Wzory zegarów dziadka zawsze były ulubionymi przez wszystkich tych, którzy interesują się dekoracjami domowymi w stylu vintage. Istnieją główne klasyfikacje w serii zegarów dziadka, które są zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne. Istnieją zegary z różnymi dzwonkami, różnymi stylami nawijania, z żywymi modelami obudów, a także wykonane z różnych kombinacji materiałów konstrukcyjnych. Jeśli naprawdę szukasz stylu antycznego lub któregokolwiek z klasycznych, ręcznie robionych zegarów dziadków, oto 25 najlepszych zdjęć projektów zegarów dziadków wyłącznie dla Ciebie.

Nowe wzory zegara dziadka w Indiach:

Tutaj wymieniliśmy 25 najnowszych i najlepszych wzorów zegara dziadka z obrazami. Zajrzyjmy do nich.

1. Cyfry arabskie Wytłaczany zegar dziadka z pereł:

Cyfry arabskie Tłoczone perły Zegar dziadka

Ma wymiary około H 78 “(199 cm), W 20” (51 cm) i D 11 “(28 cm). Posiada opcję automatycznego wyłączania gongu nocnego. Współpracuje z mechanizmem gongu Westminster zasilanym baterią kwarcową. Szafka tego wspaniałego zegara jest oświetlona wewnętrznym światłem. Elegancję wypełnił fronton łabędziej szyi, który w pełni obrócił się z końcowymi komplementami, zrefował swoje boczne kolumny górnymi i dolnymi odwróconymi kapitelami. Wykorzystuje profesjonalne wykończenie na wybranym drewnie twardym i fornirach.

2. Wahadło zegara dziadka z wykończeniem w Toskanii:

Toskania Wiśniowe Wykończenie Dziadka Wahadło Zegarowe

Ten wyrafinowany nowoczesny zegar dziadka to pamiątka w tworzeniu, gotowa do przekazania z pokolenia na pokolenie. Zawiera wykończenie Toskania Wiśnia, która szczyci się wdzięcznym i dopasowanym do książki oliwkowym frontonem. Wyjątkową atrakcją jest również fronton z jesionową czeczotą z łabędzim dekoltem z toczonym zwieńczeniem i ozdobną powłoką muszli. Mierzy 23W x 13,5D x 86,25H cali. Jest wykonany z wyselekcjonowanego drewna twardego i forniru, aby zapewnić trwałość. Zegar jest również zasilany podświetlaną tarczą do oglądania w zaciemnionym pokoju.

3. Biały zegar dziadka w obudowie z litego drewna:

Biały zegar dziadka w obudowie z litego drewna

Oto misternie wykonany nowoczesny zegar dziadka, który ma mosiężną tarczę z fazami księżyca i wahadłem lirowym z drugiej ręki. Jest osadzony motywem Neuschwansteina i mosiężnymi polerowanymi odważnikami, które lśnią grawerowanym ośmiodniowym stuletnim dzwonkiem 4/4 z trzema melodiami. Zegar posiada funkcję automatycznego wyłączania nocnego. Wymiary tego zegara to 208x65x35cm i czy jest on napędzany trzema pięknymi melodiami w motywie czarnego lasu.

4. Zegar dziadka cesarza w obudowie z drewna wiśniowego:

Zegar dziadka cesarza w obudowie z drewna wiśniowego

Odkryj ten element starego zegara dziadka, który ma obudowę z drewna wiśniowego ze złamanym łukowym frontonem i zwieńczeniem urny ze słupkiem bocznym na blokach narożnych. Posiada również inne detale, takie jak zegar z mosiężnymi szklanymi drzwiami na zawiasach, które wyświetlają srebrną ramkę z wypukłymi złotymi cyframi arabskimi. Czarne serpentynowe wskazówki tego mechanizmu zegarowego ze spandrelami ze zwojami. Zegar składa się z tarczy faz księżyca w jasnych kolorach z jeleniem. Zawiera również scenę pejzażową i wahadło w kolorze złotym z mosiężnymi ciężarkami i łańcuchami za szklanymi drzwiami. Zegar ma wymiary około 19,0 ″ W x 79,0 ″ H x 12,5 ″ D.

5. Potrójny zegar dziadka w stylu vintage:

Zegar dziadka z potrójnym dzwonkiem

Rzuć okiem na ten piękny dębowy zegar ścienny dziadka Howarda Millera, który działa fantastycznie z dostrojeniem po przybyciu do domu. Zegar posiada potrójne dzwonki Westminster, St. Michael’s i Whittington, które pozostają jako jego wyjątkowość. Mechanizm jest również wyposażony w cichy tryb opcji. Zegar może być zachowany jako wyjątkowy dekor ścienny w stylu vintage. Działa z mechaniczną funkcją ruchu 8-dniowego. Materiał użyty do wykonania obudowy to drewno dębowe.

6. Orzech Rustykalny Zegar Dziadka z Czarnego Lasu:

Orzech Rustykalny Czarny Las Dziadek Zegar

Są to ręcznie rzeźbione stare zegary pochodzące z okresu XIX wieku. Są one konstruowane z wielką starannością do ich doskonałości. Mają trzy niedźwiedzie u podstawy, dwa niedźwiedzie po bokach i jednego niedźwiedzia na górze (nie działa). Tego typu zegary są tak doskonałego wykonania, prawdziwej i wspaniałej ozdoby i zaprojektowane z doskonałym „własnym” wzorem, że plasują się na szczycie wszystkich niemieckich regulatorów.

7. Ciemno wykończony czarny zegar dziadka:

Ciemny wykończony czarny zegar dziadka

Dokonaj wyboru bez zastanawiania się nad tego rodzaju małymi zegarami dziadka, które składają się z podświetlanej tarczy do oglądania w ciemności. Posiada regulowane niwelatory pod każdym rogiem zegara, które zapewniają stabilność na nierównych i wyłożonych wykładziną podłogach. Drzwi można zamknąć, aby zwiększyć bezpieczeństwo. Działa na dwóch bateriach Duracell w rozmiarze „C” i dwóch D oraz posiada opcję automatycznego wyłączania gongu nocnego. Koperta jest oświetlona wewnętrznym światłem i współpracuje z markowym mechanizmem kwarcowym z podwójnym dzwonkiem. Posiada również regulację głośności i opcję automatycznego wyłączania gongu w nocy.

8. Drewniany zegar dziadka w stylu barokowym:

Drewniany zegar dziadka w stylu barokowym

Rzeźba tego zegara dziadka została wykonana całkowicie ręcznie, zgodnie ze starożytną tradycją. Jest dobrze wykończony z dużą dokładnością, a jego ciężary i Lyra są wykonane z pozłacanego mosiądzu. Składa się z tarczy księżycowej z serigrafią cyfr rzymskich. Mechanizm zastosowany w tym wyjątkowym zegarze to niemiecki mechanizm 4/4 z naciągiem do 8 dni. Melodie są z Westminster, jak słynna wieża zegarowa Victoria Clock Houses of Parliament w Londynie. Ten zegar jest polerowany orzechem i ma wymiary około 207 x 47 x 28 cm.

9. Zegar dziadka Tamarack Glass:

Zegar dziadka ze szkła Tamarack

Ten wyjątkowy liniowy zegar podłogowy ze szkła dziadka ma otwartą tarczę z cyframi rzymskimi i wskazówkami w kształcie diamentu wykończonymi w kolorze antycznego złota. Górne, dolne i tylne panele tego nowoczesnego zegara dziadkowego są wykończone w uzupełniającym odcieniu Hampton Cherry. Otwarta obudowa pozwala wyraźnie zobaczyć wahadło, co ponownie dodaje jego piękna.

10. Wykończony orzechem antyczny zegar dziadka:

Orzech wykończony antyczny zegar dziadka

Zaakcentuj swój dom tym ładnym, imponującym i wyjątkowo rzeźbionym zabytkowym zegarem dziadka. Są to modne zegary dziadka z ich długimi kopertami, wahadłami, dzwonkami i cyframi rzymskimi. Funkcje te nadają zegarkowi klasyczny i elegancki akcent, a także oczywiście Twojemu domowi. Wykonany jest z litego drewna i ma wymiary Długość: 21,25, Szerokość: 10,5 i Wysokość: 77,5. Waży 22,72 kg z wykończeniem orzechowym.

11. Wiszący zegar dziadka z drewna wiśniowego mahoń:

Wiszący zegar dziadka z drewna wiśniowego mahoń

Ten wykwintny zegar ścienny „dziadek” ma obudowę wykończoną w kolorze mahoniu wiśniowego dębu z ręcznie rzeźbionymi detalami. Tarcza jest jasna i doskonale wydobywa cyfry rzymskie, umożliwiając wygodny odczyt nawet z większej odległości. Ten klasyczny zegar ścienny będzie wspaniałym dodatkiem do każdego pomieszczenia w Twoim domu. Ma melodyjne dzwonki, takie jak alicja, strajk, muzyka Westminster i strajk.

12. Rurowe kuranty zegara dziadka:

Rurowe Dzwonki Dziadka

Szafka tego najlepszego zegara dziadkowego jest uzupełniona wdzięcznym naczółkiem w kształcie łabędziej szyi. Ma ręcznie rzeźbiony motyw łuku naczółkowego, zwieńczenia i muszli środkowej. Posiada oddzielny kaptur na przednie drzwi w pasie, który jest zamykany za pomocą skośnych przednich i bocznych szyb. W tym modelu znajdują się również boczne drzwiczki dostępu i trzypoziomowa podstawa z poziomnicami podłogowymi.

13. Zegar dziadka z antyczną perłą:

Zegar dziadka z antycznej perły

Poznaj ten nowy model, napędzany kablem, nowy zegar dziadka, który ma mechaniczny mechanizm dzwonka Westminster. Zegar ma regulowane dźwignie, które są umieszczone pod każdym rogiem zegara, aby zapewnić stabilność zarówno na nierównych, jak i wyłożonych wykładziną podłogach. Posiada również funkcję automatycznego wyłączania dźwięku w nocy. Jest wygrawerowany tabliczką pamiątkową dla przyszłej wygody.

14. Zegar dziadka Mora White:

Biały zegar dziadka Mora

Oto twoja ulubiona kolekcja białego i białego zegara dziadka w obudowie. Pełne wdzięku krzywizny sprawiają, że te uderzające zegary należą do słynnego regionu Mora w Szwecji. Pomalowane na biało wykończenie jest zawsze doceniane z delikatnym postrzępieniem, które zostało niedawno dodane, aby podkreślić jego piękno. Ozdobna rzeźba jest główną atrakcją tego zegara, który otacza jego tarczę. To białe wykończenie uzupełnia również szwedzką serię stylistyczną oryginalnych zegarów, które są nadal dostępne. Ma wymiar H 89 cali x W 23,75 cala x D 8 cali.

15. Duży zegar dziadka cesarza w obudowie:

Duży zegar w obudowie cesarza dziadka

Teraz przyglądasz się zegarowi cesarskiemu w dużej obudowie, który ma unikalne ruchy sprężyn zawieszenia. Składa się z wahadła wykonanego z wysokiej jakości drewna dębowego. Części tego zegara są doskonale umieszczone i utrzymane w dobrym stanie technicznym z ostatnich lat. Jest to stary zegar dziadka z połowy XVIII wieku.

16. Chiński zegar dziadka w stylu vintage:

Chiński zegar vintage dziadek

Ten zegar ma unikalny wymiar 20ʺW × 18ʺD × 84ʺH. Jest to ręcznie malowany chiński zegar dziadka w stylu Vintage, ręcznie malowany czarnym lakierem. Ten najlepszy zegar dziadka ma trójwymiarowe rzeźbione figury z masy perłowej ze wszystkich stron, które dodają mu piękna. Zegar w pełni działa z kurantami z podzespołami zegara niemieckiej produkcji Tempus-Fugit. Dzwoni zarówno przez godzinę, jak i pół godziny. Jest dosłownie ręcznie malowany i pięknie rzeźbiony.

17. Monumentalnie zaprojektowany zegar dziadka w Schwarzwaldzie:

Monumentalnie zaprojektowany zegar dziadka z Schwarzwaldu

Jest to wysoki na 12 stóp zegar, który jest mocno wyrzeźbiony z ciemnego dębu. Stojąc obok można poczuć się jak krasnolud. Ma gigantyczny wygląd, gdy patrzy się na jego szczyt. Zegar jest datowany na 1793 rok. Punktem kulminacyjnym tego starego zegara dziadka jest jego czterostopowa rzeźba młodego Whittingtona na drzwiach zegara. Ma też dramatyczną scenę kota goniącego myszy. Na tym ogromnym, wspaniałym zegarze, który pozostaje jego znakiem rozpoznawczym, znajdują się również rzeźby instrumentów muzycznych i uskrzydlonych aniołów.

18. Miniaturowy zegar w stylu vintage z czarnym dziadkiem:

Miniaturowy zegar w stylu vintage z czarnym dziadkiem

Ta super kolekcja małego zegara dziadka ma miniaturowe, matowe kwarcowe wykończenie. Jest to czarny zegar dziadka, który posiada mechanizm kwarcowy, który pochodzi z Japonii. Ten zegar wyświetla cyfry rzymskie, a także składa się z drugiej wskazówki. Mierzy wysokość około 4,25 cala, w tym zwieńczenie na szczycie zegara. Ma szerokość podstawy 1,23 “i głębokość 1”.

19. Dzwonkowy drewniany zegar dziadka:

Dzwonek drewniany zegar dziadka

Ten zegar ścienny „dziadek” ma odcień orzecha, dzięki czemu jego kolor z łatwością dopełni inne meble w Twoim domu. Podstawowym używanym materiałem jest lite drewno. Wahadło jest pięknie ręcznie rzeźbione w stylu antycznym. Na pewno byłaby to pamiątka na pokolenia.

20. 4-Wiszący zegar dziadka z dzwonkiem:

4-Wiszący zegar dziadka z dzwonkiem

Ten wykwintny zegar dziadka India, który można zamontować na ścianie, ma cechę obudowy wykończonej mahoniem w kolorze wiśniowego dębu. Aby ułatwić odczytanie, znajdziesz cyfrę rzymską, aby ten zegar był komfortowy dla wszystkich.

21. Zegar dziadka z długą obudową:

Zegar dziadka z długą obudową

Ten zegar ma 8-dniowy zabytkowy zegar z XIX wieku. Ten nowy zegar dziadka ma dwie unikalne ozdobne odważniki, które są kwadratowe i wykończone w dopełniającym się doskonałym, antycznym złotym wzorze. Wykorzystują mechanizm kwarcowy z podwójnym dzwonkiem. Może alternatywnie odtwarzać dzwonki Westminster lub Beethoven. Posiada również funkcję regulacji głośności i opcję automatycznego wyłączania gongu w nocy.

22. Zegar dziadka z długą kopertą mahoniową:

Mahoniowy fornirowany długi zegar dziadka

Ten wykończony mahoniem zegar z długą obudową ma wysokość 89,5 cala. Posiada dobrej jakości łukową białą tarczę „8-dniowy” czas trwania płomienia. Jest osadzony w eleganckiej szkockiej szafce o proporcjach z wstawką kubełkową do drzwi i podstawy. Zegar składa się z szafki z naczółkami w kształcie łabędziej szyi i wspornikowych nóżek. Mechanizm tego modnego zegara dziadka został zaprojektowany tak, aby wybijał godziny na jednym dzwonku.

23. Nowoczesny zegar dziadka z połowy wieku:

Nowoczesny zegar dziadka z połowy wieku

Spójrz na ten stylowy zegar dziadka, który ma wysoką obudowę z wędzonego Lucite z podstawą z orzecha włoskiego. Jest to stary, ale modny zegar czasu dziadka i chromowany, orzechowy materiał użyty do tego nowoczesnego, ale klasycznego zegara.

24. Zegar dziadka w stylu gotyckim:

Zegar dziadka w stylu gotyckim

Ten gotycki styl zegara dziadka z przeszłością sięga 60 lat, dzięki meblom vintage i gotyckim wzorom. Dla ludzi, którzy mieszkają w bungalowach lub dowolnym gospodarstwie, ten zegar będzie odpowiednią opcją, aby dodać więcej dekoracyjnych rzeczy do swojego pokoju.

25. Dziewięciorurowy zegar dziadka:

Dziewięciorurowy zegar dziadka

Ta oszałamiająca seria starych zegarów dziadka to ta, która ma konstrukcję dziewięciu lamp. Ma pięć dzwonków z charakterystycznymi melodiami Westminster, Trinity, Noter Dame, Whittington i jeszcze jednym. Ma obudowę Niemcy Domed-top z wolnostojącymi kolumnami.

Projekty zegarów dziadka, które są wyświetlane w każdym z ogniw, są wyjątkowe i najwyższej królewskiej konstrukcji. Niektóre są wykonane w stylu swojego pochodzenia, a inne przy użyciu kilku nowoczesnych technik. Istnieje wiele zakresów kolekcji, które można podzielić na żywe kolekcje stylów. Każda osoba z odpowiednimi specyfikacjami z pewnością otrzyma wymagany model tych zegarów dziadka, ponieważ są one rozłożone na takie odmiany. Dlaczego więc wciąż czekając na odpowiedź ekspertów uzyskać wiarygodne dane dotyczące tych zegarów w powyższej dyskusji i złapać ten najdoskonalszy, który usatysfakcjonuje Cię we wszystkich aspektach.