Zegary ścienne zawsze były nieodłącznym elementem wystroju domu, a także podstawowym elementem wyposażenia domu. To też, jeśli jest to seria projektantów, to z pewnością będzie atrakcyjna i stanie się najważniejszą częścią domu. Większość z nas uwielbia mieć designerskie zegary ścienne w swoim salonie. Istnieje wiele wzorów zegarów designerskich do wyboru w różnych kształtach i rozmiarach. W zależności od wielkości pomieszczenia można wybrać najbardziej odpowiedni kształt, wielkość i różnorodność, aby podkreślić piękno swojego domowego wnętrza.

Najnowsze projekty zegarów projektantów w Indiach:

Tutaj wymieniliśmy 9 fajnych i nowoczesnych wzorów zegarów projektantów z obrazami. Zajrzyjmy do nich.

1. Okrągłe zegary designerskie w kształcie tarczy:

designerskie projekty zegarów

Zdobądź najlepszą w historii serię designerskich zegarów ściennych, które mogą być używane zarówno w domu, jak i w hotelach. Mierzy około 20-30 cali średnicy, co przypomina nieco duży designerski zegar ścienny. Kształt tarczy zastosowany w tym modelu jest okrągły.

2. Plastikowy czarny zegar ścienny projektanta:

Plastikowe czarne designerskie zegary ścienne

Spójrz na ten najnowszy designerski zegar ścienny na współczesne czasy o wysokiej jakości. Pochodzi z najwyższej jakości markową maszyną ruchu, która gwarantuje dokładne środowisko czasowe. Jest to czarny okrągły zamek ścienny o średnicy 28 cm.

3. Paw zaprojektowane duże zegary ścienne:

Paw zaprojektowane duże zegary designerskie

Rzuć okiem na ten niesamowity, duży, designerski zegar, który ma wzór pawia. Ma okrągły zegar bazowy z ozdobami dookoła. Jak pióra pawia, przylegają do niego aplikacje ze szkła lustrzanego.

4. Kwiatowe zegary projektantów z drewna okrągłego:

Kwiatowe zegary z drewna okrągłego

Podziwiaj piękno i blask tego designerskiego zegara, który jest wykonany z czarnej podstawy rzeźbionej. Jest to zegar ścienny o znakomitym designie w okrągłym kształcie i czarnym kolorze. Materiałem użytym do produkcji tego zegara jest drewno.

5. Unikalny, numerowany zegar ścienny:

Unikalne numerowane designerskie zegary ścienne

Dokonaj wyjątkowego wyboru dzięki tej niezwykłej kolekcji najlepszych projektantów zegarów z najnowszym wzornictwem. Ma figury z cyframi, które są wyświetlane poza krawędziami zegara ściennego. Specjalnością tego czarnego modelu jest jego numeracja zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz zegara.

6. Współczesne zegary projektantów naczyń kuchennych:

Współczesne przybory kuchenne Designerskie zegary

Nadaj swojej kuchni klasyczny, współczesny charakter dzięki zegarowi ściennemu z przyborami kuchennymi. Ten designerski zegar ścienny do kuchni jest wyposażony w srebrne, połyskujące przybory kuchenne. Jest również wyposażony w unikalne wskazówki minutowe i godzinowe odpowiednio jako nóż i widelec.

7. Drewniany zegar designerski w kształcie grzyba:

Urozmaicić swoją kuchnię tym designerskim zegarem w kształcie grzybka w jaskrawoczerwonym odcieniu. Stymuluje apetyt jako seria jajek kamizelkowych w wystroju wnętrz. Ten designerski zegar kuchenny jest wykonany ze współczesnego prasowanego drewna.

8. Zegar cyfrowy z biało-czarnym cieniowaniem:

Rzuć okiem na ten designerski cyfrowy zegar ścienny, który najlepiej pasuje do wnętrz o motywach kolorystycznych, takich jak biel i czerń. Jest to zegar cyfrowy w kształcie prostokąta, który wyświetla kalendarz z temperaturą. Ma również możliwość pomiaru temperatury na zewnątrz pomieszczenia i ma również alarmujące urządzenia.

9. Designerski zegar ścienny ptaka:

Zdobądź markowe zegary projektantów z najfajniejszą kolekcją wzorów, które mogą pasować do twoich zmysłów, których szukałeś. Ma piękny obraz ptaka przylegający do okrągłej tarczy. Cały zestaw jest pięknie wyrzeźbiony w drewnie z drobnymi ręcznymi robotami.

Projekty zegarów designerskich są podzielone na różne kategorie. Istnieje wiele modeli przeznaczonych na potrzeby poszczególnych pomieszczeń. Jeśli jest to kuchnia, to modele wykonywane są zgodnie z wnętrzem kuchni. Jeśli zdecyduje się na sypialnię, to są one starannie dobierane, aby najlepiej odpowiadały potrzebom. Istnieją również opcje do salonu, jadalni, a także do hoteli i biur.