolnym miejscu.

Zegary są zawsze istotną częścią naszego domu. Oto kilka najwyższej jakości wiszących zegarów ściennych, które możesz wypróbować w swoim domu. Udekoruj go dobrym zabytkowym wzorem i bądź dumny ze swojego wyboru. Nie martw się, że wydasz za dużo pieniędzy.