Drewniane wzory zegarów są również fantazyjne i wspaniałe. Otrzymasz go w wielu wzorach, od prostego okrągłego zegara ściennego po skomplikowane zegary zębate. Można również znaleźć zdobione zegary, które są również wykonane ręcznie. Udekoruj swój dom wyjątkowymi drewnianymi zegarami i uzyskaj ten stary cenny wygląd dzięki temu zegarowi. Oto kilka najlepszych wzorów drewnianych zegarów, które możesz udekorować dom.

Najlepsze drewniane wzory zegarów w Indiach:

Tutaj wymieniliśmy 15 fajnych i nowoczesnych wzorów drewnianych zegarów z obrazami. Przyjrzyjmy się im.

1. Drewniany ręcznie robiony zegar:

Drewniany ręcznie robiony zegar

Jest to analogowy drewniany zegar ścienny w starym stylu. Zegar jest w całości wykonany z drewna, a jego kolor pasuje do wszystkich mebli, farb ściennych itp. Jest to okrągły zegar ścienny z drewna zębatego, który pokazuje dokładny czas i komponuje się z dowolnym kolorem ściany. Możesz go użyć do dekoracji przedpokoju, salonu, sypialni, kuchni itp.

2. Wiśniowy płaszcz wózka:

Wiśniowy płaszcz karetki

Jest to drewniany zegar kominkowy z drewna wiśniowego, który możesz nadać swojemu pokojowi retro. Jest to doskonały projekt zegara ze szklanym kryształem i białą tarczą z cyframi rzymskimi. Możesz kontrolować głośność dzwonków w nocy. To piękny antyczny przedmiot, który możesz trzymać w swoim domu.

3. Retro drewniany budzik:

Retro drewniany budzik

Wypróbuj ten niesamowity drewniany budzik do swojej sypialni. Jest wyposażony w przycisk do sterowania alarmem i jest to budzik w kształcie kwadratu. Wewnątrz zobaczysz białą tarczę i zapisane na niej cyfry. Możesz wypróbować ten budzik z lampką nocną.

4. Okrągły naturalny i drewniany zegar ścienny:

Okrągły naturalny i drewniany zegar ścienny

Wzmocnij styl swojego domu, używając okrągłych drewnianych zegarów ściennych. Możesz używać tego drewnianego zegara z metalową ramą, gdziekolwiek chcesz. Zawiera cyfry rzymskie i skoordynowane wskazówki, które pokazują czas. Możesz zdobyć ten uroczy zegar do dekoracji ścian.

5. Wektor Vintage drewniany zegar ścienny:

Wektor Vintage drewniany zegar ścienny

Ten duży drewniany zegar ścienny jest ozdobą Twoich ścian. Pochodzi z ręcznie wykonaną drewnianą ramą i białymi tarczami. Pięknie wyglądają wskazówki zegara, a rzymskie cyfry na tarczach doskonale pokazują czas. Zewnętrzna dekoracja ma kwiecisty wzór i możesz uzyskać ten uroczy zegar, aby nadać dodatkowe piękno ścianom domu.

6. Rustykalny drewniany zegar ścienny:

Rustykalny drewniany zegar ścienny

Czy podoba Ci się ten typ zegara? Jest to duży drewniany zegar z rustykalnym akcentem. Jest to pomalowany drewniany zegar, który doskonale sprawdzi się w domu lub biurze. Jest to ręcznie malowany zegar ze złotymi rzymskimi cyframi. Możesz również wybrać inne kolory, jeśli chcesz dopasować je do swojej farby ściennej.

7. Drewniany zegar szpulowy:

Drewniany zegar szpulowy

Jest to różnorodna konstrukcja drewnianego zegara, którą możesz uzyskać. To wygląda jak rustykalny zegar. Wykonany jest z drewna, a wszystkie litery mają rustykalny wygląd. Możesz udekorować swój salon tym dużym zegarem w stylu vintage, aby poznać godzinę. Możesz zmienić kolor farby, a cyfry wyglądają również tak, jak chcesz.

8. Drewniany zegar cyfrowy:

Drewniany zegar cyfrowy

Zegary analogowe są obecnie zastępowane zegarami cyfrowymi. Takie wzory można również znaleźć w projektach zegarów drewnianych. Jest to piękny i prosty drewniany zegar cyfrowy pokazujący godzinę. To rozjaśni się w nocy i pokaże również godzinę. Możesz użyć tego nowoczesnego zegara w swojej sypialni, aby uzyskać wygodę.

9. Mechaniczny drewniany zegar projekt:

Mechaniczny drewniany zegar projekt

Jest to duży drewniany zegar, który sprawi, że wnętrze Twojego domu będzie piękne. Jest to mechaniczny drewniany zegar ścienny wykonany z dobrej jakości materiału drewnianego. Posiada złote szpilki i jest typu antycznego. To tylko szkielet zegara z jakimikolwiek innymi zdobieniami. Wypróbuj go w swoim salonie, a pokochasz go.

10. Drewniany zegar wahadłowy:

Drewniany zegar wahadłowy

Ten drewniany zegar wahadłowy może nadać Twojemu domowi antyczny akcent. To jest projekt statku z wahadłem. Tarcza ma złoty kolor i czarne cyfry. Jeśli chcesz, możesz dostać trochę większy zegar. Użyj go do ozdobienia sypialni, salonu itp.

11. Rustykalny zegar do kuchni:

Rustykalny zegar do kuchni

Możesz ozdobić wnętrze tym drewnianym zegarem kuchennym. Jest to duży drewniany zegar i ręcznie robiony. Zdobądź ten wyjątkowy projekt wykonany z malowanego drewnianego zegara z czarnymi rzymskimi cyframi. Będzie pasował do koloru Twojej ściany i możesz spróbować na nim czegoś szalonego, aby uzyskać ten stary szalony wygląd.

12. Mały drewniany projekt zegara:

Mały drewniany zegar projekt

Możesz dostać coś z małej drewnianej sekcji zegara do wykorzystania w sypialni, biurku itp. To idealny wybór dla Ciebie. na pierwszy rzut oka wygląda jak ramka na zdjęcia, a wewnątrz tej ramki znajduje się mały, obracający się o 360 stopni zegar. Zegar ma małą tarczę i są na nim cyfry. Nadaje się również jako drewniany zegar dla dzieci.

13. Drewniany budzik LED:

Drewniany budzik LED

Dlaczego w dobie digitalizacji nie spróbujesz czegoś nowego w drewnianych zegarach? Na zdjęciu drewniany budzik z wyświetlaczem LED. Poza czasem pokazuje również temperaturę zewnętrzną, co jest bardzo dobre, więc nie musisz sprawdzać swojego honika, aby poznać temperaturę. Światło LED będzie dostępne zarówno w ciągu dnia, jak i nocy.

14. Fantazyjny drewniany zegar na biurko:

Fantazyjny drewniany zegar na biurko

Jest to idealny zegar, gdy chcesz uzyskać fantazyjny zegar stołowy. Jest to drewniany zegar ze zdobioną ramą. Posiada ręcznie wykonaną drewnianą ramę i zapewni Ci doskonały wygląd. Liczby są typu rzymskiego i możesz je trzymać na biurku.

15. Antyczne drewniane zegary:

Zabytkowe drewniane zegary

Szukasz dużego drewnianego zegara ściennego? Jest to zabytkowy drewniany zegar z kolorowym wzorem. Takie zegary można zobaczyć na dworcach kolejowych, autobusowych itp. Przynieś je do domu i udekoruj nimi ścianę. Zegar wygląda rustykalnie z cyframi rzymskimi. Możesz trzymać go w swoim salonie, aby powitać gościa.

Wszystkie powyższe projekty to dobre typy, które można zobaczyć na drewnianym zegarze. Możesz dostać taki, który pasuje do twojego pokoju. Drewniane wzory zegarów są zawsze lepsze niż plastikowe, ponieważ wytrzymują dłużej niż te plastikowe i nie pękają łatwo.