Kobiety zawsze szukają sposobów na poprawę naszej cery. Ze względu na rosnące zanieczyszczenie, nasza skóra twarzy ma tendencję do niszczenia i matowienia. Chodzenie od czasu do czasu do salonu jest niewykonalne ze względu na ograniczenia czasowe, wizyty, a nawet stawki w salonach stale rosną. Najlepszym sposobem na pielęgnację twarzy jest pielęgnacja w domu – zgodnie z naszą wygodą. Dostępne są zestawy Pearl Facial do pielęgnacji naszej skóry w domu.

9 najlepszych list perłowego zestawu do twarzy i sposobu użycia:

Oto kilka najlepszych perłowych zestawów do twarzy, które są modne, tanie i mają doskonałe wyniki,

1. Zestaw do twarzy VLCC Pearl:

Zestaw do twarzy VLCC Pearl

KUP TUTAJ

To najlepszy zestaw do twarzy vlcc pearl dla skóry tłustej. Produkt pozostawia skórę nawilżoną i świeży wygląd. Jest bardzo ekonomiczny. Ujędrnia skórę, a także poprawia jej strukturę.

Posługiwać się:

Przed rozpoczęciem umyj twarz delikatnym środkiem do mycia twarzy lub użyj waty zamoczonej w surowym zimnym mleku. Użyj niewielkiej ilości balsamu perłowego i delikatnie masuj przez 5 – 10 minut. Aby nałożyć ten pakiet, wymieszaj niewielką ilość pudru perłowego z wodą różaną. Możesz również zastąpić wodę różaną mlekiem. Ewentualnie wymieszać składniki i nałożyć na twarz i szyję. Pozostaw okład na minutę lub 2. Następnie masuj okrężnymi ruchami twarz przez prawie 2 minuty i spłucz zimną wodą.

Cena: 1000 zł/-

2. Zestaw do twarzy z promienną perłą Lotus:

Zestaw do twarzy z perłą lotosu

KUP TUTAJ

W pudełku znajduje się czytelna instrukcja ułatwiająca użytkowanie. Są 3 plastikowe tuby i jeden słoik. Główne i najważniejsze składniki to – ekstrakt z drzewa herbacianego, ekstrakt z lukrecji i pył perłowy.

Posługiwać się:

Ten zestaw zawiera środek czyszczący i peeling zmieszane w jednej tubie, a nie oddzielnie. Delikatnie masuj, aby usunąć brud, martwy naskórek, białe i czarne główki. Użyj niewielkiej ilości Aktywatora, aby zamknąć niezatkane pory. Masuj kremem do masażu przez 10 – 15 minut. Wcieraj kostki lodu w dłonie co 2 – 3 minuty podczas masowania kremu

Cena: 950 INR/-

3. Zestaw do twarzy Biotique Pearl:

Perłowy zestaw do twarzy Biotique

KUP TUTAJ

Pudełko Biotique Gruszka Facial zawiera 5 elementów zapakowanych w małe tuby. Do zestawu dołączony jest żel do masażu, krem ​​do szorowania, opakowanie, krem ​​wygładzający, korektor na przebarwienia itp. Zestaw nie zawiera żadnego środka czyszczącego, dlatego jeśli go szukasz, możesz go kupić na rynku.

Posługiwać się:

Peeling nanieść na całą twarz i szyję. Zanurz palce w wodzie i masuj okrężnymi ruchami w górę zaczynając od szyi przez około 30 sekund i zmyj. Nałóż grubą, równomierną warstwę maseczki na twarz. Zaleca się pozostawienie opakowania na 15 do 20 minut i można go łatwo zmyć. Użyj korektora ciemnych plam na dotkniętych obszarach i pozostaw. Na koniec nałóż krem ​​rozjaśniający i pozostaw go na sobie.

Cena: 235/-

4. Zestaw do twarzy Aroma Magic Pearl:

Zestaw do twarzy Aroma Magic Pearl

KUP TUTAJ

Perłowy zestaw do twarzy Aroma został specjalnie opracowany, aby rozjaśnić cerę i zredukować cienie pod oczami. Ujędrnia skórę i przywraca jej blask. Stwierdzono, że jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.

Posługiwać się:

Pojedynczy zestaw do twarzy zawiera – Face Cleanser, Protein Bleach i żel AHA, Skin Serum, Dotleniający Żel, Face Pack i Sunscreen, które należy stosować w tej samej kolejności. Wymieszaj wybielacz białkowy z żelem AHA i nałóż. Pozostaw na 15 minut, a następnie masuj wilgotnymi palcami przez 2 – 3 minuty.

Cena: 1050 INR/-

5. Zestaw do twarzy Jovees Pearl Whitening:

Zestaw do twarzy Jovees Pearl Whitening

KUP TUTAJ

Zestaw Jovees Pearl Whitening Facial Kit jest bardzo pomocny w odmładzaniu skóry. Poprawia również strukturę skóry i pomaga przywrócić blask.

Posługiwać się:

Zestaw służy do oczyszczania i złuszczania twarzy za pomocą peelingu Pearl Whitening. Następnie twarz wymaga masażu twarzy i szyi za pomocą kremu z witaminą A do masażu. Kolejnym krokiem jest nałożenie na twarz grubej warstwy maseczki do twarzy. Pozostaw okład na twarzy na prawie 20 minut. Weź około 2 do 3 kropli Serum, wylej na twarz i szyję i pozostaw na skórze.

Cena: 490 INR/-

6. Zestaw do twarzy Nature’s Essence Magic Pearl:

Zestaw do twarzy Nature's Essence Magic Pearl

KUP TUTAJ

Perłowy zestaw do twarzy Nature’s to prawdziwe błogosławieństwo w nieszczęściu dla osób o ciemnej karnacji. Przy regularnym stosowaniu ma dobre działanie wybielające skórę. Ten zestaw do twarzy zawiera 4 tubki, które są czteroetapowym procesem – żel oczyszczający, peeling, krem ​​wybielający skórę i ponownie nawilżający, rozświetlający pakiet.

Posługiwać się:

Użyj kilku kropel żelu myjącego i nałóż na całą twarz. Pocierać przez kilka minut i zmyć. Peeling nanieść na szyję i twarz, delikatnie wmasować i po 5 minutach oczyścić wilgotną bawełną. Masaż Perłowym Kremem Wybielającym. Ten krem ​​można stosować jak krem ​​na co dzień lub nawet do delikatnego masażu raz w tygodniu przez 5 – 10 minut.

Cena: 260 zł/-

7. Zestaw do twarzy Shahnaz Pearl:

Zestaw do twarzy Shahnaz Husain Pearl

KUP TUTAJ

Zawiera krem ​​perłowy Shahnaz Husain i maskę perłową Shahnaz Husain. Krem posiada puder z prawdziwych pereł, który chroni skórę przed wysuszeniem i nawilża skórę. Maska Perłowa napina skórę oraz nadaje jej jędrność i blask. Nadaje się do każdego rodzaju skóry.

Posługiwać się:

Umyj twarz łagodnym środkiem czyszczącym lub wytrzyj brud i brud wilgotną watą lub watą nasączoną zimnym mlekiem. Maseczkę rozprowadzić równomiernie na całej twarzy i szyi, pozostawiając oczy. Pozostaw do całkowitego wyschnięcia i zmyj najpierw najlepiej mlekiem, a następnie wodą. Następnie nałóż krem ​​na całą twarz.

Cena: 435/-

8. Zestaw do twarzy Asta Berry Pearl:

Zestaw do twarzy Asta Berry Pearl

KUP TUTAJ

Zestaw Asta berry Pearl Facial nawilża skórę i sprawia, że ​​wygląda ona jędrnie i młodzieńczo. Kluczowymi elementami tego produktu są puder perłowy i ekstrakt z soi. Ten zestaw daje natychmiastowy blask i jaśniejszą skórę. Daje wartość za pieniądze, za które zapłaciłeś.

Posługiwać się:

Ten zestaw zawiera żel oczyszczający, peeling, krem ​​do masażu i okład do twarzy. Muszą być używane w tej samej kolejności przez około 5 – 10 minut masażu, z wyjątkiem maseczki do twarzy. Zmyć zimną wodą i osuszyć miękkim ręcznikiem lub bibułką po każdym procesie. Zachowaj okład na twarz przez 10 minut i zmyj.

Cena: 225/-

9. Zestaw do twarzy Oxyglow Pearl:

Zestaw do twarzy Oxyglow Pearl

Zestaw Oxyglow Pearl Facial sprawia, że ​​skóra staje się mlecznobiała bez niedoskonałości. To jeden z najlepszych zestawów do twarzy, który pomoże Ci uzyskać długotrwały naturalny blask. Ten perłowy zestaw do twarzy jest dobry dla skóry tłustej lub mieszanej.

Posługiwać się:

Ten zestaw zawiera mleczko oczyszczające, peeling, krem ​​do masażu, okład do twarzy, krem ​​nawilżający i na koniec Serum do skóry. Po użyciu zawartości w podanej kolejności, upewniając się, że każda z nich jest używana przez około 10 – 15 minut, weź kilka kropli serum na dłoń i rozprowadź na całej twarzy i szyi. Serum wnika w skórę.

Cena: 950 INR/-

Salon zazwyczaj pobiera co najmniej INR 1000/- za wykonanie maseczki. Jeśli podstawowy koszt produktu jest wysoki, to stawki salonowe również są wysokie. Zamiast tego po prostu kup sobie dobry produkt i możesz zrobić twarz w domu nie raz, ale co najmniej dwa razy tym samym produktem.