Spuścizna Seiko trwa od 125 lat, począwszy od 1969 roku, kiedy wprowadzono pierwszy zegarek na rękę Seiko Quartz. Zdecydowanie nie jest to nazwa, której klienci nie są świadomi – prawie każdy wie, o co chodzi w Seiko. Ich poszukiwanie sztuki i nauki miało ogromny wpływ na kształtowanie przemysłu zegarowego. Seiko zawsze było znane z innowacji, dlatego spójrzmy na jedne z najlepszych katalogów projektów zegarów Seiko, które można znaleźć dzisiaj.

Nowoczesne projekty zegarów Seiko w Indiach:

Tutaj wymieniliśmy 15 fajnych i najnowszych projektów zegarów Seiko z obrazami. Zajrzyjmy do nich.

1. Przyłóżkowy plastikowy budzik Seiko Design:

Przyłóżkowy plastikowy budzik Seiko Clock Design

KUP TUTAJ

Ten nowoczesny, ale klasyczny budzik Seiko w Indiach, który ma łatwą, przenośną konstrukcję, z bardzo przydatnymi funkcjami drzemki i świecenia. Może być używany zarówno w podróży, jak i do użytku domowego. Czarna plastikowa podstawa zegara wraz ze srebrną stonowaną ramką, biała tarcza zegara prezentuje się po prostu świetnie. Na tarczy znajdują się duże, łatwe do odczytania cyfry arabskie, które uzupełnione świecącymi wskazówkami sprawiają, że jest dobrze widoczny w ciemności. Wskazówka sekundowa pracuje cicho, a czujnik światła sprawia, że ​​tarcza świeci w ciemności. Działa na 3 baterie AA.

2. Brązowe drewniane zegary z dzwonkiem Seiko:

Brązowe drewniane zegary z dzwonkiem Seiko

Mahoniowe wykończenie tego zegara kominkowego Seiko wygląda oszałamiająco. Jego w pełni biała tarcza z czarnymi cyframi i wskazówkami zegara wraz z mosiężną ramką, tak dobrze komponuje się z resztą zegara. Jest też ochronna osłona obiektywu, a także ma regulację głośności i wyłączanie na noc. Posiada mechanizm kwarcowy z kwartalnym i godzinowym dzwonkiem i jest zasilany z baterii. Idealny element dekoracyjny zegara.

3. Melodie w ruchu Zegar ścienny Seiko:

Melodie w ruchu Zegar ścienny Seiko

KUP TUTAJ

Jeśli szukasz wspaniale wyglądającego zegara świątecznego, ten świąteczny zegar Seiko będzie najlepszą opcją. Unikalną cechą tego zegara jest to, że co godzinę odtwarza w ruchu jedną z 24 melodii Hi-Fi. Melodie pochodzą głównie z kolekcji popularnej, klasycznej lub świątecznej. Jest czujnik światła, który wyłącza całą muzykę i światło, gdy w pokoju jest ciemno. Zawiera obracające się wahadło oraz 22 kryształy Swarovskiego zdobione w Centrum. Dostępna jest również standardowa regulacja głośności i włącznik/wyłącznik.

4. Zegar analogowy Seiko Travel:

Zegar analogowy Seiko Travel

Ten zegar podróżny Seiko jest jednym z najlepszych zegarów podróżnych, jakie możesz zdobyć za swoje pieniądze. Zegar jest dostarczany w czarnej metalowej obudowie ze składaną podstawką, która pozwala zegarowi dobrze spoczywać na płaskiej powierzchni. Posiada również podświetlenie tarczy ze standardową funkcją drzemki i świecące wskazówki zegara. Wyraźne, pogrubione cyfry na tarczy ułatwiają odczytywanie w nocy, a mechanizm kwarcowy sprawia, że ​​tarcza jest dokładna i funkcjonalna. To będzie twój idealny partner do spania.

5. Zegary Seiko z budzikiem na biurko i stół:

Budzik na biurko i stół Seiko Clocks

KUP TUTAJ

Jest to jeden z najlepszych zegarów powozowych Seiko, jakie można dostać na rynku. Jest w całości wykonany z metalu owiniętego w złoty kolor. Posiada również mechanizm kwarcowy, dzięki czemu zawsze pokazuje dokładny, precyzyjny i dokładny czas, bez względu na wszystko. Ma również funkcję alarmu do użycia. Bardzo piękny kawałek zegara.

6. Zakrzywiony szklany kryształowy zegar Seiko z białą tarczą:

Zakrzywiony szklany kryształowy biały zegar Seiko

Ten biały kryształowy zegar Seiko to po prostu dzieło sztuki. Ten zegar ścienny ma białą tarczę z czarnymi wskazówkami zegara. Nad pływającą tarczą zegara znajduje się przeźroczysta, kryształowa obudowa. Zegar jest całkowicie cichy i bezgłośny, dzięki czemu nie odwraca uwagi od pracy ani snu. Do działania potrzebna jest tylko jedna bateria AA.

7. Plastikowe zegary alarmowe Seiko:

Plastikowe budziki Seiko

KUP TUTAJ

Ten klasycznie nowoczesny złoty zegar Seiko ma plastikową obudowę z metalicznym złotym wykończeniem po bokach. Zegar jest wyposażony w świecące wskazówki, które można zobaczyć w ciemności i ma zwykłą funkcję alarmu i drzemki. Zawiera również podświetlenie tarczy, a także całkowicie bezgłośne ruchy, dzięki czemu idealnie nadaje się do każdego pomieszczenia w domu. Do działania wymaga tylko jednego AA.

8. Szklany mechanizm szkieletu Seiko Clock:

Szklany mechanizm szkieletu Seiko Clock

Jedną z cech, która naprawdę wyróżnia ten zegar szkieletowy Seiko, jest jego atrakcyjny cylindryczny kształt, dzięki czemu jest fantastyczny w domu lub biurze. Zegar jest w całości wykonany z pięknego srebrnego metalu i szkła, a także posiada mocną szklaną podstawę i metalowe nóżki zapobiegające przewróceniu. Tarcza ma ochronne szklane okienko, na którym znajdują się cyfry rzymskie, a także ukazuje skomplikowany ruch szkieletowy w odcieniach złota.

9. Kolekcja muzyczna Mantel Seiko Clocks:

Kolekcja muzyczna Mantel Seiko Clocks

Ten zegar muzyczny Seiko to jedyny w swoim rodzaju zegar o unikalnych funkcjach. Oparty na brązowej drewnianej obudowie, ten zegar ma 18 melodii, które może odtwarzać. Posiada również czujnik światła, dzięki czemu, gdy w pokoju zapadnie ciemność, może wyłączyć muzykę. Jest również regulator głośności, a także przycisk demonstracyjny i działa na trzech bateriach AA.

10. Biurko i stół Zegar czasu światowego Seiko:

Biurko i stół Zegar czasu światowego Seiko

KUP TUTAJ

Jest to jeden z najfajniej wyglądających i zabytkowych zegarów biurkowych Seiko, głównie ze względu na projekt zegara światowego, który wnosi. Zegar ma solidną mosiężną obudowę w kolorze pięknego złota, która wygląda niesamowicie. Zegar jest również wyposażony w mechanizm kwarcowy, dzięki czemu zawsze poda dokładny czas i będzie bezobsługowy.

11. Dzwonek z zegarami wahadłowymi Seiko:

Dzwonek z wahadłem Seiko Clock

KUP TUTAJ

Ten zegar z dzwonkiem Seiko ma ciemnobrązową obudowę z litego drewna olchowego, idealną do wystroju domu lub biura. Zegar ma solidną stopę ze srebrnym, cylindrycznym wahadłem, które wygląda po prostu elegancko. Białą tarczę, na której znajdują się czarne rzymskie cyfry i wskazówki zegara, chroni szklany kryształek. Zegar ma funkcję podwójnego dzwonka – kwadrans z dzwonkami co godzinę. Posiada również regulator głośności gongu i precyzyjny mechanizm kwarcowy.

12. Projekt zegara ściennego z wahadłem ściennym Seiko:

Wahadło ścienne Schoolhouse Seiko Clock Design

KUP TUTAJ

Ten zegar wahadłowy Seiko zabierze Cię w przeszłość o lata. Stary zegar Seiko ma design w stylu szkoły, wygrawerowany w ciemnobrązowej obudowie z litego dębu. Ten duży zegar ścienny Seiko ma zakrzywiony szklany kryształ, który zapewnia doskonały wygląd i oczywiście ma wahadło. Zegar ma zarówno dzwonki kwartalne, jak i godzinowe.

13. Wielkie zegary dziadka Seiko:

Zegary Wielkiego Dziadka Seiko

Ten zegar dziadka Seiko jest naprawdę wykonany z drewna olchowego i wygląda po prostu mocno i pięknie. Zegar jest wyposażony w podwójną metodę gongu, tj. dzwonki kwartalne i godzinowe, wraz z regulatorem głośności do kontrolowania głośności gongu. Dostępny jest również tłumik dzwonka nocnego, a także mechanizm kwarcowy, który zapewnia najdokładniejszy czas.

14. Metaliczny srebrny zegar ścienny Atomic Seiko:

Metaliczny srebrny zegar ścienny Atomic Seiko

KUP TUTAJ

Ten zegar atomowy Seiko to naprawdę świetny zegar sterowany radiowo. Ten srebrny, metaliczny kryształowy zegar ścienny automatycznie ustawi godzinę, bez potrzeby ustawiania zegara. Ponadto jest bardzo dokładny i oferuje również oszczędność czasu letniego. Zegar ma standardową tarczę analogową i jest obowiązkowy dla każdego, kto kocha zegary.

15. 12-calowy zegar ścienny Seiko:

12-calowy zegar ścienny Seiko

KUP TUTAJ

Ten elegancki zegar jest jednym z najlepszych zegarów kuchennych Seiko, jakie możesz zdobyć. Ma średnicę 12 cali i całkowicie czarną, trwałą plastikową obudowę, metaliczną czarną tarczę oraz chromowane wskazówki minutowe i godzinowe. Wskazówka sekundowa jest koloru żółtego, a zegar pracuje całkowicie bezgłośnie. Idealnie nadaje się do użytku domowego, np. w kuchni czy biurze. Do działania potrzebna jest tylko jedna bateria AA.

Z powyższej obszernej listy projektów zegarów Seiko z pewnością możemy zobaczyć, jak innowacyjna i kreatywna jest Seiko ze swoimi projektami zegarów ściennych. Co więcej, możemy zobaczyć, jak każdy zegarek różni się od siebie cechami i funkcjami, dzięki czemu każdy może łatwo wybrać swój.