Zegary kwarcowe to inny rodzaj zegara, który wykorzystuje oscylator elektroniczny do utrzymywania czasu. Jest dokładniejszy niż zegar mechaniczny. Wzory zegarów kwarcowych są coraz bardziej popularne i można je również ozdobić w domu. W tej kategorii występuje typ analogowy i typ cyfrowy. Zdobądź jeden z prostymi lub dekoracyjnymi wzorami.

Najnowsze wzory zegarów kwarcowych w Indiach:

Tutaj wymieniliśmy 15 prostych i nowoczesnych wzorów zegarów kwarcowych ze zdjęciami. Zajrzyjmy do nich.

1. Budzik kwarcowy:

Budzik kwarcowy

Ten biały kwarcowy alarm ma jasną tarczę z czytelnymi cyframi. Możesz zapalić światło za zegarem i sprawdzać godzinę nawet w nocy. Odłóż alarm, kiedy tylko chcesz. Zabierz ten kwarcowy budzik do swojej sypialni i obudź się na czas.

2. Zegar kwarcowy:

Zegar kwarcowy

Jeśli chcesz czegoś ekstrawaganckiego, możesz kupić ten piękny zegar z kryształu kwarcowego. Wykonany jest z wysokiej jakości kryształu, a wnętrze ozdobione jest kwiatami róży. Te białe różowe kwiaty wyglądają niesamowicie i możesz uzyskać inny kolor, jeśli chcesz. Spraw, aby Twój stół biurowy lub sypialnia były piękne dzięki temu uroczemu zegarowi.

3. Kwarcowy zegar kominkowy:

Kwarcowy zegar kominkowy

Kwarcowy zegar kominkowy to uroczy projekt i możesz go ozdobić w swoim pokoju. Pochodzi z kryształową kopułą i tarczami z cyframi rzymskimi. Pod zegarem znajduje się obracające się wahadło, które wygląda niesamowicie. To sprawi, że Twój dom będzie lśnił.

4. Vintage zegar kwarcowy Verichron:

Vintage zegar kwarcowy Verichron

Nadaj swojemu domowi tradycyjny wygląd dzięki temu stylowemu zegarowi kwarcowemu Verichron w stylu vintage. To bardzo piękny wybór i musisz go nakręcić kluczem, aby zadziałał. Jest wyposażony w 31-dniowy kluczowy regulator wiatru i wahadło w drewnianej obudowie. Jest to kwarcowy zegar ścienny, który możesz kupić i zamontować w swoim salonie, sypialni lub gdziekolwiek chcesz.

5. Zegar kwarcowy dziadka:

Zegar kwarcowy dziadka

Zegary dziadka są również bardzo popularnymi i drogimi modelami. Możesz kupić ten piękny kwarcowy zegar dziadka i trzymać go w swoim salonie, aby powitać swoich gości. Projekt jest bardzo wyjątkowy i wykonany z dobrej jakości materiału drewnianego. Pokazuje dokładny czas dzięki niezawodnemu mechanizmowi kwarcowemu, a jeśli nie chcesz tego dźwięku w nocy, możesz go po prostu wyłączyć.

6. Czarny zegar kwarcowy:

Czarny kwarcowy zegar

Zegar kwarcowy o dobrym wyglądzie jest bardzo mniej do wyboru i to jest jeden z nich. Ten czarny kwarcowy zegar można zamontować na ścianie. Jest to projekt w stylu vintage, na którym widać wewnętrzny mechanizm mechaniczny i cyfry rzymskie. Jest zielona pinezka, która pokazuje godzinę.

7. Wykonany zegar kwarcowy:

Wykonany zegar kwarcowy

Jeśli chcesz kupić zegar kwarcowy do rzemiosła, wypróbuj go z muszelkami. Jest to mały zegar kwarcowy, który możesz ustawić, aby ozdobić swój dom. Ten projekt to pawi wykonany z muszli morskich. Uzyskaj różne kolory tego samego wzoru. W tych muszlach i ma na sobie kryształy.

8. Cichy zegar kwarcowy z kukułką:

Cichy zegar kwarcowy z kukułką

Jest to niemiecki kwarcowy zegar z kukułką z 12 melodiami na każdą godzinę. Ma jadący pociąg, który kręci się przez całą dobę. Wiszą na nim dwie sosnowe szyszki zawieszone w formie wahadła połączone łańcuchami. Możesz włączać/wyłączać, kiedy tylko chcesz, jest czujnik światła, który wycisza zegar, gdy jest ciemno.

9. Kalendarz kwarcowy zegar wahadłowy:

Kalendarz kwarcowy zegar wahadłowy

Nowością w tej sekcji jest zegar kwarcowy z kalendarzem. Ustawiając mechanizm kwarcowy możesz regulować swój własny kalendarz. Możesz ustawić datę i godzinę za pomocą pokrętła za zegarem. Zegar ma prostą konstrukcję z białym tłem i cyframi rzymskimi. Ta czarno-biała kombinacja wygląda wspaniale z wahadłem.

10. Zegar analogowy Adonis:

Zegar analogowy Adonis

Jest to kwarcowy zegar analogowy z palisandrem z dobrym wykończeniem. Jest wykończony z przodu i z tyłu białą tarczą i czarnymi rzymskimi cyframi. Jest szklany kryształ z srebrną ramką i dwiema czarnymi wskazówkami i srebrną wskazówką minutową. Można go trzymać na blacie z płaskim dnem i jest zasilany bateryjnie.

11. Kwarcowy zegar LED:

Kwarcowy zegar LED

Kwarcowy zegar LED nie jest zbyt powszechny i ​​jest to bardzo ciekawy zegar, którego można użyć. Służy do pokazywania daty, godziny, dnia, temperatury itp. Jest to bardzo ciekawa funkcja tego zegara. Jest to zegar stołowy i trzyma go przy łóżku. Nie musisz nigdzie jechać, aby poznać datę i temperaturę.

12. Drewniany zegar kwarcowy w stylu vintage:

Drewniany zegar kwarcowy w stylu vintage

Drewniany zegar ścienny z kwarcu w stylu vintage, który możesz dostać do swojego domu. Ten bardzo piękny wzór ma kolorową sekcję i wygląda rustykalnie. Zawiera on cyfry rzymskie oraz czarne wskazówki i czerwone wskazówki minutowe. Możesz trzymać go w swoim salonie, aby nadać mu wygląd vintage. Są też trwałe i piękne.

13. Zegar kwarcowy w stylu egipskim:

Zegar kwarcowy w stylu egipskim

Możesz wypróbować ten niesamowity projekt zegara kwarcowego. Jest to piękny zegar o dobrej architekturze i wygląda jak egipski wygląd. Wykonany jest z drewna i ozdobiony cyframi hieroglificznymi. Tarcze są białe, a drewno w kolorze brązowym z żółtymi wzorami. Wypróbuj to, aby uzyskać pożądany wygląd w starym stylu.

14. Akrylowy zegar ścienny:

Akrylowy zegar ścienny

Jest to piękny zegar ścienny z akrylu kwarcowego z matematycznym równaniem. Jeśli chcesz czegoś intelektualnego, ten projekt zegara jest bardzo dobry. Możesz go trzymać w dowolnym miejscu. Tarcza jest biała, a każda liczba jest reprezentowana przez równanie matematyczne.

15. Nowoczesny projekt zegara kwarcowego:

Nowoczesny projekt zegara kwarcowego

Jeśli chcesz ozdobić swój dom kolorowym zegarem, możesz wybrać ten zegar LED. Jest dobry z kolorowym wyświetlaczem LED i możesz nawet zobaczyć godzinę w nocy. Jeśli nie chcesz światła, wyłącz je. Trzymaj go w swojej sypialni i sprawdzaj godzinę, kiedy chcesz.

W tej kategorii bardziej znane są projekty zegarów kwarcowych. Jeśli chcesz mieć różnorodny wygląd, możesz spróbować tego. Jeśli chodzi o opcje takie jak zegar ścienny i stołowy, jest to najlepszy wybór. W tej kategorii znajdziesz szeroką gamę wzorów.