Zegary analogowe mogą być czasami nudne i dlatego masz zegary, które mają charakter cyfrowy. Zegary analogowe w większości pokazują tylko czas, bez temperatury lub kalendarza. Ale projekty zegarów cyfrowych dają wszystko, co pokazują nie tylko czas, ale także kalendarz i temperaturę. Czasami mogą również służyć jako zegary czasowe. I na tym polega różnica między nimi. Sprawdźmy więc najlepsze opcje kupowania zegarów cyfrowych do korzystania z alarmów i ścian domowych w Indiach.

Najlepsze projekty zegarów cyfrowych w Indiach:

Tutaj wymieniliśmy 25 prostych i nowoczesnych wzorów zegarów cyfrowych z obrazami. Zajrzyjmy do nich.

1. 12-calowy cyfrowy zegar ścienny:

12-calowy cyfrowy zegar ścienny

Ten stylowy cyfrowy zegar ścienny będzie idealny do każdego pomieszczenia w domu lub może służyć jako miły prezent. Ten zegar posiada duży, czytelny wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości, a także kalendarz i odczyty temperatury. Ten nowoczesny prosty zegar może również służyć jako budzik z funkcją drzemki, dzięki czemu możesz lepiej spać. Ten zegar z pewnością sprawi, że Twoje życie będzie kolorowe.

2. Duży zegar cyfrowy z temperaturą wewnętrzną:

Duży zegar cyfrowy z temperaturą w pomieszczeniu

Jeśli szukasz dużego zegara cyfrowego, to powinien być twój wybór. Zasilany trzymetrowym zasilaczem i zintegrowanym schowkiem na przewód, ten duży zegar umożliwia łatwe oglądanie z całego biura, klasy lub salonu. Jasne 5,5-calowe cyfry na zegarze pozwalają na ogromną widoczność 200+ stóp. Obsługuje również kalendarz i odczyty temperatury.

3. Mały cyfrowy drewniany budzik:

Mały cyfrowy drewniany budzik

Jest to jeden kompaktowy, wielofunkcyjny mały zegar cyfrowy, który wyświetla kalendarz, temperaturę, ma sterowanie światłem LED za pomocą głosu, a także ustawienie alarmu. Ten minimalistyczny, sześcienny, innowacyjny projekt jest bardzo piękny i jest w całości wykonany z drewna. Może działać zarówno na baterii, jak i na zasilaniu prądem zmiennym. Zegar odmierza dokładny czas i doskonale nadaje się do wykorzystania jako zegar na biurko w biurze lub w domu. Może być również prezentem dla dzieci.

4. Cyfrowy budzik na dużym ekranie:

Cyfrowy budzik z dużym ekranem

Ten duży zegar cyfrowy jest idealny do sypialni dzięki ogromnemu, superbiałemu wyświetlaczowi LED o przekątnej 8,9 cala, dzięki czemu jest czytelny dla wszystkich grup wiekowych i z dużej odległości. Posiada funkcję ściemniania do zwiększania lub zmniejszania jasności, a także podwójny port USB – jeden do ładowania zegara, drugi do ładowania telefonu, tabletu lub odtwarzacza MP3. Super wygodna i łatwa obsługa. Dostępna jest również funkcja alarmu i drzemki.

5. Duży czerwony cyfrowy budzik LED:

Duży czerwony cyfrowy budzik LED

Jeśli chcesz mieć najlepszy zegar cyfrowy, powinien to być twój najwyższy priorytet. Ten zegar jest niezwykle prosty w obsłudze i nie sprawi problemów dzieciom, seniorom czy osobom starszym. Zegar jest wyposażony w lampkę nocną, a także duże podświetlane czerwone cyfry LED z suwakiem do regulacji jasności. Jest również wyposażony we wbudowaną funkcję alarmu i drzemki i może działać na zasilaniu prądem przemiennym oprócz podtrzymania bateryjnego.

6. Cyfrowy budzik z dużym wyświetlaczem 1,4″:

Cyfrowy budzik z dużym 1,4

Jest to bardzo przystępny cenowo prosty zegar cyfrowy z umiarkowaną ilością funkcji. Posiada 1,4-calowy czerwony wyświetlacz LED ułatwiający przeglądanie, a także łatwy w użyciu. Ma funkcję alarmu i przycisk drzemki na całej szerokości, dzięki czemu można go łatwo dosięgnąć podczas snu. Działa na baterii, a także ma regulację jasności dla ustawienia wysokiego lub niskiego.

7. Cyfrowy budzik z symulacją wschodu słońca:

Cyfrowy budzik z symulacją wschodu słońca

To bardzo piękny, właśnie wprowadzony na rynek, nowy zegar cyfrowy. Zegar ma wiele funkcji – po pierwsze ten zegar ma zarówno funkcję budzika, jak i radio FM. Zegar ma również możliwość ustawienia dźwięku alarmu spośród sześciu różnych opcji dźwięków fal oceanicznych. Nie tylko to, ale zegar może również świecić w siedmiu różnych kolorach z dziesięcioma poziomami jasności. Jeden z najbardziej atrakcyjnych zegarów cyfrowych, które możesz teraz kupić.

8. Cyfrowy budzik z eleganckim okrągłym wzorem:

Cyfrowy budzik z eleganckim okrągłym wzorem

Ten zegar ma bardzo elegancki design zegara cyfrowego, z uroczym okrągłym kształtem. Ten ekran tego zegara ma funkcję automatycznego podświetlenia, która włącza się w nocy i wyłącza w ciągu dnia, co ułatwia czytanie w ciemności w nocy. Światła LED można również regulować pod kątem jasności. W zestawie dwa alarmy dla dwóch różnych czasów budzenia, a także funkcja drzemki. Teraz nie musisz się martwić spóźnieniem do pracy i cieszyć się wakacjami.

9. Biały cyfrowy budzik LED:

Biały cyfrowy budzik LED

Projekt tego nowoczesnego zegara cyfrowego jest co najmniej znakomity. Prosta i niewielka konstrukcja wpasuje się w każde domowe otoczenie. Zegar ma również funkcję montażu na ścianie, oprócz tego, że jest zegarem biurkowym. Jest również wyposażony w funkcję alarmu i drzemki, co jest świetne. Dioda LED posiada 3 poziomy regulacji jasności. Co najmniej dekoracyjny nowoczesny zegar.

10. Cyfrowy zegar projekcyjny:

Projekcja zegara cyfrowego

Ten cyfrowy budzik jest naprawdę jednym z najbardziej innowacyjnych zegarów w historii. Po pierwsze, jest wyposażony w 5-calowy ultra przejrzysty budzik z projekcją, który można regulować w zakresie do 120 stopni, aby wyświetlać obraz na suficie lub ścianie w zakresie od 1,6 do 10 stóp, z regulowaną jasnością. Zakrzywiony 4-calowy wyświetlacz zegara z regulacją jasności idealnie pasuje do mebli w Twoim pokoju. Po drugie, jest wyposażony w tryb podwójnego alarmu, który ustawia dwa oddzielne czasy budzenia, a także funkcję drzemki i radio FM z wyłącznikiem czasowym. Działa na zasilaniu prądem zmiennym i ma port USB z tyłu, aby ładować urządzenia mobilne.

11. Cyfrowy budzik ścienny LED 3D:

Cyfrowy budzik ścienny LED 3D

Ten cyfrowy zegar ścienny led ma na początek duże cyfry 3D. Można go czytać z dużej odległości, a także wygląda elegancko. Diody LED są bardzo jasne dzięki 54 koralikom świetlnym LED – więc służy nie tylko jako zegar, ale także jako dekoracyjny element zestawu. Ten budzik z funkcją drzemki i lampką nocną jest w pełni montowany na ścianie i ma również funkcję pamięci, aby zapamiętać ustawiony czas. Dioda LED zegara ma również 3 poziomy jasności, aby zaspokoić Twoje własne potrzeby i pragnienia. Zużywa bardzo mało energii i jest bardzo energooszczędny.

12. Łatwe ustawianie cyfrowego budzika podróżnego:

Łatwe ustawianie cyfrowego budzika podróżnego

Ten uroczy mały zegar jest w pełni wykonany jako dziecięcy zegar cyfrowy. Mając na uwadze potrzeby i pragnienia dzieci, ten lekki zegar jest idealny również dla nastolatków i dorosłych. Posiada duży wyświetlacz o przekątnej 3 cali, który wyświetla kalendarz oraz godzinę zarówno przed południem, jak i po południu. Zegar pracuje z prostymi ustawieniami i ma przyjemny dźwięk, który nie jest zbyt ostry. W zestawie ochronna i odporna na wstrząsy silikonowa osłona, która chroni go przed drobnymi upadkami i jest idealna do użytku w biurze, sypialni, a nawet podczas podróży.

13. 9-calowy duży cyfrowy budzik LED:

9

Ten elektryczny zegar cyfrowy może pracować zarówno jako zasilany z gniazdka, jak i zasilany bateryjnie. Posiada duży 9-calowy wyświetlacz z dużymi, pogrubionymi cyframi w kolorze białym na czarnym tle, co ułatwia czytanie osobom starszym i starszym. Ten budzik ma funkcję drzemki, a także łatwy w użyciu ściemniacz dotykowy do sterowania jasnością. Głośność alarmu jest również regulowana na niskim lub wysokim poziomie, a alarm stopniowo narasta, aby Cię obudzić. Posiada dwa porty USB – jeden do ładowania urządzeń mobilnych i jeden do samego zegara. Posiada również podtrzymanie bateryjne podczas awarii zasilania elektrycznego.

14. Cyfrowy zegar ścienny z dużym wyświetlaczem LCD:

Cyfrowy zegar ścienny z dużym wyświetlaczem LCD

Ten cyfrowy zegar LCD wykorzystuje bardzo innowacyjne funkcje, aby zagwarantować, że musisz go kupić. Wykorzystuje sygnał fal radiowych w Twojej strefie czasowej, aby automatycznie dostosować swój czas. Ten zegar jest wyposażony w 7,5-calowy ekran, na którym możesz czytać kalendarz, odczyty temperatury oprócz oczywistego czasu. Zegar posiada monitor temperatury wewnętrznej i zewnętrznej, posiada wbudowany alarm oraz nieograniczoną funkcję drzemki. Możesz postawić ten zegar na stole lub nawet zawiesić go na ścianie.

15. Drewniany cyfrowy budzik:

Drewniany cyfrowy budzik

Jeśli szukasz czarnego cyfrowego zegarka, może to odpowiadać Twoim potrzebom. Ten zegar jest wielofunkcyjny, ponieważ wyświetla zarówno czas, jak i temperaturę. Zegar jest modny dzięki unikalnemu kształtowi i fakturze, która jest wykonana z drewna, a delikatne światła LED zapewnią spokojną atmosferę w nocy, gdy zobaczysz godzinę. Wyświetlacz zegara ma również tryb uśpienia w celu oszczędzania energii i jest zasilany z sieci lub baterii.

16. Bardzo duży zegar cyfrowy:

Bardzo duży zegar cyfrowy

Chcesz podarować komuś idealny prezent? Zdobądź ten elektroniczny zegar cyfrowy. Jest to mały, bardzo duży zegar, dzięki czemu uzyskasz czysty czas, a plusem jest to, że znajdziesz również funkcje kalendarza. Unikalną cechą tego zegara jest możliwość przyjmowania przypomnień, więc jeśli masz kogoś w podeszłym wieku, ten zegar może pomóc tej osobie zapamiętać ważne rzeczy. Zegar działa na zasilaniu z sieci, ale ma również podtrzymanie bateryjne na wypadek przerw w dostawie prądu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób starszych i starszych w Twoim domu.

17. Duży czerwony cyfrowy budzik:

Duży czerwony cyfrowy budzik

Ten czerwony zegar cyfrowy jest w pełni odporny na wstrząsy i wytrzymały na normalne uderzenia i upadki. Zegar jest dobrze wykonany, lekki i wygodny do uchwycenia i łatwy do ustawienia, szczególnie dla dzieci, nastolatków i dorosłych. Ten prosty budzik ma duży, czytelny wyświetlacz cyfrowy i dobre podświetlenie, dzięki czemu nie zakłóca snu. Ma 6 minut czasu drzemki, a alarm dźwiękowy przyspiesza co kilka sekund, dzięki czemu budzenie nie stanowi problemu. Wysoce rekomendowane.

18. Biały cyfrowy budzik LED:

Biały cyfrowy budzik LED

Ten jest najlepszą opcją dla studentów i jest to budzik LED, który pokazuje dokładny czas i temperaturę. Gdy planujemy zrobić prezent dla naszych pociech, to budzik LED będzie dobrym wyborem, dostaną one dobry budzik do regularnego wstawania na czas. Dostaniesz też funkcję drzemki.

19. Duży zegar cyfrowy 9,5″:

9,5

Przyciągające wzrok zegary są bardziej w odmianach z szeroką kolekcją różnych kształtów i rozmiarów. Ten jest najlepszą opcją do biura i klasy; możesz ich użyć, aby dodać dodatkowy wystrój do swojego salonu. Ta funkcja cyfrowego zegara biurowego automatycznie aktualizuje zegar. Jeśli chcesz zamontować, dostaniesz również dziurkę od klucza jako opcję.

20. Obudź lekkie zegary cyfrowe:

Budzenie lekkie zegary cyfrowe

Jest to bardzo fantazyjny zegar cyfrowy ze względu na kolorową i świecącą diodę LED, która ma 7 różnych kolorów. Wyświetlacz zegara pokazuje również temperaturę i czas. Istnieje funkcja alarmu i spania, a także 8 utworów alarmowych, więc nie tylko jedna piosenka, którą można się nudzić. To jest świetne dla dzieci.

21. Cyfrowy budzik z lustrzaną powierzchnią:

Cyfrowy budzik z lustrzaną powierzchnią

Ten płaski zegar cyfrowy ma lusterko do makijażu, takie jak przednia twarz i wzór. Ten budzik oferuje zarówno wyświetlanie czasu, jak i temperatury, a także funkcję drzemki. Jak zwykle są dwa poziomy jasności, a interwał drzemki wynosi około 5 minut. Jest obsługiwany przez baterię lub kabel USB. Co najmniej bardzo elegancki i nowocześnie wyglądający zegar?.

22. Cyfrowy budzik na biurko:

Cyfrowy budzik na biurko

Ten cyfrowy zegar biurkowy jest wyposażony w bardzo wysokiej jakości wyświetlacz o zwiększonym kontraście dla lepszego widzenia. Ten zegar jest wyposażony w podwójny alarm z funkcją drzemki. Intensywne niebieskie podświetlenie będzie delikatne dla Twoich oczu i pozostanie podświetlone przez 5 sekund. Pokazuje również czas, temperaturę i kalendarz. Obsługuje również wiele języków, łącznie 7 w liczbie. W pełni wyposażony w funkcje do użytku na biurku.

23. Cyfrowy budzik podróżny z podwójnym wyświetlaczem:

Cyfrowy budzik podróżny z podwójnym wyświetlaczem

Ta kombinacja zegarów analogowych i cyfrowych zawiera oba typy zegarów. Zegar wyposażony jest w analogowe wskazówki z mechanizmem kwarcowym do podawania dokładnego czasu, a pod nim wyświetlany jest dodatkowy czas cyfrowy. Zegar jest na tyle duży, że może służyć jako zegar na biurko, ale można go również schować do kieszeni lub torebki. Istnieje również 4 progresji alarmów dźwiękowych z funkcją drzemki. Działa z tylko jedną baterią AAA.

24. Atomowy zegar cyfrowy z temperaturą wewnętrzną:

Atomowy zegar cyfrowy z temperaturą w pomieszczeniu

Ten atomowy zegar cyfrowy jest zegarem samoaktualizującym się. W tym zegarze znajdziesz również funkcje drzemki i standardowego alarmu. Ten zegar zwykle aktualizuje automatycznie zmiany czasu. Możesz wypróbować to na swoim stole roboczym lub możesz użyć ich również na ścianie jako opcję zawieszenia.

25. Cyfrowy budzik w stylu analogowym:

Cyfrowy budzik w stylu analogowym

Ten cyfrowy zegar analogowy jest bardzo pięknie zaprojektowany. Ten zegar posiada funkcję automatycznego ustawiania czasu i daty, a jego konstrukcja jest analogowa z cyfrowym wyświetlaczem LCD. Wyświetlacz LCD jest oparty na analogowym i wygląda świetnie. Zawiera również alarm z podwójnym czasem z 5 minutami drzemki. Zegar ma funkcję podświetlania, a także wyświetla kalendarz.

Z tej listy możemy zdecydowanie wywnioskować, że istnieje tak wiele opcji kupowania zegarów cyfrowych i jest mnóstwo funkcji po brzegi. Niektóre mają wbudowane standardowe zegarki analogowe, podczas gdy inne mogą z łatwością ustawiać czas samodzielnie, bez ingerencji człowieka.

“>