Twarz to coś, co każda kobieta uwielbia robić, aby jej skóra była młoda i promienna. Często jednak widać, że kobiety są leniwe na wizytę w salonie głównie z powodu napiętego harmonogramu, możliwości umówienia się na czas i oczywiście najważniejszej sprawy – pieniędzy. Oto prosty sposób na zrobienie tego !!! Po prostu weź ziołowy zestaw do twarzy i twarzy w domu w dogodnym dla siebie czasie. Rozpieszczaj skórę zgodnie z wolnym czasem.

Stosowanie Ziołowego Zestawu do Twarzy jest bardzo proste,

Jak złożyć wniosek:

Krok 1: Środek czyszczący

  • Użyj środka czyszczącego, aby oczyścić skórę ze wszystkich zanieczyszczeń. Wytrzyj wilgotną gąbką.

Krok 2: Peeling złuszczający

  • Peeling nałożyć na całą twarz i szyję. Delikatnie masuj przez około 5 – 10 minut, wykonując ruchy okrężne w górę od szyi na twarz. Zwilż palce podczas nakładania. Użyj gąbki zamoczonej w wodzie i wytrzyj. Wysuszyć

Krok 3: Krem do masażu spa

  • Nałóż krem ​​na szyję i twarz. Masuj dobrze przez 10-15 minut i wytrzyj przed przejściem do następnego kroku.

Krok 4: Pakiet twarzy

  • To bardzo ważny i kluczowy krok. Dobrze nałóż okład na twarz i szyję, pozostawiając oczy. Na oczy nałóż watę zamoczoną w wodzie różanej lub możesz nawet użyć plasterków ogórka. Pozostaw do wyschnięcia, a następnie zmyj zimną wodą i osusz.

Krok 5: Krem odmładzający

  • Ostatnim i ostatnim krokiem jest krem ​​odmładzający.
Posługiwać się:

Istnieją różne ziołowe zestawy do twarzy dla różnych rodzajów skóry. Sprawdź swój rodzaj skóry przed zakupem produktu. Użyj zestawu ziołowego dwa razy po raz pierwszy, aby uzyskać dobre wyniki. Wtedy może być używany raz w miesiącu. Nie zapomnij wykonać testu płatkowego przed rozpoczęciem rzeczywistego użytkowania.

Najlepsze marki ziołowych zestawów do twarzy dla skóry tłustej i wrażliwej w Indiach:

Oto kilka ziołowych zestawów do twarzy, które są wysoce zalecane,

1. Zestaw do twarzy Lotus Herbal Skin Radiance:

Lotos Ziołowy Zestaw Rozświetlający do Twarzy

KUP TUTAJ

Ten ziołowy zestaw do twarzy Lotus jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Środek czyszczący z tego opakowania oczyszcza głęboko pory, a peeling złuszcza matową górną warstwę skóry. Posiada właściwości rozjaśniające i odżywiające skórę. Opakowanie napina skórę twarzy i sprawia, że ​​wyglądasz młodo i promiennie

Posługiwać się: Masuj dobrze każdą z saszetek przez co najmniej 10-15 minut i zmyj zimną wodą przed przejściem do następnej saszetki. Używaj go dwa razy w miesiącu, aby uzyskać doskonałe rezultaty.

Cena: INR 175/- 5 saszetek x 10 gramów. Każdy

2. Zestaw ziołowy do twarzy Shahnaz Husain:

Ziołowy zestaw do twarzy Shahnaz Hussain

Ten ziołowy zestaw do twarzy Shahnaz zapewnia w pełni profesjonalny ziołowy zabieg na twarz. Redukuje przebarwienia i przebarwienia. Zawiera 7 produktów zamiast zwykłych 5 produktów. 7 produktów to: Professional Power Bio-Hydating Cleanser, Exfoliating Scrub, VegPeel, Professional Power Nourishing Cream Net, Professional Power Skin Tonic, Anti-Pigmentation Gel oraz Covering Cream.

Posługiwać się: VegPeel, który jest proszkiem, należy wymieszać z mlekiem i użyć po peelingu. Pociągnięcia w tym celu to najpierw ruch okrężny, a następnie antykołowy. Tonik do skóry, żel i krem ​​są pozostawione. Nie należy ich wycierać.

Cena: 380 INR/- za 63 gramy.

3. VLCC Herbal Facial Kit – Skin Glow Facial Kit:

VLCC Herbal Facial Kit – Skin Glow Facial Kit

KUP TUTAJ

Ten zestaw do twarzy Skin Glow to mini-opakowanie jednorazowego użytku w bardzo przystępnej cenie. Jest bogaty w ekstrakty z szafranu, ogórka, morwy i gałki muszkatołowej. Pięć saszetek zawiera środek czyszczący, peeling, żel do masażu, krem ​​i okład do twarzy.

Posługiwać się: Cały proces trwa zaledwie 15 minut – od 2 do 3 minut na każdą saszetkę. Tylko uważaj, aby masować mokrymi palcami zanurzonymi w schłodzonej wodzie.

Cena: INR 175/- za 5 saszetek

4. Zestaw do twarzy Khadi Natural Gold Radiance:

Khadi Zestaw do twarzy Natural Gold Radiance

KUP TUTAJ

Ten Herbal Gold Facial Kit jest ekonomiczny i ma relaksujący aromat. Nabłyszcza skórę pozostawiając ją promienną i gładką. Jest to jeden z najlepszych ziołowych zestawów do twarzy dla wrażliwej skóry kobiet powyżej 30 roku życia. Skóra staje się miękka z ładnym blaskiem.

Posługiwać się: W opakowaniu znajdują się ładne małe słoiczki z wystarczającą ilością, które można użyć 3-4 razy. Słoiki mają nadrukowany numer kroku. Użyj żelu do twarzy po masażu kremowym.

Cena: 299 zł-

5. Vaadi Zioła Szafran & Zestaw do twarzy Sandal Fairness:

Vaadi Herbals Szafran i amp; Zestaw do twarzy Sandal Fairness

KUP TUTAJ

Ten zestaw do twarzy Vaadi Herbals zawiera tylko 4 słoiki, w przeciwieństwie do innych produktów. Składa się z Szafranu & Sandałowy Krem Oczyszczający, Szafran & Peeling Sandałowy, Szafran & Sandałowy krem ​​do masażu i wreszcie szafran & Sandały na twarz.

Posługiwać się: Po 3-4 regularnych zastosowaniach – przynajmniej raz w miesiącu – widać wyraźnie rezultaty. Skóra staje się jaśniejsza niż wcześniej. Kremowa konsystencja kremu do oczyszczania i masażu sprawia, że ​​ten ziołowy zestaw do twarzy do skóry wrażliwej.

Cena: 250 zł/-

6. Złoty zestaw do twarzy Nature’s Essence Herbals:

Nature's Essence Herbals Złoty zestaw do twarzy

KUP TUTAJ

Ten produkt jest jednym z najlepszych ziołowych zestawów do twarzy dla skóry tłustej. Zawiera Gold Cleanser złuszczający skórę, Peeling usuwający martwe warstwy, Krem odmładzający, Żel nawilżający i Face Pack nawilżający skórę.

Posługiwać się: Osoby ze skórą tłustą powinny bardzo ostrożnie dobierać i stosować produkt. Używaj produktów bardzo delikatnie i nie masuj mocno peelingiem. Przechowuj okład do twarzy, aż wyschnie, ponieważ jest to maska ​​z glinki olejowej, która pomaga kontrolować wydzielanie oleju.

Cena: 675/-

7. Zestaw Preservita Advanced Sensitive Skin – Fruit Facial Kit:

Preservita Advanced Sensitive Skin - Owocowy zestaw do twarzy

KUP TUTAJ

Ten ziołowy zestaw do twarzy z owocami jest jednym z najlepszych rewolucyjnych ziołowych twarzy do skóry wrażliwej. Jest to złożona mieszanka, która zachowała owoce ze wszystkimi czystymi składnikami odżywczymi, enzymami i witaminami, co zapewnia optymalne korzyści dla skóry. W efekcie skóra jest biała, jasna i jasna. Składniki zestawu Perservita Advance Sensitive to Toner Preservita, Poler Preservita, Krem do Masażu Preservita, Maseczka Preservita, Marmolada Mącznicza Preservita

Posługiwać się: Osoby o wrażliwej skórze zobowiązane są do ostrożnego wyboru i użytkowania zestawu do twarzy. Masuj przez około 7 minut do maksymalnie 10 minut.

Cena: 2495/-

8. Ziołowy zestaw do twarzy z natychmiastowym blaskiem Vedovy:

Vedova's Herbal Bridal Instant Glow Facial Kit

Każda Panna Młoda chce wyglądać pięknie i promiennie w D-Day, czyli dniu jej ślubu. Zestaw Herbal Bridal Instant Glow Facial Kit firmy Vedova sprawia, że ​​panna młoda wygląda promiennie i promiennie. Nadaje się do każdego rodzaju skóry. Zestaw zawiera 1 środek oczyszczający, 1 peeling, 1 żel, 1 krem, 1 opakowanie do twarzy i 1 Vitalize.

Posługiwać się: Ziołowy zestaw do twarzy dla nowożeńców Instant Glow firmy Vedova jest podobno bezpieczny ze względu na zawartość ziół. Masuj delikatnie przez 10 – 15 minut, aby wydobyć blask.

Cena: 950 INR/-

9. Zestaw do twarzy RevAyur do skóry suchej:

RevAyur Zestaw do twarzy do skóry suchej

KUP TUTAJ

Pielęgnacja suchej skóry jest bardzo trudna, ponieważ zaczyna pękać i czasami może być bolesna. Sucha skóra źle reaguje na niektóre produkty, dlatego musimy być bardzo ostrożni przy ich wyborze. RevAyur ajurwedyjski ziołowy zestaw do twarzy jest specjalnie opracowany dla skóry suchej.

Posługiwać się: Zestaw do twarzy RevAyur zawiera 7 tub ze specjalną formułą dla suchej skóry. Używaj kremu do masażu delikatnie okrężnymi ruchami od szyi w górę przez co najmniej 10-15 minut jako zmycie zimną wodą. Pozostawia skórę miękką i nawilżoną. Delikatnie rozprowadź żel na całej twarzy i masuj opuszkami palców aż do wchłonięcia przez skórę.

Cena: 300 zł/-

Ziołowe zestawy do twarzy są dostępne w wielu rozmiarach zgodnie z indywidualnym użytkowaniem. Masz też różne dla różnych typów skóry. Sprawdź swój typ skóry i wybierz produkt, który najlepiej do niej pasuje. Zrób twarz w domu w dogodnym dla siebie czasie, a wszystko będzie świecić i zawsze wyglądać promiennie.