Wzory zegarów z kukułką są w większości wykonywane ręcznie z drewna i sosny jako surowców. Zostały zaprojektowane jako tradycyjny wzór, a także są ozdobione ręcznie malowanymi motywami kwiatowymi. Wykorzystują elementy, takie jak ruchome koło młyńskie, myśliwy, muzycy, dach gontowy, zastępy tancerzy, a także kilka innych zwierząt domowych i dzikich. Najlepiej wykonane z drewnianych tarcz. Zegary są napędzane mechanizmem mechanicznym napędzanym przez 1 dzień lub mogą być zależne od stylu producenta, który może obsługiwać różne specyfikacje.

Fajne wzory zegara z kukułką w Indiach:

Oto nasze 25 nowoczesnych wzorów zegarów z kukułką ze zdjęciami. Przyjrzyjmy się im.

1. Drewniany zegar z kukułką z czarnego lasu:

Drewniana tarcza zegar z kukułką z czarnego lasu

Uzyskaj najlepszy projekt nowoczesnego zegara z kukułką, który posiada drewnianą tarczę, drewniane wskazówki, drewniane elementy ptaków. Zawiera tryb wyłączenia nocnego, który automatycznie wyłącza dźwięk od godziny 21:00. do 7:30. Ten zegar jest zgodny z mechanicznym mechanizmem REGULA dostarczonym przez jego markę. Zawiera melodie takie jak – Happy Wanderer i Edelweiss – które są melodiami, które zmieniają się co godzinę na przemian między Happy Wanderer i Edelweiss.

2. Zegar ścienny z kukułką o gładkiej powierzchni:

Zegar ścienny z kukułką o gładkiej powierzchni

Ten markowy zegar z kukułką wykorzystuje wysokiej jakości materiał i modną technologię, zgodną z jego standardem w branży. Składa się z szykownego i eleganckiego wyglądu, a jego wygląd został wykończony drobnym wykończeniem. Zegar posiada gładką powierzchnię na całym obwodzie bez ostrych rogów zahaczających. Tym zegarem można ozdobić ścianę swojego domu z najwyższymi oczekiwaniami.

3. Wielokolorowy drewniany zegar z kukułką:

Drewniany zegar z kukułką wielokolorowy królik

Oto wielokolorowy, mały, ścienny zegar z kukułką w kształcie królika z fotoprzełączanym mechanizmem mechanicznym. Została wykonana z drewnianej rzeźby o geometrycznym kształcie. Długość zegara wynosi 410 mm, a szerokość 350 mm. Typ wyświetlacza ma igłę i odpowiada stylowi postaci z kreskówek. Ma pojedynczą formę twarzy z antycznym stylem. Wykonany jest zarówno z bambusa, jak i innych gatunków drewna wysokiej jakości. Cały zestaw waży około 2500 gram.

4. Zegar z białą kukułką z Czarnego Lasu:

Czarny las biały zegar z kukułką

Ten najlepszy zegar z kukułką w czarnym lesie ma wymiary około Wysokość: 19 cm / 7,5 cala, szerokość: 14 cm / 5,5 cala i głębokość: 8 cm / 3,1 cala. Niesie całkowitą masę brutto około 0,7 kg. Ten zegar ma mechanizm zasilany baterią, który działa bezproblemowo. Posiada również funkcję ręcznego wyłączania nocnego. Składa się z drewnianej tarczy. Co więcej, wykorzystuje dwie baterie Mignon AA. Czas pracy baterii może przekroczyć jeden rok.

5. Tradycyjne wahadło zegara z kukułką:

Tradycyjne wahadło zegara z kukułką

Odkryj nowy model starego zegara z kukułką, który ma tradycyjny wzór składający się z wahadła. Wahadło jest również wykonane z tego samego materiału co cały zestaw. Drewniany zegar wykorzystuje ten sam mechanizm mechaniczny, który jest oznaczony jako mechanizm kwarcowy. Umocowana w nim kukułka ćwierka pięknym dźwiękiem i kieruje kołyszącym się i nie kołyszącym wzorem wahadła.

6. 8-dniowy projekt zegara z kukułką w stylu vintage:

8-dniowy projekt zegara z kukułką w stylu vintage

Jest to fantastyczna kolekcja unikalnego zegara z kukułką, który jest dosłownie ręcznie rzeźbiony i został zbudowany przy użyciu kunsztu rzemieślniczego. Ten zegar ma 21 cali wysokości, nie licząc ciężarków i wahadła, które ma być największym w swojej serii. Mechanizm mechaniczny ma drewniane płytki i koła zębate typu latarniowego. Jest to ładny przykład tradycyjnych projektów zegarów z kukułką z końca XIX wieku. Rzeźby i ozdobne ozdoby wykonane pierwotnie w stylu antycznym.

7. Muzyczny zegar z kukułką z podwójnymi drzwiami:

Muzyczny zegar z kukułką z podwójnymi drzwiami

Spójrz na ten najlepszy zegar z kukułką z podwójnymi drzwiami, który działa z ruchem jednodniowym. Jest to model wykonany ręcznie z malowaniami również wykonanymi ręcznie. Dach kryty gontem z ruchomym kołem młyńskim. Figury, które są wyświetlane jako miniatury na tarczy zegara, to postacie Łowców i Muzyków. Posiada drewnianą tarczę z metalowymi odważnikami i drewniane wahadło liściowe. Pełen zestaw tego wzoru został nadany jako unikatowość w kolorze orzecha włoskiego.

8. Ręcznie rzeźbione tradycyjne zegary z kukułką:

Ręcznie rzeźbione tradycyjne zegary z kukułką

Oto tradycyjne, ręcznie rzeźbione ptaki kukułki i liście winorośli, sygnowane tym dużym zegarem z kukułką. Zgodnie z czasem kukułka dzwoni raz na pół godziny, a także na całą godzinę. Do zegarka dołączony jest certyfikat autentyczności. Producent gwarantuje doświadczenie 6 pokoleń. Mechanizm zegara zawiera 8-dniowy cotygodniowy mechanizm nakręcania. Działa również z ruchem uderzeniowym Regula z nocnym trybem wyłączenia. Tarcza posiada drewnianą tarczę o średnicy 3 1/4 cala (8 cm) i drewniane wskazówki. Kolor jest w odcieniu orzecha i ma wymiary: wysokość: 11 1/2 cala (32 cm), szerokość: 9 3/4 cala (25 cm) i głębokość: 6 1/4 cala (16 cm).

9. Wesoły nastrój świąteczny zegar z kukułką:

Wesoły nastrój świąteczny zegar z kukułką

Z pewnością ten model wprowadzi Cię w radosny nastrój dzięki świątecznemu, szczegółowemu i zdobionemu przedmiotowi kolekcjonerskiemu Coca-Coli. Ten model to najlepiej działający zegar z kukułką z kwarcowym mechanizmem analogowym. Co godzinę niedźwiedź polarny Coca-Cola wyskakuje w rytm „Always Coca-Cola”. Ten minizegar z kukułką ma naprawdę autentyczną ozdobę dźwiękową i akcyjną, którą można łatwo wyeksponować na drzewie Twojego patio z odpowiednim wystrojem. Ten konkretny zegar mierzy około 5-1 / 4 “W x 2-1/2” D x 6 “H”.

10. Brązowe kwarcowe zegary z kukułką z drewna tekowego:

Brązowe kwarcowe zegary z kukułką z drewna tekowego

Spraw, by Twoja ściana zaśpiewała dzięki tej ciekawej wersji najlepszego zegara z kukułką, który można zawiesić na dowolnej ścianie Twojego słodkiego domu. Są w wyrazistym stylu, a także szykownym wyglądzie. To mieści się w kategorii dużych wzorów zegarów z kukułką o wymiarach w zakresie długości 12 cali, szerokości 3,5 cala i wysokości 18,5 cala. Wykonany jest z drewna tekowego i nie wymaga większego montażu.

11. Projekt zegara z kukułką Regula Movement:

Projekt zegara z kukułką Regula Movement

Ten typ dużego zegara z kukułką sowy ma elegancki wygląd, a także ma kilka mocnych scenariuszy. To przezwycięża motyw czarnego lasu i współpracuje z mechanizmem mechanicznym REGULA. Ten zegar, który jest pochodzenia niemieckiego, oddaje autentyczność kraju i daje najlepszy wygląd wykończenia. Posiada tryb wyłączenia nocnego, który wycisza zegar, ale należy to zrobić ręcznie za pomocą dźwigni.

12. Nadające się do recyklingu różowe zegary z kukułką:

Nadające się do recyklingu różowe zegary z kukułką

Czy zastanawiałeś się, jak wyglądałby różowy, niepowtarzalny zegar z kukułką ze swoim oszałamiającym wyglądem? Oto prezentacja zegara z kukułką w kolorze różowym, który w 100% nadaje się do recyklingu. Ten amerykański zegar z kukułką ma wymiary 7,75″ x 11,75″ x 2″. Jest to świeżo zaopatrzony klasyczny zegar z kukułką, który latał po kurniku, bez kukułki. Świetnie nadaje się do akademików, pokoi dziecięcych lub innych pomieszczeń, które potrzebują zabawnego elementu dekoracyjnego. Ten zegar jest wykonany z lekkiego i wytrzymałego kartonu o grubości 3 mm. Wykorzystuje mechanizm zegara kwarcowego.

13. Zegar z kukułką o tematyce leśnej:

Zegar z kukułką o tematyce leśnej

Jest to fantastyczny zegar z kukułką o tematyce leśnej, przedstawiający rodzinę niedźwiedzi i orła. Ten zegar jest starannie ręcznie wykonany i wyrzeźbiony z rodziną niedźwiedzi, muzyką i tancerzami. Miga kukułki na górze każdej godziny i gra jedną z dwóch melodii. Jest celowo ręcznie wykonany przez niemieckiego mistrza rzemieślniczego z motywem Schwarzwaldu.

14. Stojący projekt zegara z kukułką jelenia:

Stojący projekt zegara z kukułką jelenia

Ta oszałamiająca kolekcja dużego zegara z kukułką ma wymiary – wysokość: 98 cm/38,6 cala, szerokość: 60 cm/23,6 cala i głębokość: 30 cm/11,8 cala. Działa z mechanicznym ruchem o ekstremalnej trwałości. Zegar posiada 8-dniowy mechanizm czasu pracy, który należy nakręcać raz w tygodniu. Mechanizm zegara umożliwia obracanie wskazówek w lewo i prawo bez narażania mechaniki ruchu.

15. Ciemny orzechowy zabawny zegar z kukułką:

Śmieszny zegar z kukułką w odcieniu ciemnego orzecha

Jeśli lubisz odkrywać zabawny fajny zegar z kukułką, oto najlepsza kolekcja. Posiada mechanizm zasilany bateryjnie z ręcznym i automatycznym wyłączaniem w nocy. Ma dwanaście różnych melodii, z których niektóre to: Marsz drwala, Szczęśliwy wędrowiec, Trink Brüderlein Trink, In München steht ein Hofbräuhaus, For Elise. Ta tarcza składa się z drewnianej tarczy o średnicy 3 1/8 cala. Ma tańczące figurki, takie jak drewniane figurki ze Schwarzwaldu. Działa z trzema bateriami C i jest w odcieniu orzecha włoskiego.

16. Zegary z kukułką dla drobiu:

Zegary z kukułką dla drobiu

Oto dramatyczna kolekcja serii zegarów z kukułką, które są przeznaczone specjalnie do pokoi dziecięcych. Jest to zabawkowy zegar z kukułką, który ma motyw z kurczaka z kukułką Victoria Poul. Dostarczają scenariusz farmy z uwzględnieniem kategorii zabawek.

17. Zegary z kukułką kolorowych ptaków:

Zegary z kukułką kolorowych ptaków

Ten podświetlony zegar z kukułką podąża za ruchem zegara 8-dniowego. Jest wyposażony w kolorowe ptaki z pięknymi rzeźbami, które są wykonane ręcznie. Urocze drzwiczki tego zegara otwierają się słodkim świergotem kukułek. Śpiewa zarówno godzinę, jak i pół godziny. Dokładne wymiary zegara to: 44 cm wysokości x 29 cm szerokości.

18. Czarny Las Muzycy i Tancerze Zegar z kukułką:

Czarny Las Muzycy i Tancerze Zegar z Kukułką

Spójrz na ten fajny zegar z kukułką, który ma współczesny motyw podążający za Schwarzwaldem z zespołem Oompah i parami tancerzy. Ma 4 numery oddziałów bandingowych z romantyczną parą tancerzy. Tarcza i wskazówki wykonane są z drewna. Łańcuszki i inne widoczne metalowe części tego muzycznego zegara z kukułką są polerowane na ciemny kolor.

19. Urocze kocięta i zegar z kukułką kota:

Urocze kocięta i zegar z kukułką dla kota

To prawda, że ​​te zegary uzyskują szczegóły i wymiary sceny, gdy wyrzeźbione z żywicy kocięta są stworzone do zabawy na podstawie zegara. Jest to autentyczny zegar z kukułką z klonu ca, który przedstawia zabawne kociaki wokół klasycznej szafki z kukułką. Wyjątkowy, wyrzeźbiony, genialnie zaprojektowany czerwony kardynał pojawia się, by ogłosić godzinę ćwierkającą piosenką.

20. Ekskluzywny antyczny zegar z kukułką:

Ekskluzywny antyczny zegar z kukułką

Tego typu ekskluzywna kolekcja zegarów z kukułką India jest wyrzeźbiona w bardzo szczegółowych i głębokich koncepcjach. Ręcznie rzeźbiona kukułka porusza się i unosi skrzydła, by śpiewać pięknym tonem. Zegar posiada ręczny tryb nocnego wyłączania i jest wybarwiony na ciemny dąb. Został również poddany obróbce specjalnym twardym woskiem. Możesz nie mieć wątpliwości, że wszystkie rzeźby są ręcznie sygnowane.

21. Ręcznie malowane zegary z kukułką w domkach:

Ręcznie malowane zegary z kukułką w domkach

Odkryj specjalny fajny zegar z kukułką z mechanizmem mechanicznym, który działa przez jeden dzień, zanim będziesz musiał nakręcić łańcuch. Ozdoby tego wyjątkowego dzieła są również ręcznie rzeźbione i ręcznie malowane, co sprawia, że ​​każda z nich jest oryginalna i niepowtarzalna. Istnieje ręczny przełącznik, który pozwala wyłączyć dźwięk kukułki, ale nie przerywa ruchu zegara. Mierzy 20 x 16 cm (8 x 6) w rozmiarze.

22. Spinning Dancers Hunter Zegar z kukułką:

Spinning Dancers Hunter Zegar z kukułką

Jest to 8-dniowy zegar z kukułką z mechanicznym ruchem, który ma wirujących tancerzy. Posiada również opcje ręcznego wyłączania nocnego. Zawiera dwie oddzielne piosenki na każdą godzinę. Są to mianowicie – Szarotka i Szczęśliwy Wędrowiec. Posiada wahadło modelowane śrubowo z mosiężnym trzpieniem.

23. Gniazdowania zegar z kukułką szarotki:

Zagnieżdżony zegar z kukułką Edelweiss

Dokonaj wyboru dzięki temu najlepszemu mechanizmowi 24-godzinnego ruchu. Jest to ręcznie robiony kawałek o niemieckiej jakości i ma godzinny i półgodzinny strajk, z którego wyłania się kukułka. Ma wysokość około 12 cali. Tutaj, w tym zegarze, otwierają się drugie drzwi z figurką muzyka i melodią szarotki, która również zaczyna grać o godzinie i pół godziny.

24. 1-dniowe mechaniczne antyczne zegary z kukułką:

1-dniowe mechaniczne antyczne zegary z kukułką

Podnieś wzrok dzięki temu zegarowi, który działa wyróżniająco ze względu na stosunkowo proste i stonowane dekoracje. Mierzy wymiary h x b x d = 48 x 35 x 20 cm. Zegar działa z mechanizmem ruchu 1-dniowego.

25. W pełni zdobiony antyczny projekt zegara z kukułką:

W pełni zdobiony antyczny projekt zegara z kukułką

Wreszcie, odkryj nowe funkcje tej niezwykłej wersji zegara z kukułką. Jest to wyjątkowa wersja, w której 3 struny połączone są prostym zegarem 24-godzinnym. Jest to również wahadło, które uderza ćwierkaniem ptaków kukułki. Wahadło jest również wykonane z drewna wraz z całym zestawem.

Większość omówionych tutaj wzorów zegarów z kukułką ma typowy dom w Schwarzwaldzie lub drwal, który rąbi drewno na godzinę w czasie na wezwanie kukułki i jego echo. Jedna z 12 różnych melodii naprzemiennych występuje tutaj we wszystkich wersjach i modelach. Istnieje również czujnik światła, który automatycznie wyłącza dźwięk kukułki i muzykę w nocy. Lub w niektórych przypadkach można je wyłączyć w dowolnym momencie za pomocą ręcznego przełącznika.